PDA

View Full Version : WCG PES 2009 KGB Cup

Djuka
05-14-2009, 15:29
http://www.pes-serbia.com/vb/images/wcgturnir.gif
ZVANICNO OBAVESTENJE:

JOS 4 MESTA IMA ZA PRIJAVE (to predstvaljaju ove male crtice u grupama) ALI TO CE SE SUTRA POPUNITI PRE TURNIRA TAKO DA KO VOLI NEK IZVOLI !

OD 12:00

1 GRUPA
Mladen Dulanovic
Kosta Popadic
Delevic Nikola
Goran Aleksic

2 GRUPA
Askovic Nikola
Ljubomir Bulajic
Danijel Gornjakovic
Nemanja Grujic

3 GRUPA
Peric Nikola
Sale_7
Marko Calovic
Kovacevic Nenad

OD 12:30

4 GRUPA
Milos M
Boskov Nikola
Nikola Jerkovic
Sasa Kuzmanovic

5 GRUPA
Djuka
Djakovic ortak
Damjan Milinkovic
Nemanja Stanisavljevic

6 GRUPA
Milos Bakaic
Denis Ivanis
Filip Trajkovic
Uros Djelmas

OD 13:00

7 GRUPA
Tale
Momcilo Djordjevic
Kamenov Boris
-

8 GRUPA
Sakal
Solujic Darko
Milos Tomic
-

9 GRUPA
Bogdanovic Aleksandar
Ilmir Zeciroski
Opacic Vladimir
Nenad Nesic

OD 13:30

10 GRUPA
Neka
Zlaja
Stefan Hrkalovic
Dalibor RS

11 GRUPA
Luka Prastalo
Alex Bogetic
Miskoza
Nikola Janic

12 GRUPA
Alex Tesic
Santic Boris
Alexa Mitic
Mladen Miolski

OD 14:00

13 GRUPA
Andrija SK
Alex Radosavljevic
Branko Stamatovic
Marko Kostic

14 GRUPA
Danijel RS
Alex Bilic
Dusan Grujic
Marko Pavlovic

15 GRUPA
Shalle
Marko Jovanovic
Nikic
Vidacic Srdjan

OD 14:30

16 GRUPA
Jovan Jakovljevic
Stefan Djakovic
Vaskez
Djole

17 GRUPA
Milan Sheva
Rade Stojanovic
Mihajlo Stankov
Srdja Slankamenac

18 GRUPA
Djakovic Mladji
Blazevic Marko
Vlada Radanovic
-

OD 15:00

19 GRUPA
Dedic Marko
Ljubo Lukovic
Nenad Grkovic
Stefan Milivojevic

20 GRUPA
Jovan Skurtic
Milan Spasojevic
Gibanko
Bogi

21 GRUPA
Lazar Tabandzelic
Petkovic Nebojsa
Nikola Djokic
Stefan Stankovic

OD 15:30

22 GRUPA
Stameni
Luka Kukic
Vukoje
Milan Rakovic

23 GRUPA
Srna
Maksim Stevan
Alex Jankovic
-

24 GRUPA
Seva
Dusan Janic
Zeki
Bjelja

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnir pocinje u nedelju u 12:00 (obavezan dolazak na vreme)

Petak i subota od 10:00 do 20:00 mozete doci u halu sportova na novom beogradu i igrati BESPLATNO pes2009 gde ce se turnir i odrzati

Kako doci do Hale sportova:

1. Hala sportova se nalazi prekoputa McDonaldsa kod FONTANE na Novom Beogradu 100 metara pravo i videcete sa desne strane bilbord GAMING FESTIVAL

2. Hala sportova se nalazi u ulici Pariske komune 20 na Novom Beogradu kod cuvene FONTANE, neki od prevoza koji idu do fontane su: 18, 78, 71, 72, 82, 75, 76, 77, 610, 611, 17... Svi ovi autobusi staju prekoputa McDonaldsa

NAGRADE:

Za prvo mesto nas sponzor Samsung obezbedio je kompletan kucni bioskop a mozete i sami proveriti njihovu vrednost ;)

Za drugo i trece mesto Telekom Srbija je obezbedio nagrade koje ce biti urucene po zavrsetku turnira

KGB STAND:

Nas stand se nalazi u zadnjem desnom delu hale, jedina "kocka" koja je na sprat oblepljena Samsung reklamama i KBG zastavom.

Igra se na Playstation 3 konzolama i OGROMNIM LCD SAMSUNG televizorima koji pruzaju potpun uzitak u igranju pes-a.

Evo neke od slika pri montiranju standa:

http://www.pes-serbia.com/vb/images/statusicon/wol_error.gifOva slika je umanjena. Klikom na ovaj bar je možete videti u punoj veličini. Prava rezolucija slike je 1600x1200.http://www.freeimagehosting.net/uploads/d6c12b4fef.jpg (http://www.freeimagehosting.net/)

http://www.pes-serbia.com/vb/images/statusicon/wol_error.gifOva slika je umanjena. Klikom na ovaj bar je možete videti u punoj veličini. Prava rezolucija slike je 1600x1200.http://www.freeimagehosting.net/uploads/b2e3f17549.jpg (http://www.freeimagehosting.net/)

http://www.pes-serbia.com/vb/images/statusicon/wol_error.gifOva slika je umanjena. Klikom na ovaj bar je možete videti u punoj veličini. Prava rezolucija slike je 1600x1200.http://www.freeimagehosting.net/uploads/34ac4e6f31.jpg (http://www.freeimagehosting.net/)

SISTEM TAKMICENJA:

Grupe ce biti objavljene sutra u vecernjim satima tako da cete dan ranije znati kada treba da dodjete tacno na turnir da ne biste gubili vreme.

Igrace se po cetiri igraca u grupi svako sa svakim jednu utakmicu i dva igraca idu dalje u knockout fazu!

( AKO SE PRIJAVI 64 UCESNIKA UTAKMICE CE TRAJATI 10 MINUTA, AKO SE PRIJAVI VECI BROJ POSTOJI MOGUCNOST DA SMANJIMO TRAJANJE UTAKMICE NA 5 MIN ALI AKO ZA 3 UTAKMICE NE USPETE DA IZBORITE PROLAZ DALJE ONDA VAS NISTA NE VADI :wall:)

---------------------------------------------------------------------------

Za sve ostale informacije pozovite mene na 065-8-307-697 i dodjite da se igramo pre pocetka turnira ;)
------------------------------------------------------------------------------------------------------

PES 2009 KGB Cup

KGB e-sports i Pes-Serbia.com organizuje do sada največi Pes 2009 turnir na Balkanu.

Ovogodišnji WCG event če biti održan 29. 30. 31. maja a u isto vreme bice odrzan i "Gaming Festival" u Hali Sportova na Novom Beogradu a po prvi put če biti održan i Pro Evolution Soccer turnir u sklopu ove manifestacije. Turnir če biti egzibicionog karaktera s obzirom da Pro Evolution Soccer nije zvanična WCG igra, međutim nagrade za one koji se budu pokazali kao pravi pesoholičari biče izuzetno velike i vredne.

Turnir če trajati tri dana počevši sa otvaranjem ovogodišnjeg WCG i "Gaming Festivala". Broj prijava za sada nije ograničen ali o tim i drugim informacijama čete biti blagovremeno obavešteni.

Ono što Vam KGB e-sports i Pes-Serbia.com garantuju je da imate 3 utakmice zagarantovane u grupi i da čete biti na vreme obavešteni kada igrate vaše utakmice da ne biste gubili dragoceno vreme. Dakle igrače se po sistemu Lige Ĺ*ampiona sa po 4 takmičara u grupi i prolaskom dvojice prvoplasiranih u knockout sistem.

Prijave su otvorene a samo oni koji na vreme izvrše uplatu imaju zagarntovano mesto na ovom jedinstvenom turniru.

Cena prijave je 300 dinara po osobi a ulaznice na WCG se ne naplačuju.

