PDA

View Full Version : Puca MI PES 2009, pomoc!

Coso
05-19-2009, 11:52
Ljudi imam problem sa Pesom 2009, prije dva dana sam ga instalirao, sve je ok dok ne pocne Tekma,onda mi samo izbaci prozor kao da puca aplikacija!

Sto se tice konfiguracije imam vise nego dovoljno! Imam Amd Quad Core na 2.2
3 Gb rama i graficku od 512 I windows sp2 instaliran!

Probao sam i druge instalacije cisto radi preventive da nisu osteceni iso fajlovi, (posto sam video po forumu da bi to moglo biti resenje). Al opet nista!

Igra mi se to je ludilo, i mnogo se nerviram! Bio bih zahvalan na pomoci!
Unaprijed zahvalan za bilo kakav predlog!

Dule 93
05-19-2009, 14:50
Jesi instalirao neki patch ili ubacivao nesto??

Coso
05-19-2009, 14:57
Proba sam sa 1.2 i sa 1.1 Pechevima ali bez promene! Takopdje sam instalirao poslednje drivere za graficku! Jedino kad restartujem komp pa startujem igricu mogu da Igram jednu tekmu! Onda mi pukne aplikacija The Pes 2009 has encounteres a problem and need to close.......
I to je to! Koji mu je Q pojma nemam!

Strippy
05-21-2009, 05:08
Jesi probao da ga instaliras u neki drugi folder, drugu particiju? Ako ti pokrenes igru, i ona pukne tek kad krene tekma, ne verujem da je disk neispravan. Da je tako, ne bi igrica ni bila instalirana, prijavio bi ti gresku vec pri instalaciji. Mora da je neki softverski konflikt u tvom kompu

milojkos
05-21-2009, 20:14
Evo resenja :gunsmilie:!!! Imao sam identican problem i sve probao. Novi drajveri, nova instalacija, drugacija instalacija, formatirao hard ali opet nista. Treba da flesujes bios i igra ce raditi. Ako ne znas kako odnesi u neki servis da ne bi napravio sebi stetu. Sad mi ispada iz igre posle pete utakmice koju sejvujem ali cini mi se da je to greska do programa pa se nadam da cu to resiti ovim zvanicnim pecevima. Javim ti kasnije da li radi :phone: