PDA

View Full Version : [KOMENTATOR] Projekat by ensooo [POTREBNA POMOC!!]

ensooo
05-10-2009, 19:22
o ovome sam mislio nekoliko dana, tj da li da postavim temu, jer znam da su ljudi razocarani u vezi ovoga svega, znam da ce mozda biti *****ancije i sprdnje, ali morao sam ipak, jer mi treba pomoc oko prevvodjenja njemackog komentatora na nas jezik !!!

ja sam sa nekoliko likova vec i nesto preveo, sam znam da ima ukupno 9605 fajlova za prevesti, a vec je 3000 snimano !!!!!

znaci ostalo je jos 6000 i nesto !!!

ko zna njemacki i zeli pomoci, da ovaj komentator konacno bude na nas balkansi jezik, koji cemo svi razumjeti neka se javi na moj msn enso-10@hotmail.de, pa bi ja sve ostale pojedinosti obajsnio sta i kako ?????

samim postavljanjem ove teme znam da ce biti i *****ancije i raznih provokacija, ali spreman sam na to jer stvarno zelim da se sve ovo vise odradi

mozda ce i biti pitanja sto ne prevodim engleskog komentatora, moj odgovor je da vise znam njemacki jezik i da sam se oslonio na samoga sebe, sto se tce prevodjenja, jer ima dosta likova koji ce pomoci a na kraju *****u

pozzz i ljudi javljajte se ko zeli da pomogne :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Dr.Sale
05-10-2009, 19:34
Prevodices bez potrebe jer je Stefan vec najavio srpskog komentatora za 21.12.2012 :yes:

... ali ako mislim da si sposoban, ti preduhitri Stefana i napravi komentatora pre smaka sveta.

ensooo
05-10-2009, 20:10
Prevodices bez potrebe jer je Stefan vec najavio srpskog komentatora za 21.12.2012 :yes:

... ali ako mislim da si sposoban, ti preduhitri Stefana i napravi komentatora pre smaka sveta.

nemoj beze stvari pisati, ovo je samo namjenjeno za one koji zele pomoci da se ovo sto prije zavrsi :blink:

Dr.Sale
05-10-2009, 20:43
Pomogao bih rado, ali ne znam nemacki...

Luditito
05-10-2009, 20:46
imas google translate mozes preko njega prevoditi

ensooo
05-10-2009, 20:55
nije u tome stvar, stvar je u tome sto ako nas samo 2 prevodi, normalno je da ce i sporije ici, ja vec prevodim al to je sporo brate, zato ako se nas ukljuci recimo 5-6, prije ce i snimanje ici. ja znaci, sve sto imam prevedeno snimam vikendom, znaci za maximalno 4-5 dana smo snimili 3000 komentara !!!!

zato ko zna njemacko, i zeli pomoci nek se javi !!!

Luditito
05-10-2009, 21:10
Ok...ja vam ne mogu pomoci tu jer sam slab iz njemackog da je engleske bilo bi dobro a njemacki uuf imam jedva 2 u skoli hehe...

мирегробар
05-10-2009, 21:15
имате моју подршку за овај пројекат и надам се да ће бити готов до 2051. да могу унуцима да инсталирам.хехе
иначе ја кад играм пес ја искључим коментатора пошто ме нервира опасно са својим глупавим коментарима.а пошто сам одрастао на стадионима а не уз тв текме тако ми је лепше. :crazy:

ensooo
05-10-2009, 21:28
e ovako poceli ste srati i pisati nepotrebne komentare, nezanima me da li znate njemacki ili engleski !!!!!!!!! nego ako znate javite se !! a ne neznam njemacki, imas ovo ima sono, ili ja idem na uttakmice nidje veze :rulet:

ensooo
05-11-2009, 23:10
kao sto sam i ocekivo boli nekoga uvo za ovoga komentatora, najgore je sada sto cu ja morati sam sve odraditi, sto znaci da ce maximalno ici sporo, umjesto da sskupi po 5-6 likova i da ovo s****amo ko iz sale ali et nadam se jos da ce se neko javiti :001_cool:

pozzz

customiZer
05-12-2009, 10:57
ne boli nikoga uvo, ali realno, ljudi ne znaju njemacki :)

ensooo
05-12-2009, 14:15
ne boli nikoga uvo, ali realno, ljudi ne znaju njemacki :)

ja se ipak relano jos nadam da ce se neko javiti :yes:

da se ovo rjesi jer vrijeme je vise za ovo, i nadam se ako bog da da ce ovo uspjeti

znaci ljudi ako imate neke raje koji zele da pomognu neka s ejave

pozz :arabia:

Milos007
05-13-2009, 02:07
Ako bi se radilo tako kao sto ti mislis, onda bi izgledalo kao da petorica komentarisu tokom utkmice.

ensooo
05-13-2009, 02:26
Ako bi se radilo tako kao sto ti mislis, onda bi izgledalo kao da petorica komentarisu tokom utkmice.

o cemu ti decko ????????
meni treba pomoc oko prevdijenja samo, ne i snimanja, ako smo se dobro razumili ??? i samo su 2 zaduzena za komentarisnaje, tj cji cemo glas cuti abd u pes-u, a sada sta si ti mislio boga putaj, od kojihh :

glavni komentator ima tacno 7693 fajlova za izgovooriti i
sukomentator ima tacno 1912

sve je sracunato !!!

:shuriken:

EV JEDNA NOVVA VIJEST -)

naso sam dvojicu da prevode, od kojih je jedna treba, pa sada koliko ce se snaci sa fudbalskim rjecnikom ima da vidim -)))))
znaci ostalo je jos za prevesti 3600, jedino ako ovi sto su obecali ne*****u -)))

ide ovo ko halva -))

ps samo da javim da se u subotu ovu akobog da natavlja snimanje novih 1000 kometara, koje sam preveo glat za 5 dana ( znaci moze se svaki dan po 1,5 sat izdvojiti za ovo i ide to ko iz sale ) i ubrzo stizemo do magicne cifre od 40 posto zavrsena posla !!!

Data
05-15-2009, 23:18
ako ovakvog komentatora ne napravite niste nista napravili ;)

NTM6R00wdSI

herceg playa
05-15-2009, 23:44
znam ja njemacki dobro i javio sam ti se ;)

ensooo
05-16-2009, 01:37
ako ovakvog komentatora ne napravite niste nista napravili ;)

NTM6R00wdSI

e vako lice, naprljaj beze temu glupostima ako hoces da pomognes ok, al ako ces postavljati razne gluposti, i razna videa, ako nebudtete ko ovi, ko oni, sta tebe briga kakav ce ko biti, dosta spama beze , :bored::bored::bored:

Data
05-16-2009, 02:22
Pa pomogao samo sam dao primjer kako bi neki ekstra komentator trebao izgledati

ensooo
05-16-2009, 20:52
kao sto sam obeco, za subotu, snimili smo 1000 komentara :ph34r:

samo su se dvoica javili da pomognu i svaka im cast !!!!

martin_ramadan
05-16-2009, 21:21
jel moze neki video da vidimo kako izgleda u igri komentator ako vec ste ubacili komentari u igru

ensooo
05-16-2009, 21:52
ti meni objasni kako cu smanijiti video iz frapsa i kako cu kidati, tj da izdvijim neki dio iz videa i vidjeces -))))

martin_ramadan
05-16-2009, 22:13
ti meni objasni kako cu smanijiti video iz frapsa i kako cu kidati, tj da izdvijim neki dio iz videa i vidjeces -))))
e to neznam ja ali mislim da se radi to sa sony vegas pitaj nekog drugog i daj uradi da vidimo kako e :sweatdrop:

bodra
05-17-2009, 22:25
drzim ti palceve da to uspe .kad cemo imati priliku da ga cujemo na delu mislim dokle si stigao sa radom:pesoholichari:

ensooo
05-18-2009, 12:16
drzim ti palceve da to uspe .kad cemo imati priliku da ga cujemo na delu mislim dokle si stigao sa radom:pesoholichari:

hvala hvala,, pa sve je napisano znaci 4000 je snimano u cetvrtak ako bog da snima se novih 1000 komentara, i onda ostane samo pisanih 4500 :biggrin:

nasao sam neke likove za prevod, sada puno toga ovisi o njima, bic te blagovremeno obavjesteni !!!!

