PDA

View Full Version : legenda halilcevic

rockgituar
05-28-2009, 21:56
ew nesto nece da postavi slike u ovo,pa sam izgleda ostao praznih ruku,al cu vam da probam sa rijecima da to nadoknadim.......sebi sam odabrao poziciju ss,posto moze igrati i napadaca i krilo i amf.......visina 176cm,weigth 70,injury b i poceo......namijestio sam sebi englesku,spansku,italijansku i ligu izmijesanih klubova,uglavnom osrednjih mada se tu moze izdvojiti lyon,marsselile,zenit,i jos koji.....u onom prvom mecu sam dobio ocijenu 7.5,dao sam 2 gola.....na pocetku karijere sam dobio ponude od zenita,celtica i galatasaraya.....odabrao sam zenit....nakon nekoliko treninga,zavrsio sam na klupi....srecom napadac pogrebnjak se povrijedio i ja sam dobio prostor i sansu da zaigram....debitovao sam u kupu na utakmici protiv shaktara,i produzecima dao 2 gola za zenit.....tada sam dobio mjesto u prvih 11.......u zenitu sam se zadrzao 2 sezone, a sa njima sam osvojio masters kup,idealnih 11 europskih igraca,najj strijeelac kupa,najbolji strijelac lige u 2 sezoni....tada sam dobiio ponudu od fenera i galatasaraya,te reggine.....posto sam vidio da u regini nedostaje napadaca,presao sam bez ikakvog razmisljanja.....al sam tu napravio najj gresku karijere...u italiji sam igrao 1 sezonu...georgio chellini(juventus)me povrijedio i pauzirao sam 10 sedmica...srecom ocijene su ostale iste....igrao sam do kraja sezone,dao 8 golova i 2 asistencije.....molio sam boga da dobijem ponudu od nekog kluba koji nije iz italije...dobio sam ponudu zenita,newcastela i valencije....kao sto ce neki i pretpostaviti,izabrao sam valenciju...sa valencijom sam dosao do finala lige prvaka,osvojio kup.bio najj strijelac sa etoom u ligi,bio u idealnih 11 lige.....sad igram 3 sezonu za valenciju i dao sam za nju 43 gola i 8 asistencija.....posto sam ostao sam sa villom i silvom iz stare ekipe,jer su gotovo svi vec 35 godisnjaci,nadam se da cu za sezonu dvije nositi kapitensku trak,jer sam odlucio da do kraja karijere igram za valenciju.....mozda kada budem imao oko 33-34 godine odem u zenit ako ponude ponudu,ostanem sezonu-dvije u znak zahvalnosti za pocetak karijere u tom klubu,i zatim se povucem.........to je moj plan,ali ako dodje neka primamljiva ponuda,mozda se promijeni.....zasad toliko.......takodje igram za reprezentaciju brazila sa robinhom u spicu....igracu na svijetskom prventstvu na kraju sezone kako sad vidim.......

brucelee
05-29-2009, 14:48
kako reprezentacija brazila ???

rockgituar
05-30-2009, 14:59
kako reprezentacija brazila ???

mah,da igram u nesto jacim reprezentacijama...u srbiji nesto nisam imao uspeha za ove prosle 2 karijere il legende sto sam igrao..