PDA

View Full Version : Kako lako dati gol sa pola terena!!!

vule97
06-11-2009, 23:00
Pogledajte moje klipove

YouTube - PES 2009 Half court goal 2 (Top Player) (http://www.youtube.com/watch?v=V2witAUPsKU)
YouTube - PES 2009: Half court goal 1 (Top Player) (http://www.youtube.com/watch?v=TnIR9-rbiMU)

Mada dao sam ih ja jos, pa ako hocete jos cu postaviti

Ghost Rider
06-11-2009, 23:13
Pogledajte moje klipove

YouTube - PES 2009 Half court goal 2 (Top Player) (http://www.youtube.com/watch?v=V2witAUPsKU)
YouTube - PES 2009: Half court goal 1 (Top Player) (http://www.youtube.com/watch?v=TnIR9-rbiMU)

Mada dao sam ih ja jos, pa ako hpcete jos cu postaviti

Golovi su Ok,samo je to po meni bag,razumem ja da ti das jednom takav gol na tekmi al 2 i vise to je smesno,svaki golman kad prime jednom gol sa pla terena neizlazi vise:001_cool:

Alexic
06-12-2009, 08:44
E i ja sam uspeo, sa Lampardom protiv Steaue... I umalo jednom sa Parkom... Sve u svemu, dobra fora kad se smoriš...

Cristiano23
06-20-2009, 12:47
Jedan mali Bug koji se odavno znao :(

Strippy
06-22-2009, 04:42
Danas mi je takav gol dao Bakaja u online prijateljskoj tekmi. Znao sam ja da to moze, ali iskreno nikad nisam pokusavao. Po meni, davanje takvih golova, makar i pokusavanje, je nesportski i totalno sam protiv toga. Naravno, Bakaja je i rekao da u "zvanicnim" tekmama nikad to ne pokusava i to cenim. Druga stvar bi bila, kad bi to zavisilo od tebe, do nekih podesavanja da golman ne izlece, itd. Ovako, koliko ja znam, rec je najobicnijem bagu, i "pederski" je koristiti takve stvari. Ukoliko neko zna, da se moze spreciti da golman ne izlece tako, voleo bi da to podeli javno sa nama.
Po meni, postoje jos neke stvari koje su anti fair play u ovom fudbalu, kao sto je: stavljanje svog igraca pored stative, kad protivnik izvodi slobodnjak; dodavanje po zemlji prilikom izvodjenja slobdnog udarca (kad je razdaljina manja od 25m) itd.
Necu dalje, da ne bi usao u offtopic:)

joco23
06-22-2009, 10:15
http://www.pes-serbia.com/vb/f126-general/10945-gol-sa-pola-terena.html

Alexic
06-22-2009, 15:40
i šutiranje penala po sredini je "pederski" ali sve je to fudbal... pogotovu kad je 80 i neki minut a ti gubiš. :D

Strippy
06-22-2009, 17:41
http://www.pes-serbia.com/vb/f126-general/10945-gol-sa-pola-terena.html

Ma ok, znam da je ovo provaljeno cim se pojavila 09 verzija, i da je tema odavno postavljena, ali i sam znas da skoro niko ne cita i ne "ceslja" ovaj forum. Al to je vec stvar administratora...

i šutiranje penala po sredini je "pederski" ali sve je to fudbal... pogotovu kad je 80 i neki minut a ti gubiš. :D

E vidis, mislim da se ne bi slozio s tobom oko sutiranja po sredini. To je skroz legitimno, jer imas tri opcije koje su ti na raspolaganju kao golman. levo, desno i da ostanes ukopan:) Dakle, tu skroz imas mogucnost izbora, i sve zavisi od tebe. Meni je super kad neko odluci da sutira po sredini, jer ako to uradi jednom, uglavnom je to osoba koja cesto to radi, i tako mu odbranim 20% penala (mozda i vise). Poenta "pederskih" radnji, se odnosi na neke stvari gde ti ne mozes da utices, ili mozes jako malo, a pritom se skoro nikad ne koriste u pravom fudbalu.

dj90
06-22-2009, 18:17
Po meni, postoje jos neke stvari koje su anti fair play u ovom fudbalu, kao sto je: stavljanje svog igraca pored stative, kad protivnik izvodi slobodnjak; dodavanje po zemlji prilikom izvodjenja slobdnog udarca (kad je razdaljina manja od 25m) itd.
Necu dalje, da ne bi usao u offtopic:)

Zašto je ovo anti fer plej? To i u rade i u stvarnosti.

ensooo
06-22-2009, 18:36

al najgore je sto njima od 100 pokusaja upada 0,00000001 :XD:
a u pes-u golman samo stane ili trci , a ispane tako glupav :XD:

jedno cu samo reci, ima lijeka za ovo, samo stavite golmanu crtu da ide nazad u formaciji, valjda ste me skontali :ninja:

Strippy
06-22-2009, 22:48

Prvo da razjasnim neke stvari:) fair play ima totalno drugo znacenje u pravom fudbalu, ali ovde koristim tu rec da opisem "funjarske" poteze koje neki ljudi koriste, a to im igrica omogucava.
E sad, ja ne znam koliko puta si ti video u pravom fudbalu da se postavi igrac na levu ili desnu stativu, kad protivnicka ekipa izvodi slobodnjak. Ako jesi, onda je moja greska, ali ja se ne secam da sam vidjao. Druga stvar, pomenuo sam i neke stvari kao "pederske" koji se nekad i koriste u pravom fudbalu, ali posto je ovo samo igrica sa svojim nesavrsenostima (logicno), to znaci da postoje neke situacije kod kojih skoro da ne mozes nista da ucinis da bi sprecio gol, a protivnik jednim dodavanjem moze sjebati celu odbranu i postici lagani gol (primer je dodavanje po zemlji kod slobodnjaka, kad je mala udaljenost od gola). U ovo sam hteo da uvrstim i ono sutiranje ispod zivod zida, prilikom slobodnjaka, ali za to postoji resenje, jednostavnim pritiskom na taster koji se koristi za dodavanje (igraci ne skoce u zivom zidu). Ima tu jos nekih stvarcica, al ne zelim ja nikom da odredjujem kako ce i da li ce koristiti sve sto mu igrica pruza. Ja samo isticem sta su po meni "funjarski" potezi i to je to.

al najgore je sto njima od 100 pokusaja upada 0,00000001 :XD:
a u pes-u golman samo stane ili trci , a ispane tako glupav :XD:

jedno cu samo reci, ima lijeka za ovo, samo stavite golmanu crtu da ide nazad u formaciji, valjda ste me skontali :ninja:

Cekaj bre, Ensooo, jarane stari:) jel ti ovde pricas o davanju gola sa pola terena, ili o necem drugom? Ali bez obzira, ja nemam pojma da je moguce u edit formation, odredjivati BILO STA u vezi golmana. Gde se to podesava, bolan:)

ensooo
06-22-2009, 23:57
e vako , pa naravno da pricam o golovima sa pole :gguns:

a imas u formaciji kada udjes na edit player , i klikni jednom R1 i onda golmanu strelicu vrati unazad i manje ce izljecati :punk:

kontas stripane druze stari, :001_cool:

i jedan prijateljski savjet, nemoj bola pisati romane -)

Strippy
06-23-2009, 19:16
e vako , pa naravno da pricam o golovima sa pole :gguns:

a imas u formaciji kada udjes na edit player , i klikni jednom R1 i onda golmanu strelicu vrati unazad i manje ce izljecati :punk:

kontas stripane druze stari, :001_cool:

i jedan prijateljski savjet, nemoj bola pisati romane -)

A ma znao sam ja za podesavanje strelica, stalno to radim, ali nisam nikad pokusavao golmanu da menjam i podesavam atack i defense. Nekako sam smatrao, da ne postoji ta mogucnost. Hvala, u svakom slucaju, sto si mi ukazao na to

Petar Milanovic
08-01-2009, 00:07
Ja sam u pes2009 da gol sa pola terena sa fabregasom (u arsenalu) mec je bio protiv hoffenhajma,ja ugledao da hildebrand nije na gol liniji (nego se seta) i cepnem A (ubacivanje) i lopta preskoci hildebranda i udje u go.

To je savet svima koji hoce da daju gol s pola terena,drzis dugme za ubacivanje dok se dole ne napuni,kad se napuni pustis,i cekas da lopta udje u go,naravno golman treba da bude malo dalje od gol linije:gunsmilie:

Petar Milanovic
08-01-2009, 18:43
Aleksandre,nisi ti ovde mafijas,pa da se tu nesto hvalis,Debilna tema, jos debilniji odgovor...

a ti jer si dao gol s pola terena??? kad ga das onda mozes to da kazes:sleep1:

milosmilan
08-01-2009, 21:23
E,a kako da dam takav gol?Vido sam klipove,ali sta treba da pritisnem na joypad-u da bi ga dao?

bojan kv86
08-02-2009, 23:19
E,a kako da dam takav gol?Vido sam klipove,ali sta treba da pritisnem na joypad-u da bi ga dao?
Samo pritisnes ubacaj.

undertaker
08-07-2009, 15:50
evo upravo sam dao 2 gola preko centra, sa Xabi Alonsom i Cristianom. Pise mi u PES-u da je 51 metar oba gola mada sam ubijedjen da sam sa Xabijem dao iz vece daljine. Ima li iko da je dao preko 51 metar gol u PES-u?

Dimmy
07-17-2010, 22:32
Svatam gol!

milosh1122
08-15-2010, 18:01
http://www.youtube.com/watch?v=tHr8sP-W1b8 Evo vam gol sa pola i to bez baga.