PDA

View Full Version : 2 na 2 turnir ~ Reprezentacije ~ Milos²

bakaja
05-12-2009, 14:47
2 na 2 Turnir ~ Reprezentacije

Igra se samo na PS3
Igra se samo sa reprezentacijama

BROJ MESTA OGRANICEN NA 16 EKIPA

RASPOLOZENJE NORMAL

Vreme: Nedelja 17.05.2009 u 13 casova OKUPLJANJE U 12:40
IZVLACENJE GRUPA U 12:45

Igraonica: Grand Metroid (ispod Vukovog spomenika)

Igra: Pes 2009 PlayStation 3

Ucesce: 500 dinara PO OSOBI (na dan turnira)

Prijave: Prijave u ovoj temi, ostaviti ime i prezime a mobilni na PM, ili mozete sms da posaljete na 064 198 73 04

slobodno mozete otkazati ucesce ali najkasnije do petka do 20 sati!

~Ako neko bude kasnio oduzece mu se bodovi dodjite na vreme ispostujte druge igrace ! ! !~

Ocekivani nagradni fond posle placanja igraonice bi trebao da bude :

1.Mesto - 5000 dinara;

2.Mesto - 3000 dinara;

3.Mesto - 1000 dinara.

Grupa

Trajanje: Dve utakmice svako sa svakim po 10 min
Tim: Samo reprezentacije (mozete menjati reprezentacije)

Knockout

Trajanje: Dve utakmice po 10 minuta
Tim: Samo reprezentacije
NE VAZI GOL U GOSTIMA
Ako bude nereseno igra se treca od 5 min samo sa penalima (bez Extra Time)

Finale

Trajanje: Jedna utakmica od 10 minuta
Tim:Samo reprezentacije
Extra Time : YES
Penalty : YES

Prijavljeni:

1. ZAoS 1
2. ZAoS 2
3. Celav Delfin
4. Budjav ajvar
5. Gibanko
6. Seljaci
7. SS team ili tjkpfff team kako wec :D
8. Mafia Mirijevo
9. Kurosheva
10. Boki i Pajda
11. Deki i Peca
12. Shici i Petar
13. Caslav
14. Srna i Ajkula
15. Filip Rajcevic i Milan Kupresanin
16. FC Althor Stars

----------------------------------------------

17. Siri i Kukic - Paraskeva
18. Mrsimo Racune
19. Milan i Andrija
20.

sesta.bg
05-12-2009, 15:14
Stavi Mirijevce...:pesoholichari:

Kure
05-12-2009, 15:33
kurosheva

brucelee
05-12-2009, 15:48
boki i pajda

Milos
05-12-2009, 17:08
ajmo ljudi jos malo pa nestalo mesta :)

ShiciTas
05-12-2009, 19:51
Pisi mene i petra

EDIT:Jel turnir u subotu ili u nedelju posto je 16 subota,a pise nedelja 16.05?

siri-gerard
05-12-2009, 19:58
siri i andrija

bakaja
05-13-2009, 08:33
Pisi mene i petra

EDIT:Jel turnir u subotu ili u nedelju posto je 16 subota,a pise nedelja 16.05?

Hwala sto si primetio gresku, preprawljeno je na 17. ;)

Milos
05-13-2009, 10:56
Hwala sto si primetio gresku, preprawljeno je na 17. ;)

pogresi covek:ziveli:

Srna^
05-13-2009, 14:12
Stavi mene i ajkulu...

bakaja
05-13-2009, 14:51
Od owog trenutka popunjeno je 16. ekipa, ali ocekujemo da ce neko otkazati (kao i uwek), tako da nastawite da se prijawljujete, werujem da ce ekipa koja se prijawi 20., ucestwowati na turniru...

Milos
05-13-2009, 19:15
ipak ima mesta 2 ekipe otkazale :)

stameni
05-14-2009, 00:13
milos mi poslao poruku...