Vaše prijave možete obezbediti za sada uplatom u KGB igraonici ispod Vukovog spomenika gde Vas očekuje naš predstavnik Ĺ*akal 064-8-777-035 a za sve ostale načine plačanja informacije možete dobiti od Djuke 065-8-307-697 na Private Message na pes-serbia forumu ili na e mail filipdjuka@hotmail.com.

Očekujemo veliki broj pesoholičara tako da obezbedite vaše mesto na vreme

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vase prijave ostavljajte u ovoj temi ili na PM ili na sms na 065-8-307-697 ili na e mail filipdjuka@hotmail.com
a na spisak ucesnika cete biti stavljeni istog trenutka kada uplatite ucesce!
--------------------------------------------------------------------------------------
UPLATA:
1. Uplate mozete izvrsiti svakim danom u KGB igraonici ispod Vukovog spomenika (trazite Sakala 064-8-777-035 )

2. Kada odlucite da uplatite vase ucesce na ovom turniru, taj dan slanjem SMS poruke na broj 065-8-307-697 (Djuka) posaljite i adresu gde se nalazite i dobicete odgovor od mene kada bi mogli da se nadjemo da uplatite ucesce.

Dakle, ako imate vasih 300din koje zelite DANAS da uplatite a ne mozete da odete do KGB-a posaljite mi SMS i dogovoricemo se da se nadjemo ;)
Pricamo naravno o podrucju BEOGRADA !

bakaja
05-14-2009, 16:23
Znaci namerno je org da traje 3 dana, da ne bi Stameni, Kure, Mili i ja bili u mogucnosti da oswojimo turnir i uzmemo parice c c c

Zna weoma dobro da cemo ispasti u petak sa WCG-a i da bi mogli da za wikend oswojimo PES tur, ali sta ces :) Izbaci nas cowek i pre pocetka tura :P

Salim se, Djuka swaka cast za owu organizaciju, nazalost, od mene nema nista zbog CS-a :(

kgb.sakal
05-14-2009, 16:26
Pa mozes ti da stignes i CS i PES da igras :)

Djuka
05-14-2009, 16:31
Znaci namerno je org da traje 3 dana, da ne bi Stameni, Kure, Mili i ja bili u mogucnosti da oswojimo turnir i uzmemo parice c c c

Zna weoma dobro da cemo ispasti u petak sa WCG-a i da bi mogli da za wikend oswojimo PES tur, ali sta ces :) Izbaci nas cowek i pre pocetka tura :P

Salim se, Djuka swaka cast za owu organizaciju, nazalost, od mene nema nista zbog CS-a :(

Trajanje grupe na turniru ne bi trebalo da bude duze od 1 sat a svi koji igraju cs neka mi jave kada imaju cs takmicenje da bi stigli i na jedno i na drugo ;)

Milos
05-14-2009, 16:31
samo da dobijem normalni gamepad i uzimam tur :)

Djuka
05-14-2009, 16:40
Ljudi bez nepotrebnih komentara da ne bih morao da cistim temu stalno!

Samo ozbiljna pitanja vezana za organizaciju i sve ostalo!!!!

Milose lupi thanks :XD:

shoninho111
05-14-2009, 16:40
jao slusaj bakaju, pa cs ces i onako izgubiti sve :P a lagano mozes da stignes i na jedno i na drugo ... tako da ne zezaj nego dolazi na turnir !!!

a za Djuku matori svaka cast za ovo, takodje svaka cast i za Sakala i zelim vam da turnir bude dobar i uspesno organizovan, naravno ja dolazim tu da se igram malo i kukam kako nije pes6 ;)

ПЛЕЈБоЈ
05-14-2009, 16:48
**** djuko :D

Samo jedna ispravka nije po prvi put igralo se u nazad par puta, nije 2007-08...isto je pravio Truja iz KGB-a, bile nagrade neki hardware, Sale je nesto uzeo cini mi se...

Pozdrav ljudovi

Milos
05-14-2009, 18:30
Djuka de sam ja na vrhu kolone prvi se prijavio :scared: i lupio thanks de si trazio :lol:

Gibanko kralj
05-14-2009, 18:39
uuuu ovo ce biti dojaja..

giba dolazi da vas oprzi [:D]

i stavite me na vrh liste jer sam najjaci!:)))

vl4d49a
05-14-2009, 21:08
koje su nagrade da znam dal da se prijavim:]

Djuka
05-14-2009, 22:28
Nagrade ce biti objavljene najverovatnije u ponedeljak dok se dogovorimo sa sponzorima u detalje a da ne objavljujemo pre vremena pa da menjamo posle ali bice dosta vredne ;) i za 300 din se sigurno isplati ako to mislis :D::

paokmania
05-14-2009, 22:40
A do kada traje prijavljivanje?

Ja bih zeleo da se prijavim i to bi bio moj prvi turnir ali samo da znam do kada traje prijavljivanje kako bih bio siguran.
PES inace igram na tastaturi tako da bi mi trebalo mozda dan dva da se vratim na dzojstik kako treba, pa zbog toga.

E da, zaboravio sam.. Kako bi stajali sa timovima? Odnosno koje bi mogli da uzimamo i tako to...

neka.bg
05-14-2009, 22:47
E da mozda i najvaznija stvar....jer moze da se bira koja god ekipa...?

Djuka
05-15-2009, 02:09
A do kada traje prijavljivanje?

Ja bih zeleo da se prijavim i to bi bio moj prvi turnir ali samo da znam do kada traje prijavljivanje kako bih bio siguran.
PES inace igram na tastaturi tako da bi mi trebalo mozda dan dva da se vratim na dzojstik kako treba, pa zbog toga.

E da, zaboravio sam.. Kako bi stajali sa timovima? Odnosno koje bi mogli da uzimamo i tako to...

1. Prijavljivanje traje dok ne ispunimo ocekivanu kvotu koju smo zacrtali, ali imate jos dosta vremena, imamo spremljen kostur takmicenja za vise kombinacija broja ucesnika tako da imate vremena ali vec oko 25. ako se ispuni odredjena kvota za pravilno takmicenje (128, 160, 192, 256 osoba) zadrzavamo pravo da zaustavimo prijave.
Dakle vremena ima dosta ali nemojte cekati zadnji trenutak vec obezbedite svoje mesto na vreme jer ce ovo biti veoma veliki i jak turnir

E da mozda i najvaznija stvar....jer moze da se bira koja god ekipa...?

Svi KLUBOVI moci ce da se biraju bez zabrana

@neka kaze se JEL (sto znaci DA LI) ;)

Djuka
05-15-2009, 02:43
Nazalost sutra popodne idem van Beograda i vracam se u nedelju popodne pa necu biti u blizini interneta da odgovaram na sva pitanja u tom periodu...

Pitanja postavljajte ovde a mozete slati i na PM ili e mail filipdjuka@hotmail.com i u nedelju uvece cete dobiti precizne odgovore...

Ocekujem da kad se vratim za par dana da bude dosta prijava pa nemojte da me izneverite ;)

pozz do nedelje

Srna^
05-15-2009, 10:02
Djuka stavi na spisak mene (Stefan Srnic) i Ajkulu (Slobodan Mutavdzic)

Sh@re
05-15-2009, 11:55
koji ce gamepad da bude ,i dalice da bude pes po default bez patcha ?

Aladdin986
05-16-2009, 15:45
koji ce gamepad da bude ,i dalice da bude pes po default bez patcha ?

Smesno da ce biti defeult bez patch-a ..

Moze neko reci kakve su nagrade... jel ima bar vredno ...
da ne dolazim dzabe... vec ako osvojim nek mi to plati bar troskove do NP :)

shoninho111
05-16-2009, 15:55
Smesno da ce biti defeult bez patch-a ..

