PDA

View Full Version : Portsmouth-master liga problem

Kristian
05-03-2009, 18:10
Ljudi pomagajte! Kreiram ja master ligu s portsmouthom i kad ulazi samo me izbaci iz pesa i ono send, dont send.Samo je tako s portsmouthom probam bilo koji drugi tim sve normalno. Probao sam restart komp nece,probao vratit sistem nece opet isto a nisam reinstal pes jer nemam cdova.Help :sad:

Stevan
05-03-2009, 18:27
verovatno faca ili kosa nekog iz portsmuta nije dobra,vidi preko edit player na kog te igraca izbaci taj je,a mozda je i do dresa da je on zabagovan

Kristian
05-03-2009, 18:30
verovatno faca ili kosa nekog iz portsmuta nije dobra,vidi preko edit player na kog te igraca izbaci taj je,a mozda je i do dresa da je on zabagovan

Ja mogu igrat normalno utakmicu sa portsmouthom i mene izbaci cim kreiram master ligu ne kad pocnem utakmicu
EDIT: a evo i na treningu sa portsmouthom me izbaci a mogu utakmicu igrat :S

Dr.Sale
05-03-2009, 18:46
Iskljuci kitserver, ako ti onda ne radi, znaj da je do neke face (frizure) ili dresa... Ako ni tada ne radi, onda je greska u OF-u, nadji neku noviju (drugu) verziju OF-a.... A ako cak ni tada ne radi, onda menjaj patch jer baguje!

Srecno :)

Kristian
05-03-2009, 18:57
Iskljuci kitserver, ako ti onda ne radi, znaj da je do neke face (frizure) ili dresa... Ako ni tada ne radi, onda je greska u OF-u, nadji neku noviju (drugu) verziju OF-a.... A ako cak ni tada ne radi, onda menjaj patch jer baguje!

Srecno :)

Skonto sam da je greska u cv06.img folderu al tu ima kamaru fajlova :D tu su face evo sad nesto pokusavam

froginho
05-03-2009, 21:03
Skonto sam da je greska u cv06.img folderu al tu ima kamaru fajlova :D tu su face evo sad nesto pokusavam

udji u edit igre , izaberi porstmouth i redom gledaj igrace
kad dojdes do odredjenog igraca onda ce te izbaciti iz igre
kad saznas koji je to igrac makni mi facu i frizuru pa probaj
ako nije ni to onda zamjeni tog igraca sa nekim novim iz drugog OF-a

milosmilan
05-03-2009, 21:27

udji u edit igre , izaberi porstmouth i redom gledaj igrace
kad dojdes do odredjenog igraca onda ce te izbaciti iz igre
kad saznas koji je to igrac makni mi facu i frizuru pa probaj
ako nije ni to onda zamjeni tog igraca sa nekim novim iz drugog OF-a

:001_smile:

sloboje
05-20-2009, 03:21
kod mene isto puca Portsmut zbog igraca koji se zove corru. iskljucivao sam kitserver i opet puca. verovatno je OF u pitanju. imam evolution patch. sa kojim programom se moze editovati OF

Strippy
05-30-2009, 07:02
kod mene isto puca Portsmut zbog igraca koji se zove corru. iskljucivao sam kitserver i opet puca. verovatno je OF u pitanju. imam evolution patch. sa kojim programom se moze editovati OF

Jesi ubacio najnoviji bugfix od evolution patch-a?