Milos M:
(http://www.facebook.com/profile.php?id=817182221)

aj reci samo bakaji da pise caslav na spisak
pls tnx

Boki0812
05-14-2009, 13:24
Da nisu nagrade malo male,za 2 na 2.....npr.trece mesto dobije samo ono sto su dali za ucesce!

Milos
05-14-2009, 13:37
Da nisu nagrade malo male,za 2 na 2.....npr.trece mesto dobije samo ono sto su dali za ucesce!

:001_rolleyes: :slap: :sad:

A sta bi ti za trece mesto 100 eura ? Na ranijim turnirima se za trece mesto uopste nije ni igralo. Uostalom ovi turnir se ne igraju zbog nagrada vec zbog druzenja,i jer je pes lepsi i zanimljiviji kad se igra 2na2.Sve pare koje dobijemo cine nagradni fond + igraonicu + ostane nesto malo za organizatore.

Ti ako umes napravi bolji turnir odma dolazim i dovodim ti minimum 3 ekipe. :cowboy:

dr-antrax
05-14-2009, 14:13
:001_rolleyes: :slap: :sad:

Uostalom ovi turnir se ne igraju zbog nagrada vec zbog druzenja,

+ ostane nesto malo za organizatore.

Ti ako umes napravi bolji turnir odma dolazim i dovodim ti minimum 3 ekipe. :cowboy:

malo....? cekaj ako se ne igra zbog para zasto onda organizatori uzimaju uopste to "malo"..? i to malo je sigurno vise nego sto ce oni koji osvoje da dobiju (5000:2) tj. 2500 po igracu

Milos
05-14-2009, 14:16
malo....? cekaj ako se ne igra zbog para zasto onda organizatori uzimaju uopste to "malo"..? i to malo je sigurno vise nego sto ce oni koji osvoje da dobiju (5000:2) tj. 2500 po igracu

nagradni fond je 9000 igraonica 5000 i 2 organizatorska tima ne placaju ucesce . to je to malo.igraju organizatori za dzabe.

mi volimo pare i zato pravimo.pare pare pare.dajte sve pare nama organizatorima poz:

bakaja
05-14-2009, 14:22
Nagradni fond za 32 igraca do sada je bio 13 soma, a owde je 9 soma, tih 4 soma razlike je u tome sto nije ista cena za Sony, posto owde igraju cetworica na jednom... Tako da ne widim u cemu je problem sa nagrada? A ti prijatelju ako ti ne odgowaraju nagrade, kao sto rece Solim naprawi sam turnir... Ja ne mogu da werujem o cemu on razmislja, znaci ljudi su trazili turnir 2 vs. 2, Solim i ja smo bili dobre wolje da organizujemo to zbog was, i dobijam owaku kritiku :S

Gledaj swoja posla tebra i uziwaj u ziwotu ;)

Zlaja87
05-14-2009, 17:05
Vrati pare zemunska lopuzo :P :D :)

Evo ja ti dajem jos 2000 ako tvoja ekipa osvoji turnir... Samo se zalite kao da su vas pokrali, ccc... Share the fan...

P.S. Menjaj mi ekipe u CELAVI DELFIN I BUDJAVI AJVAR !

shoninho111
05-14-2009, 18:00
e pa vako samo da znas milose tu razliku u parama koje nedostaju neces dobiti posto cu ti ja pojesti sve sto kupis (da li pistaci indijski orasi kikiriki ili sta vec ) :tongue_smilie::tongue_smilie::tongue_smilie::tong ue_smilie:

e da i ona flasa sto si rekao nemoj da je nema :)

a da za ove sto kukaju da li fale pare ili ne, ljudi ne znate koje je cimanje da se organizuje nesto svi smaraju, tako da sto to uzimaju malo za sebe neka uzimaju treba !! uostalom sve je transparentno znaci uvek se vidi koliko se daje za igraonicu tako da cutite i ne zanovetajte .....

Milos
05-14-2009, 18:07
indijski orah :D da vas bolje :D

V.Kostic
05-14-2009, 19:49

ja sam izuzetno uvredjen ovim postom... molim moderatora da ovo izbrise iz baze podataka... muka mi je.

Boki0812
05-14-2009, 20:44
ok,za tu pricu za igranje pesa zbog druzenja i sve to....ali samo hocu da kazem da su Djukine nagrade bile veoma,veoma realne i da je svaki turnir imao veliki broj igraca,ne zelim nikoga da uvredim i svaka cast svakome ko se potrudi da organizuje turnir,nije to mala stvar....samo kazem "malo" je da se trece mesto bori za "pozitivnu" nulu...

dr-antrax
05-14-2009, 20:59
ja sam izuzetno uvredjen ovim postom... molim moderatora da ovo izbrise iz baze podataka... muka mi je.

moderatori obrisite slobodno ako njemu toliko smeta.....samo ne znam zasto si ti uvredjen, ali dobro....ja nisam hteo nista lose da uradim(ili nekoga da uvredim) samo sam hteo da kazem moje misljenje i to je to, ako se neko ne slaze ili slaze,svejedno, njegova stvar...

Milos
05-14-2009, 21:07
moderatori obrisite slobodno ako njemu toliko smeta.....samo ne znam zasto si ti uvredjen, ali dobro....ja nisam hteo nista lose da uradim(ili nekoga da uvredim) samo sam hteo da kazem moje misljenje i to je to, ako se neko ne slaze ili slaze,svejedno, njegova stvar...

Vredja sve a narocito ikog ko ima najmanje 2 grama mozga u glavi.
Ako je turnir za 16 ekipa i svaka da po hiljadu dinara sto je 16 hiljada , nagradni fond je 9 hiljada a cena igraonice je 5 hiljada , ostaje 2 hiljade na ime ucesca organizatora.Tako nemoj da lupas da uzimamo vise od 2 ipo hiljade i te price.Nama ako ostane nesto bice za kesicu indijskog oraha,al to je vec sone rezervisao :chinese:

P.S. Ljudi koji nisu igrali ni jedan tur nemaju prava da pricaju o necemu sto ne znaju.Mogu da pitaju ako treba neka informacija,svi ce rado da odgovore,ali da se prica ovde ono onde ovo a da nisi bio tu :slap::001_rolleyes:

siri-gerard
05-14-2009, 23:42
slazem se sa tobom milose......kalčkulacija je dobra....
_dr antrax nemoj da ****s kad nisi bio nikad na turnirima
p.s
siri i andrija -paraskeva

dr-antrax
05-14-2009, 23:52
slazem se sa tobom milose......kalčkulacija je dobra....
_dr antrax nemoj da ****s kad nisi bio nikad na turnirima
p.s
siri i andrija -paraskeva

u pravu si,nisam bio i ne zelim vise da diskutujem o ovome....mozda jednog dana i dodjem na taj vas turnir. moderatori moze ban?

ShevaSerbia
05-15-2009, 01:08
Prijavljijem Milana i njegovog burazera Andriju

Milos
05-15-2009, 20:21
ocekujemo da kukic potvrdi veceras.ako ne moracu da uklonim tim paraskeva :( hvala

Gibanko kralj
05-15-2009, 22:34
samo i ja da se oglasim posto sam i sam pravio nekoliko turnira..

ako se ja cimam da zovem i organizujem turnir za 32 coveka, pritom se znojim kad krenu dami otkazuju u subotu uvece i u nedelju ujutru i ocu da umrem dal ce nas biti 29 ili 31 ili tako neko *****e naravno da cu da uzmem naknadu za to cimanje + sto mobilnim pozovem bar 20 ljudi + ja sam pre i plakate lepio i smarao se..tako da i ako uzmu soma-dva..ja bi reko I TREBA..uzmite i vise..ja sam uvek uzimo soma-soma ipo za te usputne troskove..i tu nema nista lose

dakle samo napred..organizatori sve rade po propisu, jedino sto treba prichati ovde je ko ce koga jebati u nedelju i ko da ponese vazelinka:)

sesta.bg
05-15-2009, 23:37
ocekujemo da kukic potvrdi veceras.ako ne moracu da uklonim tim paraskeva :( hvala

Kukic dolazi...:pesoholichari:

Srecno u organizaciji budite na najvisem nivou :yes:

Milos
05-16-2009, 09:23
Kukic dolazi...:pesoholichari:

Nazalost ne dolazi,javio se posle 23,a neka rekao u 23 javlja :blink: .Javio se 5 minuta posto su mi ljudi iz tima Caslav potvrdili da dolaze.Ja posle pokusao da smuljam da je to bio nesporazum,al ne pristaju.Al Kukic i ostali mogu da dodje da gledaju :)

Srecno u organizaciji budite na najvisem nivou :yes:

HVALA :) :clapping: Srecno Mafiji iz Mirijeva,bice tesko bice 0:2 :)

neka.bg
05-16-2009, 10:14
pu: da li je moguce....?!!! koji su sada ispod crte...?Jer ako ne upadnu ja cu biti kriv....pa mozda izgubim mesto....:rulet:

shoninho111
05-16-2009, 12:09
jedino sto treba prichati ovde je ko ce koga jebati u nedelju i ko da ponese vazelinka:)

molicu samo da se razjasni ko nosi vazelin oni koji jebu ili oni koji ce biti JEBANI cisto da ne dodje do nekog nesporazuma :001_tongue::innocent::innocent:

siri-gerard
05-16-2009, 13:27
pu: da li je moguce....?!!! koji su sada ispod crte...?Jer ako ne upadnu ja cu biti kriv....pa mozda izgubim mesto....:rulet:

opušteno neka... faktički me zabole ***** za ovaj turnir nego mi uglavnom dosadno preko vikenda

Kure
05-16-2009, 15:58
opušteno neka... faktički me zabole ***** za ovaj turnir nego mi uglavnom dosadno preko vikenda

Ovo ti uopste nije trebalo ...

stameni
05-16-2009, 16:48
prvo da zamolim admine da ne brisu ovo... znam da je off topic ali ovde je najbolje da se to istera do kraja zbog nekih ljudi koji stvarno preteruju... :)

ovako... samo cu da kazem da ste i ti i neka.bg preterali... kako vas nije sramota? kako se to izrazavas? bakaja i milos m. imaju mnogo vecu podrsku pesoholichara, (govorim o ljudima koji su zaduzeni na sajtu za live turnire) od neka.bg... i sad kad niste na spisku jer ste vi krivi, nemoj da saljete sms-ove u fazonu "videcemo mi ko ce igrati kad pravi neka.bg turnir"... jel znash ko ce igrati posle ovog mog posta? NIKO! tj. nece bar 20 ljudi koji su redovni na turnirima...

a ja cu sad da napishem nesto vezi nekinih turnira... prvi nekin turnir doslo je barem 5 ljudi koji prvi put dolaze na turnire i posle su svi napljuvali i pesohlichare i sve oterali u pm zbog ochajne organizacije... i cudili se kako ljudi uopste dolaze na takve turnire... umesto da stanete sa organizacijom jer ne ide... vi ste organizovali jos 2-3 turnira koji su bili kao bolje organizovani... ali su ljudi i dalje odlazili nezadovoljni... samim tim opao je broj igracha koji dolazi na djukine turnire jer ljudi misle da je to ista organizacija jer vi kopirate bukvalno djukin post i samo menjate vreme i datume... i ja cutim kao shvaticete sami... ali ne...

i jos nesto za sirija... ne mozes tako da se izrazavas pre svega iz postovanja prema ljudima na forumu koji su dosta stariji od tebe... kao drugo... poceo si da dolazis na ove turnire pre 3-4 meseca... osvojio si kao neki turnir manji i mislis da sad mozes da se ****is ovde i da pises svasta... ovde ima ljudi koji su predstavljali srbiju na svetskom prvenstvu u pesu... ljudi koji su osvajali turnire na kojima je ucestvovalo po 250 ljudi... ljudi koji igraju na turnirima 3-4 godine... i oni svi cute... i MISLISH DA NEKOG BRIGA STO TEBE ZABOLE ZA OVAJ TURNIR? nemoj da komentarises ako ti se ne svidja...

i jedna dobronamerna poruka adminima i moderatorima foruma... :) da razmisle o tome ko sve predstavlja pes-serbia.com sa organizovanjem live turnira... i ko se sve hvali da je on neko i neshto i kako je on tu kao predstavnik neki... i da odluce ko moze da pravi turnire u ime PES-SERBIA.com... jer uglavnom ide na shtetu sajtu...
hvala na paznji morao sam... preteruju neki... :p

shoninho111
05-16-2009, 17:49
lepo je ovo sve napisao stamenko,
ja bih isto to samo u 3,4 recenice i bilo bi dosta napusavanja tako da je bolje sto je on to srocio ovako lepo :)

a za ovog malog , dosadno ti je za vikend ?? idi sviraj klavir dobra je zanimacija

za sve
turniri su uvek bili podeljeni u 3 kategorije

1 standardni (dodju svi osvoji sale, i kuka se na bagove igrica)

2 sa slabim ekipama (za one sto kukaju za prejake timove i ubedjeni su da ce bas ovde oni osvojiti, rezultat je uvek bio isti osvoji sale opet)

3 2na2 (turniri kojima je uvek cilj bio da se zabavljamo , salimo dok igramo, smejemo se kada se svadjaju igraci iz jedne ekipe, raspadaju timovi i formiraju novi za buducnost, znaci zezanje i smejanje je odlika ovih turnira)

Milos
05-16-2009, 18:17
al stvarno ga preterase.to dalje siri i neka imaju pm i ostalo da se vratimo na temu :

Da li ce Gibanko i Nikic pobediti igricu,da li ce Sone i Sale uzeti jos jedan tur,da li su se Seljaci ustalili u velikom gradu i velikoj igri,da li ce Delfini izvuci fleke od Ajvara,da li ce tata i sin pokazati ko drzi porodicni posao,da li ce Shici poceti sampionsku eru sa 2na2 titulom,a mozda Zivotinjsko carstvo objasni neke stvari sa Svedskom,mozda neka nova nada uzme turn a mozda i organizatori uzmu sve pare,ipak igraju kreativno,a i brzo trce.Odgovore na ova i jos neka pitanja saznacete u nedelju :)

neka.bg
05-16-2009, 18:25
E sada ste vi preterali, ja kao da budem sa vama extra i sve, a vi na mene...Kakve veze Stameni ja imam sa kukicem i njegovim porukama,to je kao da ja posaljem poruku milosu i kazem videces sta ce ti Stameni uraditi npr......Sto se tice nasih tur. to je jer je djuka hteo da odmori, pa smo ga zamenili(opet ti se Stameni zahvaljujem na pomoci oko onog tur.) A sto se tice podrske, pa nismo mi alka ida, mi se samo zezamo i igramo, mislim da u zadnje vreme nikoga nisam provocirao niti imam nameru, i ne bih nikakve provokacije da mi budu upucene, ja sa ovim jednostavno nemam veze.....

Milos
05-16-2009, 18:30
ok za****te sve to vise ispamovali ste mi temu . ko je shvatio shvatio ko nije ****ga .