Moze neko reci kakve su nagrade... jel ima bar vredno ...
da ne dolazim dzabe... vec ako osvojim nek mi to plati bar troskove do NP :)
vecina turnira koji se igraju igraju se bez patcheva znaci pes def of ... (EDIT sada sam saznao nezvanicno da ce biti sa patchom 90%)
EDIT EDIT cekajte djuku da vam odgovori XD

ako osvojis sigurno ce ti biti dovoljno kesha da se vratis u NP, obicno na manjim turnirima bude nagradni fond oko 13000 a ovo ce biti turnir na kome ce ucestvovati 2,3 puta vise igraca tako da se ocekuju i stvarno vredne nagrade tako da za to nemas problema, samo treba da dodjes i osvojis ;)

kgb.sakal
05-17-2009, 02:25
nagrade ce biti ROBNE ( vredne :))) ) , mozda ce biti i novcane :D, necemo da Vam otkrijemo do turnira .. ali verujte mi .. da se cimamo oko nekih vecih nagrada i sponzora. ;P

neka.bg
05-18-2009, 10:10
Koliku proviziju dobijamo sesta i ja, ako dovedema 20-30 ljudi...?!!:sorcerer:

ps.Danas cu zalepim po skoli o turniru...prijavljivace se kod mene, a ja Djuki doturam spisak i pare...

shade
05-18-2009, 10:19
Pecevi?
Znaci li to da se konacno ne igra na Soniju? :)

neka.bg
05-18-2009, 10:20
Ne znaci...:ahah: imaju i pecevi za soni normalno....

Djuka
05-18-2009, 12:33
Novi nacin uplate:

Kada odlucite da uplatite vase ucesce na ovom turniru, taj dan slanjem SMS poruke na broj 065-8-307-697 (Djuka) posaljite i adresu gde se nalazite i dobicete odgovor od mene kada bi mogli da se nadjemo da uplatite ucesce.

Dakle, ako imate vasih 300din koje zelite DANAS da uplatite a ne mozete da odete do KGB-a posaljite mi SMS i dogovoricemo se da se nadjemo ;)

Pricamo naravno o podrucju BEOGRADA !

shade
05-18-2009, 16:06
Ne znaci...:ahah: imaju i pecevi za soni normalno....

Eh, a taman sam se ponadao...

Milos
05-18-2009, 17:44
Eh, a taman sam se ponadao...

slicna je igra :) cak je soni malo sporiji

bakaja
05-18-2009, 18:11
Jao sto ti nisam dao repa na pokeru onu noc, pa da ja budem prwi na listi, sa' ce Solim da se qrci :P

Milos
05-18-2009, 19:14
Nije vazno ko je prvi na spisku nego ko je prvi na turniru :)

na vrhu piramide :)

neka.bg
05-18-2009, 20:03
Izlepio sam danas plakate u skoli....

Dzonatan
05-18-2009, 21:31
pomazem turnir tako sto sam stavio baner na moj sajt ( www.gs.rs )..kasnije cu i vest da ubacim..tako da ocekujem laku grupu :biggrin: salim se,stavite me medju potencijalne...videcu da ovih dana dam pare...

P.S. potvrdjujem da je neka zalepio plakate,pokazivao mi je danas :biggrin:

operativac
05-19-2009, 15:18
ako bude opet ono djubre od 5min kvalifikacije necu igram

Djuka
05-19-2009, 15:21
nope matori, igraju se grupe

neka.bg
05-19-2009, 21:59
E Djuka sta mislis o tome da polepimo plakate po gradu, meni ce ih ujak uradi za dz u stampariji....

Djuka
05-20-2009, 14:30
javicu ti

shade
05-20-2009, 16:46
Do kada je krajnji rok za uplate?

Nisam Rodman
05-20-2009, 17:08
U koliko sati bi to otprilike pocielo

Djuka
05-20-2009, 17:36
Do kada je krajnji rok za uplate?

s obzirom da su prijave otvorene i da nema ogranicenja broja ucesnika samim tim i rok za prijave je otvoren, kada dostognemo odredjen broj takmicara objavicemo da su prijave zatvroene tako da ako stvarno zelite da igrate uradite to do kraja ove nedelje!

U koliko sati bi to otprilike pocielo

Svaka grupa ce biti obavestena na vreme kada pocinje jer ne pocinju sve grupe u isto vreme

deki17
05-20-2009, 21:53
Djuka vidimo se 99%.
Pozdrav od PECE I DEKIJA :ziveli:

neka.bg
05-20-2009, 23:28
Evo ovako, zamolio bih sve ljude koji ucestvuju na tur. da izvrse(opstu mobilizaciju):ziveli: zovite sve koje znate, svi koji bi zeleli da igraju, jer je Djuka ulozio dosta truda da se ovo napravi tako nemojmo da izneverimo vec pokazimo ko smo i sta smo:helpsmilie:.....Znaci ajmo da se potrudimo....:ave::clap::thumbup:

ps.Ajmo ajde svi u napad....!!!:triprsta:

Djuka
05-20-2009, 23:38
malo sam ti editovao post da ne dodje do zabune i dezinformacija ;)

Djuka
05-21-2009, 13:28
OBAVESTENJE:

Mole se svi oni koji planiraju da igraju na ovom turniru sto pre izvrse uplate jer ako se ne prijavi dovoljan broj ucesnika, turnir se nece ni odigrati sto bi stvarno bilo steta!!!

Arambasa
05-22-2009, 18:18
jedno pitanje, da li je turnir na kompu ili na soniju?? :))
poz

Djuka
05-22-2009, 18:42
na soniju

V.Kostic
05-23-2009, 00:41
zamolio bih sve ljude koji ucestvuju na tur. da izvrse(opstu mobilizaciju):ziveli: zovite sve koje znate

evo sad sam zvao kaleta da igra, reko mi da ga duvam :rulet:

Loqo
05-25-2009, 12:21
Kakva je trenutna situacija?

Djuka
05-25-2009, 16:08
Turnir ce se odrzati u svakom slucaju samo cemo vam javiti da li je subota ili nedelja u zavisnosti od broja prijavljenih, nagrade su obezbedjene upravo cekam potvrdu sponzora za prvo mesto da ce biti full kucni bioskop a mozete i sami da proverite koja je njihova vrednost :ave:

Cekam potvrdu od sponzora za nagradu pa cu updateovati prvi post ;)

kao sto rekoh turnir ce najverovatnije biti skracen na subotu i nedelju ili samo na nedelju tako da proveravajte temu s vremena na vreme ;)

ShevaSerbia
05-25-2009, 22:47
Djuka, znam da jedem govna, ali kada bi nekako izbegli tu nedelju bilo bi odlicno...

VelikiBogi
05-25-2009, 22:50
Nadam se da če se Aleksandar Bogetič,Nemanja Stanisavljevič i Srđa Slankamenac nači u dogledno vreme na spisku učesnika...Još prošle nedelje smo uplatili ali nadam se da je samo problem u "papiroloogiji"...:player:

Djuka
05-26-2009, 03:07
verovatno ste uplatili u kgbu a te ljude ubacujem kad se probudim ;)

ShevaSerbia
05-28-2009, 00:23
E Djuka ja trebam da ti donesem pare za Luku Prastala, donosim ti u petak, da znas da je siguran...

Djuka
05-28-2009, 13:09
Evo malo da Vam dam informacija s obzirom da se puno toga izdesavalo kao i uvek u "5 do 12" :D::

1. Naime mnogo ljudi je pocelo da se prijavljuje u zadnjih par dana sto je i bilo ocekivano tako da veceras najkasnije sutra dobijate konacnu informaciju da li se turnir odrzava subota i nedelja ili samo nedelja ali po mom skromnom misljenju to ce 80% biti samo nedelja

2. Nagrade su obezbedjene, za prvo mesto ce biti kucni bioskop sonijev ili samsungov, a drugo i trece mesto sponzorise telekom Srbija pa ce i nagrade biti iz njihove sfere

3. Kako doci do hale sporotva... Hala sportova se nalazi u ulici Pariske komune 20 na Novom Beogradu kod cuvene FONTANE, neki od prevoza koji idu do fontane su: 18, 78, 71, 72, 82, 75, 76, 77, 610, 611, 17... Svi ovi autobusi staju kod kruznog toka gde pocinje ulica pariske komune...

Veceras idem na mesto odrzavanja wcg-a i sve ove NEZVANICNE informacije potvrdjujem stavljanjem u prvi post i dodavanjem jos informacija.

angello
05-28-2009, 13:37
Pa malo se ljudi prijavilo oce biti uopste turnira??????

Kure
05-28-2009, 14:17
bice jel si citao ti sta ljudi pisu ??? nije tesko prvo lepo procitati pa postavljati pitanja a ??? vas 3 je postavilo isto pitanje ... pozz hvala

Djuka
05-28-2009, 15:17
to sto tamo pise 30-tak ljudi ima jos toliko u kgbu prijavljenih a prijave su jos otvorene i narednih dana, ocekujemo izmedju 70-100 ucesnika ;)

Milos
05-28-2009, 15:28
bice napeto ja imam tajno oruzje :)

ShevaSerbia
05-28-2009, 18:08
Jel znas Djuka mozda otprilike kada bi turnir poceo?

Milos
05-28-2009, 21:54
Zvanicno obavestenje od Djuke :ave: licno :

TURNIR JE U NEDELJU 31.5.2009. u 12:00 pocetak

PETAK I SUBOTA BESPLATNO IGRANJE

Djuka
05-29-2009, 01:31
ZVANICNO OBAVESTENJE:

Turnir pocinje u nedelju u 12:00 (obavezan dolazak na vreme)

Petak i subota od 10:00 do 20:00 mozete doci u halu sportova na novom beogradu i igrati BESPLATNO pes2009 gde ce se turnir i odrzati

Kako doci do Hale sportova:

1. Hala sportova se nalazi prekoputa McDonaldsa kod FONTANE na Novom Beogradu 100 metara pravo i videcete sa desne strane bilbord GAMING FESTIVAL

2. Hala sportova se nalazi u ulici Pariske komune 20 na Novom Beogradu kod cuvene FONTANE, neki od prevoza koji idu do fontane su: 18, 78, 71, 72, 82, 75, 76, 77, 610, 611, 17... Svi ovi autobusi staju prekoputa McDonaldsa

NAGRADE:

Za prvo mesto nas sponzor Samsung obezbedio je kompletan kucni bioskop a mozete i sami proveriti njihovu vrednost ;)

Za drugo i trece mesto Telekom Srbija je obezbedio nagrade koje ce biti urucene po zavrsetku turnira

KGB STAND:

Nas stand se nalazi u zadnjem desnom delu hale, jedina "kocka" koja je na sprat oblepljena Samsung reklamama i KBG zastavom.

Igra se na Playstation 3 konzolama i OGROMNIM LCD SAMSUNG televizorima koji pruzaju potpun uzitak u igranju pes-a.

Evo neke od slika pri montiranju standa:

http://www.freeimagehosting.net/uploads/d6c12b4fef.jpg (http://www.freeimagehosting.net/)

http://www.freeimagehosting.net/uploads/b2e3f17549.jpg (http://www.freeimagehosting.net/)

http://www.freeimagehosting.net/uploads/34ac4e6f31.jpg (http://www.freeimagehosting.net/)

SISTEM TAKMICENJA:

Grupe ce biti objavljene sutra u vecernjim satima tako da cete dan ranije znati kada treba da dodjete tacno na turnir da ne biste gubili vreme.

Igrace se po cetiri igraca u grupi svako sa svakim jednu utakmicu i dva igraca idu dalje u knockout fazu! U slucaju istog broja bodova gleda se prvo medjusobni skor pa gol razlika.

( AKO SE PRIJAVI 64 UCESNIKA UTAKMICE CE TRAJATI 10 MINUTA, AKO SE PRIJAVI VECI BROJ POSTOJI MOGUCNOST DA SMANJIMO TRAJANJE UTAKMICE NA 5 MIN ALI AKO ZA 3 UTAKMICE NE USPETE DA IZBORITE PROLAZ DALJE ONDA VAS NISTA NE VADI :wall:)

SAMO KLUBOVI
RAPOLOZENJE - NORMAL
INJURIES - NO
D E F A U L T POSTAVE

---------------------------------------------------------------------------

Za sve ostale informacije pozovite mene na 065-8-307-697 i dodjite da se igramo pre pocetka turnira ;)

vukodlak1
05-29-2009, 15:19
Sta podrazumeva default postava? Izaberes ekipu i krenes bez promene formacije i bez promene igraca??? :taz:

ShevaSerbia
05-29-2009, 15:32
Ma jok, samo bez transfera...ko ce da ti zabrani da postavljas formaciju

kum_2007
05-29-2009, 15:39
Da li moze da se igra sa dzojstikom sa sony playstation 2, ili mozda i sa dzojstikom na usb prikljucak?

sale_7
05-29-2009, 16:14
Sta podrazumeva default postava? Izaberes ekipu i krenes bez promene formacije i bez promene igraca??? :taz:

da...

sesta.bg
05-29-2009, 17:34
Nisam nasao u prvom postu jel se svi mecevei igraju na PS3 ili...??

neka.bg
05-29-2009, 17:37
da naravno....

Milos
05-29-2009, 21:12
Ko je danas bio nije zazalio :) Djuka i Sakal super organizovali sve,bas se dosta igralo.Vidimo se sutra i u nedelju u jos vecem broju :).Pozdrav drugari

Djuka
05-29-2009, 22:39
Spisak ucesnika:
1. Milos Milicevic
2. Mladen Dulanovic -
3. Branko Stamatovic -
4. Aleksandar Tesic
5. Dusan Grujic
6. Nemanja Grujic
7.Aleksandar Jankovic
8. Filip Panic
9. Milos Bakaic -
10. Aleksandar Vasiljevic -
11. Ilmir Zeciroski -
12. Kosta Popadic NS -
13. Bogdanovic Aleksandar NS -
14. Ivanovic DJordje NS -
15. Peric NIkola NS -
16. Boskov Nikola NS -
17. Blazevic Marko
18. Nemanja STanisavljevic
19. Aleksandar Bogetic
20. Srdja Slankamenac
21. Ljubomir Bulajic
22. Marko Kostic
23. Aleksic Goran
24. Denis Ivanis
25. Vlada Radanovic
26. Milan Spasojevic JA -
27. Nikola (jerkovic)
28. Luka Prastalo
29. Vladimir Vukajlovic -
30. Stefan Milovojevic -
31. Momcilo DJordjevic
32. Nemanja SMiljevic
33. Marko Calovic
34. Milos Tomic
35. Delevic Nikola
36. Jovan Jakovljevic
37. Marko Jovanovic
38. Filip Trajkovic
39. Opacic Vladimir
40. Sasa Kuzmanovic
41. Aleksandar Radosavljevic
42. Askovic Nikola
43. Stefan Hrkalovic
44. Aleksandar Bilic
45. Santic Boris
46. Andrija Sport Klub -
47. Filip Djukanovic -
48. Sakal -
49. Mladen Miolski NS -
50. Ljubo Lukovic -
51. Uros DJelmas -
52. Stefan DJakovic -
53. Djakovic Mladji -
54. Djakovic 3 -
55. Mihajlo Stankov
56. Solujic Darko
57. Dedic Marko
58. Danijel Gornjakovic
59. Milan sheva -
60. Aleksandar Stamenkovic -
61. Rade Stojanovic
62. Kovacevic Nenad
63. Nikola Janic -
64. Nikola Stevanovic -
65. Lalevic Drago -
66. Nenad Grkovic
67. Damjan Milinkovic
68. Aleksa Mitic
69. Dalibor RS -
70. Danijel RS -
71. Lazar Tabandzelic
72. Shalle
73. Petkovic Nebojsa
74. Luka Kukic -

---------------------------------------------------------------------

Ovo su prijavljeni do petka 23:38

AKO NECIJE IME NIJE NA SPISKU A TREBALO BI JAVITE MI ISKLJUCIVO SMS PORUKOM JER ME DOSTA LJUDI ZOVE PA ZATO I NE ZAPAMTIM SVA IMENA :chris:

neka.bg
05-29-2009, 22:47
Djuka stavi Luku....e a doci cu sutra verovatno do hale pa ti dajem pare za ove.....

