PDA

View Full Version : PSL PES6 2009 League ~ Hronika

-C.R-9-C.R-
05-24-2009, 12:22
PSL PES6 2009 League: Dzeki silno,Rogo fenjeras!

http://i42.tinypic.com/j9yhkn.png
Nedelja, 24. maj 2009. 12:39

Trenutno najelitnije PES-SERBIA takmicenje je pocelo,u toku su prva cetiri kola...vec na samom pocetku neki su trpali druge,dok su drugi bili natrpani :D
Dzeki poznatiji kao Dzekson Dzukson Dzukela sa 4 odigrana meca i skorom od 2:2:0 trenutno je na prvom mestu,posle zadnjeg odigranog meca izjavio je:

"Шта рећи после овакве текме, изгледа да ме је овог пута све хтело, искупио сам се за све промашаје од прошле 2 текме и напокон поправио ту завршницу
Честитам Стралету на фер и коректној игри, биће боље, гг"

Jedno od vecih iznenadjenja na samom pocetku je Vlado.Vejin poznatiji kao Dovla koji je dobio Maremasa u gostima sa 4-5 i tako se probio do 2 mesta na tabeli odma iza Dzekija...Posle utakmice kratko je izjavio:
"Istina,utakica je bila luda totalno sve je bilo gol.Cestitke Maremas-u na fer i postenoj borbi."

Dok neki slave drugi tuguju pa je vec u prvim kolima Rogo zacementiran na zadnjoj poziciji koji je popio 6 komada od Maremasa,4 od Dovle,i 4 od marulje,posle druge utakmice Rogo je dodao:
"Добро сам почео...Две текме гол разлика 1:10 (smeh)
Ово је било неизвесно све до пред крај првог кад ми увалио го' након моје доминације током целог првог..! После на почетку другог и други, па пенал...и четврти... Искусно нема шта"

Nadamo se da ce Rogo imati vise srece u nastavku takmicenja :)

(Izvor:PES-SERBIA,Foto:C.Ronaldo7)

:XD: :XD: :XD:

http://i42.tinypic.com/161nksj.jpg

RamaPFC
05-24-2009, 12:24
Dzeki poznatiji kao Dzekson Dzeki Dzukela

Aj' brzo jedan edit.
Kaze se "Dzekson Dzukson Dzukela"..!

Edit: Bravo care.

marulja
05-24-2009, 12:26
:wtf:
ramo ima teme u koju ti ne zalazis

RamaPFC
05-24-2009, 12:27
:wtf:
ramo ima teme u koju ti ne zalazis

Poslao me Dzekson da sredim stvar :pinch:

Рого.ЗВ
05-24-2009, 12:38
Ти си тотално прс'о лик :slap:

-C.R-9-C.R-
05-30-2009, 15:43
PSL PES6 2009 League:Petko prvi,Maremas 3 poraza!
http://i40.tinypic.com/2h38osg.png
Subota, 30. maj 2009. 16:30

Kompletno odigrana 4 kola donela su promenu stanja na tabeli...Dzeki je pao u formi,dok je na njegovo mesto dospeo Petko15 (+2 utakmice) posle odlicnih pruzenih partija u zadnjim kolima protiv Pashonija(6:2) i C.Ronalda7 (4:1). Posle tih utakmica jednostavno je dodao:

Veoma dobra utakmica protiv C.Ronalda7 . Poveo sam 1:0 losom reakcijom Avramova. Lepa akcija Cacaua 2:0. Djilardino smanjio na 2:1. Hiclsperger ka Gomezu ovaj glavom 3:1. Cacau sjajnim sutem na 4:1. U 87. minutu ne znam sa kojim igracem, C.R je sjajno uputio udarac, ali stativa... Igrao sam igru slicnu kao protvi Rogoa... Startovi i startovi...Sto se tice utakmice sa Pashonijem cestitke protivniku na fer i korektnoj igri. Bilo je sasvim zadovoljavajuce. Mogao je da povede u uvodnim minutima, a onda posle toga... Imao sam srece i "super Maria"..."