Zna se ko su pravi pesoholicari nije samo igranje pesa odlika toga nego i ponasanje sampiona :)

neka.bg
05-16-2009, 18:57
Kada ce te izvlaciti grupe...?

Milos
05-16-2009, 19:00
u 12 i 45

ShevaSerbia
05-16-2009, 22:21
Vidim da je ekipa Kurosheva na turniru, ja sam rekao Kuretu da ne mogu da dodjem da ne bude neke zabune, jedino ako je nasao Kure zamenu za mene...

Milos
05-16-2009, 23:02
Vidim da je ekipa Kurosheva na turniru, ja sam rekao Kuretu da ne mogu da dodjem da ne bude neke zabune, jedino ako je nasao Kure zamenu za mene...

Ima zamenu,ali je ime ostalo da plasi protivnike :) :D

bakaja
05-16-2009, 23:14

Igra Kure sa drugim igracem, no frx Sewo ;) Samo je ostawio isto ime...

siri-gerard
05-17-2009, 13:53
imam postovanja prema djukinim turnirima i turnirima koji su organizaciji neke i calovica..... a za ostale me je briga jer prvo nagrade nisu kao na prethodno navedenim a drugo da bi upao na listu ,a pitanje je da za to vreme su saznali da su u listi za turnir ovi "koji nemaju razumevanje" organizator mi je ponudio varjantu da im dodatno kupim koka kolu ,naravno da iz principa me je briga, navadno to ce bakaic da sredi da upadnem....
p.s -za stamenog, nijednog igraca po svojim igrackim sposobnostima ne potcenjujem...... p.s osvojio sam turnir u organizaciji djuke...

shoninho111
05-17-2009, 18:37
samo cu reci TJKPFFF gg no re

:ziveli::yes::yes:

sesta.bg
05-17-2009, 18:42

osvojili?

Mirijevci uzeli 3. mesto, dobar turnir, dobri mecevi, lepa organizacija, jbga organizatori niste imali srece u 1/4 na penalima, Sale i Sone zasluzeno, odlicno ste odigrali ceo turnir....

Neka :ave: bez tebe nista

Jel se racuna za onu listu?

Zlaja87
05-17-2009, 18:48

NECE SE NA OVOME ZAVRSITI :2guns: ::D:

Milos
05-17-2009, 19:06
a drugo da bi upao na listu ,a pitanje je da za to vreme su saznali da su u listi za turnir ovi "koji nemaju razumevanje"
Ajde Siri nemoj vise da *****s.Neka je rekao do 23 ce da se javi dal igrate nije se javio ispali ste,ja kazem na ime svoje dobre volje da pokusam da ubedim ove da nema turnira, i kazem iz *****ancije dodjes mi koka kolu ako poveruju da nema turnira.A ti to shvatis ozbiljno?Jbte neka,sesta i kukic shvate iz treceg puta,al nema veze,vidim ti namerno podjebavas obice ti se o glavu sto tako siris neistine.

Turnir je bio dobar,nagradne vredne,organizatori se opasno ugradili za 400 dinara.

Cestitke Finalistima :)

siri-gerard
05-17-2009, 19:12
Ajde Siri nemoj vise da *****s.Neka je rekao do 23 ce da se javi dal igrate nije se javio ispali ste,ja kazem na ime svoje dobre volje da pokusam da ubedim ove da nema turnira, i kazem iz *****ancije dodjes mi koka kolu ako poveruju da nema turnira.A ti to shvatis ozbiljno?Jbte neka,sesta i kukic shvate iz treceg puta,al nema veze,vidim ti namerno podjebavas obice ti se o glavu sto tako siris neistine.

Turnir je bio dobar,nagradne vredne,organizatori se opasno ugradili za 400 dinara.

Cestitke Finalistima :)

ne zelim vise da se raspravljam...