ShiciTas
05-30-2009, 12:18
Kako ovakva manifestacija da prodje bez mene.
Djuka ae molim te me stavi na spisak pa cu ti doneti sutra pare posto bio sam do kgb-a da se prijavim i sakal mi je rekao da treba da idem u halu sportova pa da se tu prijavim a da idem do tamo bas i ne mogu

kgb.sakal
05-30-2009, 13:59
grupe Su Izvuchene !!!
Posaljite Sms Djuki Ili Ga Okrenite Da Vidite Kada Igrate !!!
065-830-76-97

vukodlak1
05-30-2009, 14:00
Nemate pojma koliko mi se igra...a necu moci. Srecno svima. Sale provukao si se jos jedan tur a da ne naletis na mene...inace barca ce da osvoji turnir. Poz svima do sledeceg vidjena...:taz:

stameni
05-30-2009, 15:21
Kako ovakva manifestacija da prodje bez mene.
Djuka ae molim te me stavi na spisak pa cu ti doneti sutra pare posto bio sam do kgb-a da se prijavim i sakal mi je rekao da treba da idem u halu sportova pa da se tu prijavim a da idem do tamo bas i ne mogu

rekao mi djuka da ti kazem da su prijave iskljucivo preko moba... pusti mu sms sto pre... ili ga nazovi i dogovorite se... 065-830-76-97

pozdrav!

Veliki_Brat
05-30-2009, 17:01
posle 200 godina idem na pes turnir x)) Ae ljudovi vidimo se tamo :D

Djuka
05-30-2009, 21:36
izbacujem grupe za 10 min i manje

Loqo
05-30-2009, 21:54
Da li je ovaj Mladen Dulanovic pre 2 god osvojio turnir u Forum-u kad je bio turnir?

neka.bg
05-30-2009, 22:01
nije to onaj...to je Mishkin i osvojio je, al pitaj ga kako je prosao u 2009..?:whistling::XD:

stameni
05-30-2009, 22:01
Da li je ovaj Mladen Dulanovic pre 2 god osvojio turnir u Forum-u kad je bio turnir?

da, to je taj decko koji je osvojio i predstavljao nas casno na ESWC-u u parizu te godine... dobar je mali... :) bije sa krespom samo tako... :D

Loqo
05-30-2009, 22:03
Provalio sam da je on,jer je dobio mene u cetvrtfinalu turnira.

Djuka
05-30-2009, 22:08
OD 12:00

1 GRUPA
Mladen Dulanovic
Kosta Popadic
Delevic Nikola
Goran Aleksic

2 GRUPA
Askovic Nikola
Ljubomir Bulajic
Danijel Gornjakovic
Nemanja Grujic

3 GRUPA
Peric Nikola
Sale_7
Marko Calovic
Kovacevic Nenad

OD 12:30

4 GRUPA
Milos M
Boskov Nikola
Nikola Jerkovic
Sasa Kuzmanovic

5 GRUPA
Djuka
Djakovic ortak
Damjan Milinkovic
Nemanja Stanisavljevic

6 GRUPA
Milos Bakaic
Denis Ivanis
Filip Trajkovic
Uros Djelmas

OD 13:00

7 GRUPA
Tale
Momcilo Djordjevic
Kamenov Boris
-

8 GRUPA
Sakal
Solujic Darko
Milos Tomic
-

9 GRUPA
Bogdanovic Aleksandar
Ilmir Zeciroski
Opacic Vladimir
Nenad Nesic

OD 13:30

10 GRUPA
Zlaja
Stefan Hrkalovic
Dalibor RS
-

11 GRUPA
Luka Prastalo
Alex Bogetic
Miskoza
Nikola Janic

12 GRUPA
Alex Tesic
Santic Boris
Alexa Mitic
Mladen Miolski

OD 14:00

13 GRUPA
Andrija SK
Alex Radosavljevic
Branko Stamatovic
Marko Kostic

14 GRUPA
Danijel RS
Alex Bilic
Dusan Grujic
Marko Pavlovic

15 GRUPA
Shalle
Marko Jovanovic
Nikic
Vidacic Srdjan

OD 14:30

16 GRUPA
Jovan Jakovljevic
Stefan Djakovic
Vaskez
Djole

17 GRUPA
Milan Sheva
Rade Stojanovic
Mihajlo Stankov
Srdja Slankamenac

18 GRUPA
Djakovic Mladji
Blazevic Marko
Vlada Radanovic
Neka

OD 15:00

19 GRUPA
Dedic Marko
Ljubo Lukovic
Nenad Grkovic
Stefan Milivojevic

20 GRUPA
Jovan Skurtic
Milan Spasojevic
Gibanko
Bogi

21 GRUPA
Lazar Tabandzelic
Petkovic Nebojsa
Nikola Djokic
Stefan Stankovic

OD 15:30

22 GRUPA
Stameni
Luka Kukic
Vukoje
Milan Rakovic

23 GRUPA
Srna
Maksim Stevan
Alex Jankovic
-

24 GRUPA
Seva
Dusan Janic
Zeki
Bjelja

Djuka
05-30-2009, 22:09
JOS 4 MESTA IMA ZA PRIJAVE (to predstvaljaju ove male crtice u grupama) ALI TO CE SE SUTRA POPUNITI PRE TURNIRA TAKO DA KO VOLI NEK IZVOLI !

ShevaSerbia
05-31-2009, 10:41
Koliko traju tekme u grupi?

sesta.bg
05-31-2009, 20:39
Uze Neka 1. titulu :pesoholichari: :ziveli:

odlicna organizacija Djuka, Sakal i Milos su se stvarno potrudili oko svega, Milose jaooo taj 84. minut lol

a da su se utakmice igrale 85 minuta ko zna sta bi bilo sa Nekom :XD:

bakaja
05-31-2009, 20:53
Prwo welike pohwale za Djuku, Sakala i Solima, swaka cast momci na organizaciji... A zatim welike pohwale swim igracima sto nisu kasnili i sto su swi bili fer i korektni, i za kraj, najweca pohwala Neki na oswojenom turniru, pogotowo owakwe kategorije gde je ucestwowalo malo manje od 100 ljudi...

Igramo se ;)

Kure
05-31-2009, 21:01
Takodje da pohvalim orgu ... n1 momcovi ... neka bratorix imao najteze protivnike do kraja i cestitam mu na pobedi BRW NEKA !!!

Mladjaliman
05-31-2009, 21:30
Svaka cast za organizaciju, lepo je odradjen turnir, a i nama iz NS je bilo vrh zezanje ceo dan... :D Imam jednu dobru sliku sa turnira okacicu posle :) pozdrav

EDIT : Zasto nece da mi prikaze avatar ?!

~Fuego~
05-31-2009, 21:33
Neko svaka cast,steta sto nisam mogao da dodjem na tur...ali jbg...

stameni
05-31-2009, 22:00
cestitam neka!

Milos
05-31-2009, 22:06
E ovako da ja kazem par stvari :

Turnir bio skroz dobar,96 ljudi ko uspe ovako da ponovi naklon do poda.
Cestitke Djuki i Sakalu na organizaciji,veliki profesionalci sve na nivo.

Nokaut bio zanimljiv,jako napete tekme,ja sam ispao od Danijela,igrao bunker u odbrani ali lep fudbal kad napada,finte i tako to :) zasluzeno skroz me je dobio 3:0.

Pozdrav ljudima koji nisu iz Beograda a dosli su i uvelicani nas turnir :)

Najjaci momenat je bio kad je Neka posle pobede podigao majicu,a Sonetova faca je bila :bored: priceless.Cestitke Saletu stvarno se vidi da zna da igra,ali je Neka ziveo da uzme turnir.Bravo mali,dobio si unban sa fudbala :)

Do sledeceg vidjenja naucite da igrate fudbal,i da ne kukate kako ste ispali na ovo i na ono,svi igramo istu igru,svima je isto,stvar je ko se najbolje snadje samo.Bilo bi lepo da jos neko da gol sa pola,cujem vukodlak se polomi,al ne moze to svako :001_tt2:

P.S. Nikic je zasluzeno pobedio Gibanka

Djuka
05-31-2009, 22:09
NEKO MAJSTOREEE
SVAKA CAST MATORI

Decko je objasnio neke stvari sa Chelsea-jem

Ja sam poznat da cesto bodrim mlade nade kao shicija, fuega, pecu, neku...

ALi realno ljudi jedini covek koji je trebao da osvoji turnir je mali NEKA...

Decko je imao najtezi zreb i izbacio Kureta, SRNU, Nebojsu i u finalu SALETA...

Hvala vam svima koji ste bili, pogotovo momcima iz Republike Srpske, Sabca, Nisa, Novog Sada, Jagodine...

Cestitke onima koji su pokazali zavidan nivo pored standardne grupe koja dolazi na turnire u nadi da cemo se igrati jos neki put

sve ovo sam napisao u jednom dahu jer sam ulozio bas puno u ovaj turnir kao moje kolege Milos M. i Shakal kojima se ovim putem putem iskreno zahvaljujem ne na pomoci vec na kvalitetnom druzenju koje smo imali zadnja tri dana od 09-21 svaki dan :ave:

kostur stize malo kasnije samo da se najedem :D::

sale_7
05-31-2009, 22:29
Poklekao sam ko Nadal, sjebao si mi osvajacku seriju sunce li ti ****m malo :P! Svaka cast Neko, sada si sazreo u igraca ;), eto vidis da sam i ja od krvi i mesa :P. Btw dobar tunir skroz, bas puno dobrih igraca, jedino je falilo malo vise sonija da to tece malo brze, ali Boze moj takve su bile okolnosti.
Poz do sledeceg

neka.bg
05-31-2009, 22:31
E sad nesto i ja da kazem:

1.Odlicna organizacija, sve na nivou, svaka cast Sakalu, Djuki, Milosu....
2.Zahvaljujem se vima koju su bili uz mene i bodrili me do kraja, jedno veliko hvala Djuki i Sesti...kao i mnogim drugima...
3.Ne mogu da kazem da sam bio najbolji, ali svakako najsrecniji, kao i to da ljudi tipa(srna, danijel i ostala velika vecina igraca koji pikaju sa barsom)jednostavno ne mogu da traze nesto u sreci, jer je barsa 26 puta jaca od bilo koje ekipe....
4.Kao sto ste primetili u gornjem navodjenju nema saleta ,a to je iz prostog razloga jer covek stvarno igra extra, sa celim timom i ne fulsari sa jednim igracom(etom).
5.Takodje da ne zaboravim da se izvinim(cuveno moje izvini kada izbacim nekog, ali u najboljem smislu naravno...)Decku iz Nisa koji je stvarno odlican igrac ali nije imao srece(Barsa), Srni(imacemo jos meceva i meceva...Barsa), Nebojsi (Barsa), i na kraju velikom sampionu Saletu(Barsa)....
6.Videli ste ekipe protiv kojih sam igrao u nokaut fazi, a takodje sam i u grupi igrao sa tri barse....
7.Pozdrav svima do sledeceg vidjenja, sve najbolje.....:sweatdrop::triprsta:

ps.Djuka, Sesta jos jednm hvala bez vas nista ne bi bilo, i da ne zaboravim hvala Milosu...

edit:Zaboravih kureta....jbg kure...

Srna^
05-31-2009, 22:36
Svaka cast za organizaciju..nisam ni sumnjao da ce biti na najvisem nivou...Neka care svaka cast na osvojenom turniru,da bi se osvojio turnir mora da se ima sreca,ali to nikako ne osporava tvoju odlicnu igru...nego ja se nerviram kao budala kad gubim,izvini zbog toga...nadam se da ce uskoro biti jos neki tur u djukinoj organizaciji pa se vidimo :)

Milos
05-31-2009, 22:37
jel si odbanovan?

neka.bg
05-31-2009, 22:39
Svaka cast za organizaciju..nisam ni sumnjao da ce biti na najvisem nivou...Neka care svaka cast na osvojenom turniru,da bi se osvojio turnir mora da se ima sreca,ali to nikako ne osporava tvoju odlicnu igru...nego ja se nerviram kao budala kad gubim,izvini zbog toga...nadam se da ce uskoro biti jos neki tur u djukinoj organizaciji pa se vidimo :)

Ma opusteno, i ja umem da provociram i ostalo dok igram....igracemo se jos....:thumbup:

ps.Milose sad cu vidim dal sam odbanovan...

edit:nisam odbanovan...

Milos
05-31-2009, 22:52
Ma opusteno, i ja umem da provociram i ostalo dok igram....igracemo se jos....:thumbup:

ps.Milose sad cu vidim dal sam odbanovan...

edit:nisam odbanovan...

posalji pm maremasu reci poslao te milos,pa cete da sredite to :)

Djuka
05-31-2009, 23:27
Grupe su prosli:

48 Takmicara

Shonino - Djelmas
Milos - Calovic
Gornjakovic - Ognjen
Kosta - Sale
Vaske - Boskov
Askovic - Djuka

Momcilo - Nesic
Dalibor - Milic
Sakal - Bogetic
Petrovic Milan - Mili
Hrkalovic - Santic
Darko S. - Djole

Dusan Janic - Vidacic Srdjan
Kurotresina - Neka
Grujic - Srdja
Marko Kostic - Nikic
Tale - Djakovic Mladji
Danijel - Milan Sheva

Bjelja - Lazar Tabandzelic
Stameni - Janic Nikola
Gibanko - Jovanovic
Vlada Martin - Nebojsa
Kukic - Filip Trajkovic
Bogi - Srna

24 takmicara

Momcilo - Shoninho
Santic - Grujic
Nikola - Nebojsa
Srna - Neka
Danijel - Mili
Milos - Tale
Bjelja - Gibanko
Nikic - Djole
Gornjakovic - Milic
Janic DUsan - Sakal
Vaskez - Kukic
Sale - Askovic

12 takmicara

Momcilo - Grujic
Nebojsa - Neka

Danijel - Milos
Gibanko - Nikic

Gornjakovic - Janic
Sale - Kukic

6 takmicara

Grujic - Neka

Danijel - Nikic

Gornjakovic - Sale

3 igraca, raspored mini-grupe posle 3 utakmice:

1. Neka
2. Sale
3. Danijel

FINALE

NEKA - Sale

Cestitke svima koji su ucestvovali
a posebno ovoj trojici koji su dogurali do vrha

P.s. sledeci turnir osvaja milos m, popravio si se peso, sad kucam i tek shvatam dokle si dogurao

Milos
06-01-2009, 09:54
muahahahha vise texta posvetili onim likovima sa kartama

24 sata (http://www.24sata.rs/vesti.php?id=53250)

ShiciTas
06-01-2009, 13:21
Cestitke za organizaciju i Neku
Svaka cast Neko sad si postao veliki igrac

kum_mladji
06-01-2009, 13:29
Pozdrav za sve sa turnira, a posebno za Djuku i Milosa. Bilo je veoma lepo organizovano. Fino zezanje. Lepo sam odigrao, ali sam pokvario to na kraju, ali bice bolje. Videcemo se na nekom od sledecih turnira. Pozdrav iz RS.