Jedno od iznenadjenja ovih kola je i pad u igri jednog od favorita Maremasa,koji je u novim kolima izgubio od Petka(0:2),Dantea(5:1)...Pomalo ljut na ostru igru protivnika(Petka) Maremas je rekao:
"Cim sam video da su mi J. Roberts, McCarthy i Santa Cruz plavi znao sam da mi se crno pise, napadao sam napadao ali nikako nisam mogao sa plavcima da se lepo izborim za sansu, imao sam 4 100% sanse za celu utakmicu sve lepo uradio ali ovi su jednostavno masili prazan gol, Petko je dao 2 laka gola u prvom poluvremenu i to je izgleda bilo dovoljno, jednostavno nije me htelo...Statistika kaze da je Petko imao 9 faulova a ostale klizece sam uspesno manevriso
Sad tek vidim da sam imao 7 kornera, iz tih 7 nijednom nisam ja udario loptu glavom... UZAS! Ima igrace da preslisam u svlacionici...Sta reci posle ovakve utakmice(protiv Dantea), UZAS! Sam sebi namestio 4 i 5 gol, stravicno lose odigrao odbranu... Cestitke Danteu sto me je napunio!!!"

Sto se ostalih ucesnika tice,nema nekih velikih promena osim Flasha i Dantea koji su usponu forme i zauzimaju drugu,odnosno trecu poziciju,Marulja standardno dobro igra,cak je i u zadnjem kolu pocastio Ronalda sa 5 golova u mrezi koji se nekako odrzava iznad zone ispadanja..Pashoni,PFC4ever,Strale i Rogo su na zacelju tabele bez ijednog boda..

Slyz
06-03-2009, 14:21
ajde ocemo jos :) Zahuktava se a i sad je polusezona kad se odigraju ova kola.

biancorosso
06-03-2009, 14:23
Пашони главна тема следећег наслова :punk:

maremas
06-07-2009, 20:50
http://i40.tinypic.com/2uhalmv.jpg

Posle veoma neuspesnog vodjenja ekipe u prvom delu sezone Blackburn Rovers je raskinuo ugovor sa menadzerom Paul Ince-om, njegovo mesto utakmicu pred kraj polusezone je preuzeo iskusni Sam Allardyce koji je odmah doneo promene u timu, novu formaciju kao i novu svezinu tima koji je u par prijateljskih utakmica odmah prikazao bolju igru.
http://tbn3.google.com/images?q=tbn:jE_no7mVvm5tFM:http://www.mkdons.com/javaImages/10/89/0,,10420%7E3574032,00.jpg http://tbn3.google.com/images?q=tbn:0_8fKNsooEe2uM:http://www.jasonrobertsofficialwebsite.com/Images/1994/Sam_Allardyce_Blackburn_Rovers.jpg

Navijaci i igraci od Sam Allardyce-a ocekuju da se tim u drugom delu sezone vrati u gornji deo tabele:excl:

-C.R-9-C.R-
06-07-2009, 21:15
PSL PES6 2009 League: Danteu pripao derbi,Pashoni ide ka vrhu!
http://i43.tinypic.com/29uszzt.png
Nedelja, 7. jun 2009. 22:10

Ove nedelje odigran je prvi derbi 2 prvoplasirana igraca Dantea i Petka,utakmica je kao sto se predpostavljalo bila tvrda,i odlucio ju je samo 1 gol,u korist osvajaca proslog kupa Dantea

"Pravi derbi, znaci Petko je zasluzeno poveo na pocetku utakmice, i odlicno igrao odbranu (velike glavonje) koje su prosto gazile male igrace iz Viljereala... Zatim offanziva u drugom i napokon posle promasenih prilika dolazi gol Senne, nakon nekakog prolaska i zatim povreda Cacie i ulazak Marice, prakticno zadnji napad, Marica seva 3 igraca dobaca do Gomeza ali nekako gube loptu zatim kontra viljereala koja je presjecena faulom nakon dobrog prodora nihata (odbrana se uspanicila) i nakon nekoliko kombinacija Pires prolazi puca i stativa odbija se lopta nekako do Ljorentea koji daje gol... Jbg, Petko hvala na fer i korektnoj utakmici sa bez imalo laga, odlicno si igrao ali nisi imao srece na kraju... Dobio sam ga u zadnjim minutima utakmice..." ...dodao je pobednik..