Milos
05-17-2009, 19:23
ne zelim vise da se raspravljam...
nema sta vise da se raspravljas da si lepo vaspitan sad bi se izvinio,nije lepo lagati

siri-gerard
05-17-2009, 19:27
cestitke neki i calovicu na plasmanu....

bakaja
05-17-2009, 19:56
Grupa A :

1. Seljaci
2. Celavi Delfin
3. ZAoS2
4. FC Althor Stars

Grupa B :

1. Kuroseva
2. Srna i Ajkula
3. Sici i Petar
4. Boki i Danijel

Grupa C :

1. Mafia Mirijevo
2. tjkpfff
3. Peca i Deki
4. Rajcevic i Kupresanin

Grupa D :

1. Budjavi Ajvar
2. ZAoS1
3. Gibanko
4. Caslav

Knockout:

Cetvrtfinale :

Seljaci - Srna i Ajkula
Celavi Delfin - Kuroseva
Mafia Mirijevo - ZAoS1 (na penale jedwa xD )
tjkpfff - Budjavi Ajvar

Polufinale :

Srna i Ajkula - Kuroseva (Najbolje utakmice, tesne, zawrsene na penale, Kuretow partner u trecoj tekmi u 90 minutu ne iskoriscawa zicer)
Mafia Mirijevo - tjkpfff

3. Mesto : Mafia Mirijevo - Kuroseva 4 : 2

Finale : tjkpfff - Srna i Ajkula (ziwotinjsko carstwo :D ) 2 : 0

Sone kako je najawio, tako je i bilo, lagano do titule, swaka im cast...

Tur se nadam da je bio ok, nasa prwa organizacija, potrudili smo se da nadjemo i Bokiju partnera posto ga je ortak ispalio, malo smo kasnili zbog finalista (pocelo u 13:15), ali swe u swemu, zadowoljan sam i kao organizator i kao ucesnik (mislilo smo Solim i ja da cemo posle grupa samo pisati rezultate, a mi prosli u najneizwesnijoj utakmici :D)...

P.S. Gol Crouch-a potiljkom wugle u padu u sam cosak gola je objasnio x)

P.S.S. Siri tebra, preterujes... Ja znam da si ti dete u pubertetu, ali o'ladi... Idi igraj napolje fudbal, lepo wreme, juri klinkice neke, karaj njih, a ne nas...

Srna^
05-17-2009, 20:06
Dobra organizacija,dosta jak turnir...dosta dobrih i neizvesnih tekmi...na kraju Sale i Sone pobedili zasluzeno...Zivotinjsko carstvo ovaj put gazilo sa Kamerunom u grupi :) i na kraju drugi...nagrada za drugo mesto sasvim solidna 13000...posto smo na 3000 koje smo dobili posle turnira napravili jos 10000 na ruletu :)
ps.turnir je kasnio zbog jednog finaliste (onog sa vecim nosem)

Milos
05-17-2009, 22:37
hahahhah srna care

Grupe su bile napete,meni ipak najnapetiji mec ZAoS1 VS Gibanko i Nikic

------------------------------------------------------------------------

a evo i slika mladog sampionskog para vidi se da im razlika u godinama uopste ne smeta

http://img190.imageshack.us/img190/6945/image001p.jpg

Milos
05-18-2009, 02:17
a evo i slike pre zvanicnog slikanja,na slici se jasno vidi viski koji je ss tim dobio kao vip ekipa koja je usla u polufinale.nazalost popili su ga brze nego sto stameni nestane kad miskin aplaudira :P

http://img526.imageshack.us/img526/5486/shonexg.jpg

Djuka
05-18-2009, 07:29
Cestitke pre svega organizatoru i ovim fish-evima sa slike...

P.s. Na konto cele price na prethodnim stranicama ove teme: *EBO VAS ONAJ KO VAS SASTAVI :rofl:

Mishkin
05-18-2009, 13:26
Meni je posebno drago sto su ova dvojca uzeli pare, kao da su moje... Samo da posetimo Vlaka i eto :P :D