Djuka
06-01-2009, 13:30
Nista ti nisi manje zasluzio da osvojis od saleta ili neke, tu su samo nijanse i sreca presudili izmedju vas trojice...

e sta su ti dali za trece mesto? znas ono kad si nagruvao biceps i izasao na binu :D::

kum_mladji
06-01-2009, 13:48
:clapping:

:haha:

Naravno da znam, velika vecina se pocela smijati. :blush:
A dobio sam duks i majicu telekoma, office 2007 - prirucnik i cd neki. :)
Neko je spominjao da se ocekuje opet ovakav slican turnir u avgustu, je l' to neko lupio ili...?
:namig:

Djuka
06-01-2009, 13:54
ja nista ne znam za to tako da opusteno... bice turnira sigurno jos ako bude zainteresovanih ;)

Gibanko kralj
06-01-2009, 14:13
P.S. Nikic je zasluzeno pobedio Gibanka

ahahahah :)

e vala zasluzeno me pobedio stvarno, ko barsa celzi u polufinalu LS :D

ja sam bio ubedjen da ce osvojiti mnogo ga je htelo ceo turnir, i bas sam se nadao da ce konacno biti njegov trijumf..al ****ga, danijel ga sabio dobrom organizacijom stvarno..
jedan od najboljih turnira..stvarno sve je bilo dojaja, satnica, ljudi, organizacija..cak se i pes2009 potrudio da nam prezentuje minimum ruznih golova;)

poz za sve, cestitke pobedniku, pogotovu jer je bio celzi..

ODVRNI POJACALO NA KUCNOM BIOSKOPU DO DASKE

vidimo se sledeci put..pocinjem lepo da se navikavam na pes i da se ne nerviram..prvih 12 je i vise nego sto sam ocekivao od sebe..:D

vukodlak1
06-01-2009, 15:18
E sale jbg. Ja tipovao na tebe.
Bilo je naznaka da ce biti bolji igrac(Neka) kad me je jednom izbacio sa tura u cetvrt-finalu ali da osvoji ovako veliki turnir...da mi je neko rekao, smejao bih se. Doduse jedna lasta ne cini prolece...
P.S. @Milos M.
HAHAHAHA to ti mislis...imam samo na ovu foru da dajem golove...hahahahha.
:taz:

Kure
06-01-2009, 15:57
Neko je spominjao da se ocekuje opet ovakav slican turnir u avgustu, je l' to neko lupio ili...?

Verovatno se mislilo na sajam fudbala , na kojem je PES bio u prethodne 2 godine sa dobrim nagradama , ali ja mislim samo za prvo mesto :)

siri-gerard
06-01-2009, 16:18
evo ovom prilikom BRAVO NEKA MATORI!!!!!!!!!

kum_2007
06-01-2009, 16:57
Cestitke svima i ucesnicima i organizatorima. Bilo je zaista lepo i druzeljubivo od strane svih.

Cestitke Neki na osvojenom prvom mestu, Saletu i Danijelu, kao i svima ostalima. Puno, puno jakih i kvalitetnih protivnika, sa raznim taktikama i stilovima igre.

http://img188.imageshack.us/img188/6905/neka.jpg
http://img245.imageshack.us/img245/6126/salee.jpg
http://img195.imageshack.us/img195/6029/danijel.jpg

Milos
06-01-2009, 17:48
Hehe super su vam slike :)

znaci tvrdim,na sajmu ako bude Draft,uzimam turnir :player:

navijaci znaju zasto

Mladjaliman
06-01-2009, 18:36
Hehe, ja nisam ni znao ko je Neka, sad tek vidim na slici da je to jedini decko iz BG koji je ponekad navijao i za nas Novosadjane... :D Svaka cast care...!

Evo 2 momka iz iste grupe xD

http://i42.tinypic.com/2v9rewh.jpg

highlanders_walk
06-02-2009, 01:36
Pod 1. 'ebo vas Eto'o
Pod 2. Imate li vi u BGu urnebesa?
Pod 3. Gde su ****e!?
Pod 4. NEKO, SVAKA CAST! :clap:

Drago mi je sto Barsa nije osvojila turnir (ako se ne varam, ti si igrao sa Chelsea-jem). Dozivljavao sam povremene blage nervne slomove kad god pogledam u ekran i vidim dve Barse (eventualno jednu, ako imam srece). Jbg, nije to za mene!

E da... Neko, jos 'svakacastije' ti na komentaru:

"3.Ne mogu da kazem da sam bio najbolji, ali svakako najsrecniji, kao i to da ljudi tipa(srna, danijel i ostala velika vecina igraca koji pikaju sa barsom)jednostavno ne mogu da traze nesto u sreci, jer je barsa 26 puta jaca od bilo koje ekipe....
4.Kao sto ste primetili u gornjem navodjenju nema saleta ,a to je iz prostog razloga jer covek stvarno igra extra, sa celim timom i ne fulsari sa jednim igracom(etom)."

Organizatori, uzdrzacu se od pohvala (iako ih imam), da vas ne razmazimo (ili bar ne smorimo) :D

Pozz iz NSa i okoline (za neupucene, to je mesto u Vojvodini gde uvek ima urnebesa...) :)

Veliki_Brat
06-02-2009, 13:29
potpisujem komentar iznad, Znaci nema teorije da se zaustavi ona zivotinja od Eto`o-a. Prepucaniji je od CR-a. E da ni ja nigde nisam nasao urnebes xD
Videh par riba na WCG, jedna je bila u crvenoj haljini a jedna reporter.
Ajde sledeci put zabranite te prepucane timove :D

Kure
06-02-2009, 14:15
ili ne ??? Jel neko brani da uzmete barsu ??? igrajte sa kakom i on je prepucan , i CR isto ... tako da svako moze da uzme klub koji hoce . Urnebes sam nasao na 50m od hale p0zz hvala , a riba nije bilo jer ne igraju igrice kao mi ... sto niste izasli pa pogledali malo okolo :))) devojka u crvenom je sa igracima 4gl , koji igraju cs zato je bila tu :))

Veliki_Brat
06-02-2009, 14:18
ili ne ??? Jel neko brani da uzmete barsu ??? igrajte sa kakom i on je prepucan , i CR isto ... tako da svako moze da uzme klub koji hoce . Urnebes sam nasao na 50m od hale p0zz hvala , a riba nije bilo jer ne igraju igrice kao mi ... sto niste izasli pa pogledali malo okolo :))) devojka u crvenom je sa igracima 4gl , koji igraju cs zato je bila tu :))

ok sve, ali jednostavno se gubi draz igranja fudbala. Uzmes jednog igraca i ko lud ***** trcis po celom terenu. Pes 6 je zato bio zakon, ovu su sada samo blede kopije
:(

ZeljkoPROACM
06-02-2009, 14:45
jbg za to krivi lude Japance... ( njih Djuka cesto spominje:) )

stameni
06-02-2009, 15:06
djuka pravi i turnire sa slabijim ekipama... a do 8 najboljih uglavnom dodju isti igrachi iako nemaju etoa mesija ili ronalda... tako da ono... :) bice uskoro turnira sa slabijim ekipama pa dodjite da se igramo... ;)

Milos
06-02-2009, 18:56
Nisu Japanci krivi nego je stvarno Eto tako dobar :euro: drugi strelac Evrope

Sve u svemu igramo se :) Kome se ne svidja nek se zali Konamiju.Meni je ova igra potaman a ako neko uzme Barsu samo motiv vise za mene da ga dobijem :yes:

Vidimo se uskoro na nekom turu dotad budite dobri i naucite da gubite.Nije uvek igra kriva , mozda je i protivnik neki put bolji.Mislite o tome

Gibanko kralj
06-02-2009, 19:28
ALI JE UGLAVNOM IGRICA KRIVA KAD GOLMAN DOBIJE POMRACENJE MOZGA :clapping::D

Pozz iz NSa i okoline (za neupucene, to je mesto u Vojvodini gde uvek ima urnebesa...)

a ima i dojaja ****i zato BRZO PRAVITE TURNIR U NS DA DODJEMO :)

Milos
06-02-2009, 19:39
ALI JE UGLAVNOM IGRICA KRIVA KAD GOLMAN DOBIJE POMRACENJE MOZGA :clapping::D

zali se Seabassu koji voli bong , glavnom odgovornom za 2008 i 2009,smenili su ga za 2010 valjda je i samom Konamiju do****ilo da odbrana sama uklizava,jbga i oni igraju PES :stuart:

a ima i dojaja ****i zato BRZO PRAVITE TURNIR U NS DA DODJEMO :)

ja sam uvek za gostovanje po Vojvodini pa cak i u prokleto Pancevo.Cuo sam i da u Indjiji ima vrh ****i :tongue_smilie:.Turnir away what else are you gonna do on a weekend :)

VelikiBogi
06-02-2009, 20:11
Odličan turnir(moj prvi ali ne i poslednji)...Dugo sam razmišljao sa Liverpulom da igram ali kad videh da svi igraju sa Barsom i Mančesterom,morao sam i ja da se prilagodim situaciji(igrao sa Barsom,mrzim mančester)
jer znam iz ličnog iskustva kako Ager,Karager,Hipija i slabašni bekovi izlaze na kraj sa Etom,Anrijem i Mesijem-nikako!!

Očekivano prošao grupu i ispao od Ĺ*akala 3-1...Ona riba u crvenoj haljini mi totalno poremetila koncetraciju :eek: a još i pivo pre eliminacija :ziveli: i čudan razvoj događaja na utakmici sa Ĺ*akalom :slap:

Jedva čekam sledeči turnir,pozdrav organizatorima i takmičarima poz:

Mladjaliman
06-02-2009, 20:52
Pod 1. 'ebo vas Eto'o
Pod 2. Imate li vi u BGu urnebesa?
Pod 3. Gde su ****e!?
Pod 4. NEKO, SVAKA CAST! :clap:

Drago mi je sto Barsa nije osvojila turnir (ako se ne varam, ti si igrao sa Chelsea-jem). Dozivljavao sam povremene blage nervne slomove kad god pogledam u ekran i vidim dve Barse (eventualno jednu, ako imam srece). Jbg, nije to za mene!

E da... Neko, jos 'svakacastije' ti na komentaru:

"3.Ne mogu da kazem da sam bio najbolji, ali svakako najsrecniji, kao i to da ljudi tipa(srna, danijel i ostala velika vecina igraca koji pikaju sa barsom)jednostavno ne mogu da traze nesto u sreci, jer je barsa 26 puta jaca od bilo koje ekipe....
4.Kao sto ste primetili u gornjem navodjenju nema saleta ,a to je iz prostog razloga jer covek stvarno igra extra, sa celim timom i ne fulsari sa jednim igracom(etom)."

Organizatori, uzdrzacu se od pohvala (iako ih imam), da vas ne razmazimo (ili bar ne smorimo) :D

Pozz iz NSa i okoline (za neupucene, to je mesto u Vojvodini gde uvek ima urnebesa...) :)

Nidzo moooogaooo sam proci ! xD

A ovo NS i okoline je mislio na Beocin :D Dobro i glavni adut nam je bio iz Kaca :) Pozdrav

neka.bg
06-02-2009, 21:05
da vas obavestim da moj dvd koji sam dobio kao nagradu kosta 40 dolara...pu: po****m se po sponzorima, kod Djuke bi bila veca nagrada za Drugo mesto :ave:....ali ipak je ovo nesto veliko i donelo mi je nesto vise od novca......

ZeljkoPROACM
06-02-2009, 21:46
neka neka... znas koliko je bila druga nagrada u Ushcu? :)

mp3 player - 1,379 din :)

neka.bg
06-02-2009, 21:49
na uscu nije bilo ni svih 32 ucesnika.....:surrender:

Milos
06-02-2009, 22:23
Oduvek se znalo da su ti sponzori gori od Rumuna klasicnih,da ne pisem sad tu jos neke stvari,ali mislim da je prvo mesto na WCG vrednije od 10 kucnih bioskopa,znas da si najbolji u datom trenutku,jednostavno priceless za sve ostalo tu je mastercard.Meni je npr cilj da uzmem pehar na Kazukiju,a novac cu dati u humanitarne svrhe :)

ZeljkoPROACM
06-02-2009, 22:33
na uscu nije bilo ni svih 32 ucesnika.....:surrender:

Da, ali je to kao turnir sa sponzorima... ne zavisi od broja ucesnika :)
Sale je dobio psp sa igrom 250e :)
Ja mp3 - 15e :D
Srecom, jedan lik iz ComTrade-a ispao kul, i pitao me da mi pokloni Gran Turismo 5 za PS3 ako hocu da prodam...

btw. prodajem GT5 za SP3 xD

neka.bg
06-02-2009, 22:39
Oduvek se znalo da su ti sponzori gori od Rumuna klasicnih,da ne pisem sad tu jos neke stvari,ali mislim da je prvo mesto na WCG vrednije od 10 kucnih bioskopa,znas da si najbolji u datom trenutku,jednostavno priceless za sve ostalo tu je mastercard.Meni je npr cilj da uzmem pehar na Kazukiju,a novac cu dati u humanitarne svrhe :)

Pa naravno, a i nisam najbolji u datom trenutku, nego do sledeceg Wcg-a godinu dana...:XD: nego sam hteo da kazem da ne misle ljudi obogatio se, a i meni je zelja taj pehar....:pesoholichari:

Milos
06-02-2009, 22:44
Pa naravno, a i nisam najbolji u datom trenutku, nego do sledeceg Wcg-a godinu dana...:XD: nego sam hteo da kazem da ne misle ljudi obogatio se, a i meni je zelja taj pehar....:pesoholichari:

ja sam se prvi setio pehara stani u red :player:

ShevaSerbia
06-03-2009, 12:23
Najbolje nagrade bile i ostale na sajmu fudbala...svaka cast Neka :)

Djuka
06-03-2009, 13:46
sajam fudbala cekas godinu dana, osvojis tri turnira kod mene i eto sonija 3 :yes:

Milos
06-03-2009, 15:34
sajam fudbala cekas godinu dana, osvojis tri turnira kod mene i eto sonija 3 :yes:

a jel uzeo neko tri turnira :pinch:

Djuka
06-03-2009, 16:09
jos malo pa sad ce :XD:

Dule 93
06-03-2009, 16:19
Odo malo da vezbam PES,moram ja da dodjem na neki tur... sa Tasketom ili bez njega..dada;

Neka svaka cast!!!Mrzelo me da dodjem prosle nedelje ispod Vuka...xD

EDIT:Kupujem PS3 !!

vukodlak1
06-03-2009, 16:37
Na sajam fudbala ne racunaj...zna se ko je pretplacen na prvo mesto, unazad godinama...
@stameni: Jel delimo ili ne??? hehehe :)
@Djuka:Od motora, samo bedz i pohvala...Jel moze tur iduce nedelje(14.6.2009.). Ljudi se uzeleli fudbala, a da ne ispadne da sam vezbao dzabe...:taz:

kum_2007
06-03-2009, 17:11
Ljudi, jesam mozda padobranac :-) ali kada se odrzava sajam fudbala? Bude li nekog odredjenog datuma za svaku godinu ili ne?

Djuka
06-03-2009, 17:36
uglavnom septembrom

neka.bg
06-07-2009, 10:55
Jel ce se bodovati ovaj tur....?:D

ps.Oce li biti nesto sledece nedelje...?

Djuka
06-07-2009, 23:08
da i da samo sutra cu sve objaviti ;)

Djuka
06-10-2009, 15:36
updateovana aspp lista, malo izmenjen broj bodova zbog broja ucesnika

1/8 finala - 100
1/4 finala - 150
1/2 finala - 250

finalisti po 500

pobednik 700

LOCK