Kako nasi izvestaci saznaju Petko je bio pomalo ljut na takoreci sablonsku igru Dantea,cuvanje rezultata,klizece startove....ovom pobedom Crnogorac je prestigao Petka na vrhu tabele, i probace da zadrzi ovo mesto do kraja sezone...Opste iznenadjenje priredio je Pashoni koji je posle ocajnog starta sezone naredjao nekoliko bitnih pobeda,i to manje vise nego protiv najvecih favorita..prvu utakmicu dobio je protiv igraca koji se bori za opstanak C.Ronalda 4-2,zatim je poceo redom da gazi Maremasa 4-3,Marulju 2-1,Roga 3-2 i Dzekija 4:3....posle utakmice sa Maruljom jednostavno je rekao:

"1. pol. lose s obje strane,vise mojih prilika ali i vise promasaja,sve do sudijske nadoknade kada je protivnik imao 5-6 kornera zaredom.
2. pol. sve vrijeme napadi Marulje,ali nimalo srece i kobna (cini mi se) 86. minuta za 2-1
Hvala za fair i korektnu igru,supacka pobjeda al jbg i ja sam tako gubio"

Sto se tice ostalih igraca,maremas je nastavio da nas iznenadjuje,nastavio je sa nizom losih utakmica,sto je primoralo i promenu trenera,Rogo i dalje na zacelju,Ronaldo se pobedom i dalje bori za izlazak iz opasne zone,dok su Dzeki,Sly i Marulja 3,4 i 5 na tabeli...

(izvor:PES-Serbia,Foto:C.Ronaldo7)

biancorosso
06-07-2009, 21:17
Ниси написао да је Пашони добиЈо и мене :d

Slyz
06-12-2009, 21:55
:D Svakim danom sve vise i vise materijala :)

-C.R-9-C.R-
06-12-2009, 21:57
Sutra cu napisem novu vest :)

-C.R-9-C.R-
06-14-2009, 09:48
PSL PES6 2009 League:Cuca u borbi za titulu,Maremas se vratio u forumu!
http://i39.tinypic.com/mkuik6.png
Nedelja, 14. jun 2009. 10:50

Predhodna odigrana kola u ligi jedan donela su mnoge promene,kako ocekivane tako i iznenadjujuce.U borbi za titulu nalaze se Dzeki,Cuca,Petko,Marulja koji su najbilizi prvom na tabeli Danteu,dok se za opstanak bore C.R7,PFC4ever,Strale,Rogo i Pashoni...

Posle iznenadjujce losih partija od strane jednog od favorita Maremasa,usledila je smena trenera (http://www.pes-serbia.com/vb/495752-post9.html) nakon koje Maremas igra ko preporodjen..Zabelezio je nekoliko vaznih pobeda sa kojima se odlepio znacajno od zone ispadanja....Medjutim nije da je mare samo dobio protivnike vec ih je bukvalno pregazio 4:0(PFC4ever),0:4(C.R7),1:8(dovla) gol razlika u ova tri kola mu je 16:1!!Mare nije bio nesto raspolozen za razgovor pa je samo dodao da je veoma srecan zbog osvojenih bodova,i pozeleo je srecu protivnicima u nastavku sezone...

Cuca koji se do skoro nalazio na sredini tabele prikljucio se iz drugog plana u borbu za titulu,cam je i priredio neverovatno iznenadjenje dobivse vodeceg Dantea u gostima 2:3,pored toga savladao je Dovlu 0:3,i CR7 istim rezultatom 0:3..Ovim osvojenim bodovima se primakao vodecem na samo 2 koraka!Cuca je ekskluzivno za PES-Serbia prokomentarsiao uutakimcu sa dovlom:

"U prvom poluvremenu Dovla je krenuo agresivno i ja sam iz prvog kontranapada dao gol. Dovla je napadao i napadao i promasivao sanse. Tako se zavrsilo prvo poluvreme. U drugom poluvremenu obojica smo krenuli offanzivnije i ja sam to umeo bolje da iskoristim za konacnih 3-0. Zahvaljujem se Dovli na fer i korektnoj igri."