zdravoumartini
05-18-2009, 12:27
e to neznam ja ali mislim da se radi to sa sony vegas pitaj nekog drugog i daj uradi da vidimo kako e :sweatdrop:

Ma, najlakse ti je preko windows movie makera, ako neces nesto da montiras, nego samo da pokazes clip... Prebacis u wmv, na youtube okacis i to je to...

ensooo
05-18-2009, 12:56
ma taj program mi jednosatvno zablikra, neznam vjerovatno mmi je windows pri kraju, tj mora na formatiranje, tako da ce mi jedan lik objasiti kako spijiti neki video preko nekoga programa i okacicu

pozz

немусПФК
05-18-2009, 14:05
Jeva cekam da vidim tog cuvenog komentatora.... ensooo :ave::ave::ave::ave::

Strippy
05-21-2009, 05:45
A ciji glas treba da se cuje kao komentator? Jel Ensooo lik koji ce biti navodni komentator!?

milosmilan
05-21-2009, 08:51
Ensoo-v glas ce biti komentator....

Strippy
05-21-2009, 15:36
Ne bi da budem grub, ali taj covek deluje prilicno nepismeno. Pa pogledaj kako mu izgledaju postovi. Kao da prica vanzemaljskim jezikom, nijedna recenica nema nikakvu gramaticku logiku. Pogresni padezi, nepravilno napisane reci, znakova interpukcije ili nema ili su potpuno nebulozno stavljeni, katastrofa! I sad njega treba da slusas kako komentarise, sjajno :)

ensooo
05-21-2009, 17:25
Ne bi da budem grub, ali taj covek deluje prilicno nepismeno. Pa pogledaj kako mu izgledaju postovi. Kao da prica vanzemaljskim jezikom, nijedna recenica nema nikakvu gramaticku logiku. Pogresni padezi, nepravilno napisane reci, znakova interpukcije ili nema ili su potpuno nebulozno stavljeni, katastrofa! I sad njega treba da slusas kako komentarise, sjajno :)

e sivonja nemoj vrijedjati bezveze, reko sam da se samo javi ko zeli d a pomogne, ko da moram pisati na forumu kao u skoli, :gun_bandana:
zato lagano otpepaj, jel ti to zao sto sma te gazio pes-a online pa ****s ovdje :stuart:

a komentator ce biti jaran, ne ja :XD:

Strippy
05-21-2009, 18:24
Jasno je ko vredja u ovom slucaju. Meni nije bila namera da te vredjam niti sam to uradio. Samo sam izneo cinjenicu da sudeci po tvojim postovima delujes nepismeno, i to je fakat.
Mozda ti namerno zelis da ostavis takav utisak, ali to je vec druga stvar. Tvoje recenice su do te mere gramaticki nepravilne, da ne samo da to jako ruzno deluje, nego su cesto i nerazumljive. Mislim da bi svako ko se obraca javno u pisanoj reci, trebao da poseduje makar elementarnu pismenost, ili da makar poradi na tome. Sve ovo pada u vodu (i u tom slucaju bi ti dugovao ogromno izvinjenje), ako si odrastao u nekoj drzavi u kojoj srpsko/bosansko/hrvatski nije maternji jezik. U svakom drugom slucaju je sramotno

ensooo
05-21-2009, 19:35
pa sinko, haj nauci me kada se pise zarez, a kada tacka, de bogati bola ova tema nije da bi iznosio neka *****a, nego ako hoces da pomognes ok, ak ne vozi bola vozi, netrebas mi ovdje od**** sa ove teme, namjenjenja je islkljucivo ako neko zeli da pomogne, a ne dodjes pa ****s ovdje nepismen ovo ono !!!!!!!!!!!

nek modovi zatvore temu, viidm niko se nejavlja samo se **** po ovoj temi sa glupostima o pravopisu i td itd

customiZer
05-21-2009, 22:32
nek modovi zatvore temu,

hvala