Osim ovih dobrih rezultata bilo je i incidenata izmedju Dantea i Flasha...utakmica je nakon pogotka Flasha za ispostavice se krajnjih 3:3 u 90 minutu prekinuta,kako neki pricaju zbog ulaska navijaca na teren i pokusaja da Forlanu stavi sal Atletiko Madrida...Sve je sredio predsednik PLPS sly zomb1e koji je smirio atmosferu jednim patriotskim govorom ( :lol: )

Ostali nisu zabelezili znacajnije rezultate..CR7 je prikucan za dno novim porazima,rogo ze probudio i dosao do 11 pozicije,Sly igra promenjivo,dok ostali takmicari igraju po njihovim standardima

(Izvor:Pes-Serbia,Foto:C.Ronaldo7)

maremas
06-14-2009, 10:27
Liga postaje sve uzbudljivija :ave:

DeS3InY
06-14-2009, 13:16
Jedino što mi ovdje fali jest hronika za ligu 2 :D

-C.R-9-C.R-
06-14-2009, 16:04
Bice i toga :) Verovatno sutra,moram da vas pohvatam,jedino sto znam jeste da vas Barbareza sve prasi a ostalo cu da pogledam sutra :)

Red Devil
06-14-2009, 16:14
Pa bolje pocni da gledas posto imas velike izglede da se prikljucis od sledece sezone :crazy:

Slyz
06-14-2009, 16:22
Hahahha :D
Chim si krocio u Ligu2 odma su poceli da te zezaju :)
Bice da ne vole paparace :D

-C.R-9-C.R-
06-14-2009, 16:45
Kakav cigan ovaj Devil :XD: *****avaj samo *****avaj...

Red Devil
06-14-2009, 17:04
Nemoj da se ljutis jer posle mog danasnjeg rezultata, koji Dzoni upravo sada kaci, izgledi da nastupam u istoj ligi kao i ti su znacajno porasli :D

DeS3InY
06-20-2009, 10:34
Nemoj da se ljutis jer posle mog danasnjeg rezultata, koji Dzoni upravo sada kaci, izgledi da nastupam u istoj ligi kao i ti su znacajno porasli :D

igračeš playoff ako budeš 4., 5. il 6. pa se imaš šanse pridružiti prvoj ligi ^^

nego c.r., pišeš ti ovaj sočni žuti izvještaj? :XD:

-C.R-9-C.R-
06-20-2009, 22:45
http://i39.tinypic.com/abpaog.png

PSL PES6 2009 League:Pocetak incidenata,kraj lige!
http://i42.tinypic.com/t9yww1.png
Subota, 20. jun 2009. 23:35

Posle novih kola,nove pobede,novi porazi,nove odigrane utakmice,ali i novi incidenti...Favoriti i dalje na vrhu,luzeri i dalje na dnu,gotovo da se tabela ne razlikuje od prosle nedelje..

Posle 2 ocajno odigrane utakmice protiv iskreno jakih rivala,igrac koji je na prvom mestu lige napravio je veliki incident...U prvoj utakmici protiv Marulje,Dante je izgubio vodjstvo iz prvog poluvremena,pa je krajnji rezultat bio 3:3,sto Crnogorcu uopste ne odgovara..nakon pauze od samo 1 dana,odigrao je i utakmicu protiv Maremasa koji je bio u seriji od 7 pobeda!! (http://www.pes-serbia.com/vb/498812-post14.html) Pri rezultatu od 1:0 za ekipu Blekburna(maremasa) u 90+ minutu igraci Viljareala su izasli sa terena pre sudijskog zvizduka???Naime izgovor trenera Viljareala je bila "ne sportska" igra maremasa tacnije cuvanje lopte?Maremas je bio strasno iznerviran odlukom protivnicke ekipe pa je samo dodao:

"E moj djeticu, ne verujem kakav si covek tako si me iznervirao da mi je doslo da izlomim tastaturu i misa"

Medjutim vrele strasti smirio je jedan od clanova upravnog odbora PES SERBIA organizacije Mr.Pejboj (http://www.gemsen.com/Pages/images/playboy.gif) koji je Danteu ponudio lepu destinaciju da odmori zivce....

Sto se tice ostalih utakmica Cuca je nastavio da gazi protivnike jednog po jednog...medjutim tacku na njegovu seriju stavio je Dovla koji ga je savladao 4:3..Popularni Tjule je ipak stigao prvoplasiranog Dantea po broju bodova medjutm zbog nesto losije gol razlike nalazi se na drugom mestu..Dzeki ih polako ali sigurno stize(-3),kao i maremas(-3) koji su najblizi vodjecoj dvojci...5,6,7 poziciju zauzimaju Dovla,Sly i Marulja,slede ih Petko,Flash i PFC4ever dok su najveci kandidati za ispadanje u drugu ligu Pashon1,Strale,CR7 i Rogo...

(Izvor:PES-Serbia,Foto:C.Ronaldo7)

P.S Zamolio bih da ne bude komentara narednih 10-15minuta ;)

-C.R-9-C.R-
06-20-2009, 23:08
PSL PES6 2009 League 2:Babareza i Destiny za trofej,Ljuba i Manutd za cast!
http://i42.tinypic.com/erzkup.png
Nedelja, 21. jun 2009. 00:10

Jos od prvih kola naslucivalo se da ce najveci favorit za titulu u drugoj ligi biti Babareza,ali malo mu je zaskripelo pa ga je na tabeli bar bodovno stigao Des3iny

Iako je u jednom delu prvenstva postalo malo gusto za prvog nosioca ove lige,Babareza se sjajnim utakmicama odrzao na prvom mestu iza svojih pratilaca...on je u zadnjim kolima dobio oliversta 2:0,Limu 3:1,i Mozzarta 3:0..jedini poraz doziveo je od Storma 3:4...Posle odigrane zadnje utakmice(vs Mozzart) za nas list izjavio je:

"do 35 min je bila izjednacena utakmica.. cak je on imao i precku i bolje prilike ali farfan je vidio da nema vise zezancije i uzeo stvar u svoje ruke... zabio za 1 0 rakitic slucajno.. ostalo mi sut napunjeno i pukao i benagllio se nije snasao i onda farfan dovrsava posao.. cestitam na fer i korektnoj igri"

Odma iza njega na tabeli se nalazi DeS3ny koji je takodje imao izvesnih oscilacija u igri medjutim u zadnjim kolima je znatno popravio,blago receno napunio je svoje protivnike i izjednacio se po broju bodova sa Babarezom...Svoju seriju zapoceo je pobedom protiv oliverst 3:0,zatim je dobio Storma 2:0 i Ljubu 4:3 da bi na kraju napravio opstu goleadu protiv Mozzarta 7:1!Destiny je bio veoma raspolozen za razgovor:

"A šta da kažem poèelo je hitro, Owen u 12. i 19. minuti za 2:0, Ameobi povisuje na 3:0 dok Grafite s druge strane smanjuje na 3:1...Owenov gol za 4:1 zaokružuje prvo poluvrijeme kao dominaciju Newcastleovih brzanaca..Drugo poluvrijeme je tako poèelo da sam mislio da æu morati stalno stavljati 'So Close!' na svaki MozzARTov i moj napad... bilo je tu stativa, fulavanja praznih golova i slièno...u 77. MozzART radi lagano uklizavanje kako bi sprijecio moguci udarac na gol no zakacuje Owena i sudac svira penal, koji naravno Owen iskoristava...Taj penal probudjuje igrace koji slazu u 85. minuti brzu akciju koju Smith na kraju iskoristava..I kad je MozzART mislio da je sve gotovo, Ameobi spretno oduzima loptu zadnjem branicu i sa 17 metara zakucava loptu u raslje za konacnih 7:1..GG MozzART, sto te ne ubije, ojaca te"

Nakon vodjeceg dvojca trecu poziciju zauzma odlicni Storm,4 poziciju koja takodje vodi u prvu ligu zauzma Red Devil,zatim slede Nemanja,Johnny_MM,Oliverst,Lima,Mikri,Mozzart,Acik o,Acko,Ljuva i na kraju Manutd sa samo 5 osvojenih bodova...

DeS3InY
06-21-2009, 00:05
-sToRm- ima zasad jako veliku priliku osvojiti 2. ligu ako pobijedi sve svoje utakmice :D

babareza
06-21-2009, 12:01
-sToRm- ima zasad jako veliku priliku osvojiti 2. ligu ako pobijedi sve svoje utakmice :D
:stop::stop:

@ cr7.. storm i deseiny su odigrali 2 2.. koliko sam ja skuzio..

-C.R-9-C.R-
08-25-2009, 00:26
Zamolio bih modove da zakljucaju i bace ovu temu u pdf Odigrane ligecupovi otvoricu novu temu za sezonu 2 kada budem(o) poceo(li) sa ovim..pitate se zbog cega zagrade sa mnozinama??RonaldinhoHR mi se javio preko msna i rekao je da je voljan da mi pomogne tako sto ce pisati o jednoj ligi ;) :ave: