PDA

View Full Version : become a legend - IMA LI KO JACI? :)

blasterskv
04-29-2009, 13:59
za pocetak - ja sam pesoholicar!! :D eto, nije bilo tesko...

elem, igram "BaL" drugi put jer sam prvi batalio iz prostog razloga sto me je smorio, sve se svodilo na istu shemu postizanja golova: zalomis ga jednom, pa drugi put i onada sut - zgoditak! :)

iznecu neke karakteristike prve krijere na "BaL":

- napravio sam ligu sa najjacim ekipama
- prvi tim je bio juve a igrao sam u nekih 20-ak timova
- odigrao sam malo >400 tekmi
- postigao >350 golova (da nisam batalio u 30. godini sigurno bih imao vise golova nego tekmi)
- nebrojano puta MVP i MIP ali vise MVP
- od 22. godine sam redovno bio najbolji strelac lige u kojoj sam igrao i u medjunarodnim takmicenjima
- desavalo se da celu sezonu zavrsim sa preko 70 golova na 50 tekmi (bas sam bio lud)
- naravno nisu ni kartoni izostajali :D
- isto od 22. godine clan onih najboljih ekipa lige i evrope
- za reprezentaciju, naravno srpsku, sam odigrao oko 50 tekmi i dao priblizno isto golova
- osvojio sa klubovima sve sto je moglo i sa reprezentacijom isto.
- na kraju sam zavrsio u valensiji i dobio neku bronzanu medalju za celu karijeru
- ocene su mi bile:

napad 92
balans 91
snaga 95
brzina 95
ubrzanje 90
dribling 90
sut 92
glava 90 (visina mi je bila 205cm a tezina 105kg)
i kondicija naravno 4.

to je bilo u prvoj, a od skoro sam poceo novu karijeru.

u drugoj igram standardnu englesku ligu,
- poceo u vest hemu, na 27 tekmi dao 6 golova.
- zatim presao u njukasl i tu se zadrzao 2 i po godine i na 97 tekmi dao 52 gola
- sad sam u celziju drugu sezonu i na 35 tekmi dao 27 komata.

maticna pozicija mi je CF ali me stavlja na WF, levonog, 205cm i 90kg, srbenda i punim koga stignem!! :D :D

eto toliko, pozdrav i nadam se da vas nisam smorio sa ovim detaljnim izvestajem!

Dr.Sale
04-30-2009, 12:42
Ma blago tebi... nego daj neki screen.

P.S. To je onaj cit sa gamingaccessa??

blasterskv
05-01-2009, 14:00
ne znam na koji cheat mislis? sve sam ovo bez varanja napravio!!

evo slika samo druge karijere, iz prve nisam napravio ni jednu.
PS izvinjavam se zbog kvaliteta slika, nisam bas najvestiji sa racunarom :D

blasterskv
05-01-2009, 14:05
i jos par slika...

blasterskv
05-02-2009, 12:37
druga sezona u celziju, drugi na tabeli, drugi na listi strelaca uostalom evo i slika!!!
a i imenovan sam za clana idealne postave za prethodnu sezonu :player:

paokmania
05-02-2009, 14:46
Svaka cast... Bravo!
Vidim da i ti znas tu foru za postizanje golova.. Dva tri puga ga zalomis i cao zdravo.. hehehe
Mada su meni i asistirali po nekoliko puta...

Pogledaj moj ucinak nakon dve sezone..

Legenda Rakocevic! (http://www.pes-serbia.com/vb/showthread.php?t=11159)

blasterskv
05-04-2009, 14:15
"drug clan" svetskog tima za prethodnu sezonu :D

blasterskv
05-04-2009, 22:13
sa reprezentacijom se lagano kvalifikovao na svetsko prvenstvo, u grupi bio sa belgijom, italijom i hrvatskom( :D )
i, naravno, opet "drug clan" idealnog tima kvalifikacija!

blasterskv
05-05-2009, 18:25
"prolecni" deo tekuce sezone sam nastavio tamo gde sam i zavrsio "jesenji", na 2. mestu sa -8 u odnosu na , tada, vodeci man u.
sada sam konacno zaseo na prvo mesto a man u. je okupno osvojio 5 od cak 30 bodova u drugom delu prvenstva i trenutno su na 4. mestu.

napomenucu da sam ih i u svim utakmicama otrsio ove sezone: po dva puta u prvenstvu, kupu (bili su mi rival u 1/4 finala) i u ligi sampiona ( u 1/2 finalu) - znaci 6 puta!!!
dao sam im 9 komaTa... mozda su i zato sljonuli sa formom :001_cool:

uostalom, vidite i sami!!

blasterskv
05-05-2009, 18:31
aj malo da skrenemo sa moje karijere :D

postavicu par slika o cuvenim greskama ili "bug"-ovima (valjda se tako kaze).
dao bog pa ih ima ko'lko 'oces :D

nisam se nesto preterano trudio da stavim jos slika, ali sigurno ste se svi nasli u situaciji da vam golman bukvalno prima gol tako sto lopta prolazi kroz njegov stomak, glavu i sl.
ili da vam igrac ili mozda bas vi ste se nasli u fantasticnoj prilici za gol i taman da sutnete - ono noga jednostavno prodje kroz loptu... :censored:

stras' bozja hahahah

blasterskv
05-06-2009, 12:49
neče ovog čeha pa to ti je... :bounce:

joco23
05-06-2009, 13:06
razvali mu glavu :clapping:

blasterskv
05-07-2009, 14:52
uzeo sam ligu sampiona pobedom od 1-0 nad, pogodite kojom ekipom, barselone!!
lose sam odigrao ceo ciklus LS (dao samo 3 komaTa) ali sam proglasen za najboljeg asistenta sa isto 3 komaTa a da uopste nisam imao pojma da sam medju vodecima, ipak sam ja CF :angel:

izgleda da ovo moze samo na igrici... :haha:

elem, dok ovo pisem, igamo pretposlednje kolo lige protiv fulama, ja sam na klupi, odmara trener ceo 1. tim
vodimo 1-0. titulu sam vec osvojio pre par kola :D

blasterskv
05-07-2009, 16:03
zavrsena sezona 12/13. i tripla kruna sa celzijem: prvenstvo, kup i liga sampiJona.
moje titule za sezonu 12/13.:

- najbolji strelac sa 27 golova;
- najbolji igrac prvenstva;
- clan idealne postave prvenstva;
- najbolji asistent lige sampiona sa 3 asistencije...

malo li je? :devil2:

u prelaznom roku su mi stizale ponude od milana, sampdorije, psg-a, "domacih" klubova iz moje lige i jedna mi je zapala za oko a to je ponuda reala iz madrida!!
naravno, odmah sam prihvatio ali sam pogledao njihovu ekipu i ucinak za sezonu 12/13. u kojoj su bili sampioni, izbacio sam ih iz lige sampiona u 1/4 finalu. dobru ekipu imaju a ja sam debitovao u 1. kolu protiv rasinga u 2. polovremenu kao, zamislite, veznjak!! :sneaky2:
u napadu su raul i rud van konj. imaju 36 i 37 godina!!! dokle ce da igraju vise?? :clapping:
sad cu da munem par komada pa cu valjda u buduce da igram u napadu, nisu dali ljudi tolke pare za veznjaka... :D

blasterskv
05-19-2009, 11:20
polovina 1. dela sezone 13/14.
igram za real madrid, naravno trsim sve redom, vidim da cu se smoriti uskoro :death:

no, stigla su i priznanja za prethodnu sezonu u vidu clana svih mogucih i nemogucih postava kao i evropski igrac godine :ziveli:
a trofeja imam vazda, nisam brojao ali ih ima podosta :D

evo i slidza:

htcyber
05-19-2009, 13:13
Sam naslov thread-a me naterao da se javim :)

BAL karijera (TOP Player) :

Pozicija : WF (natural) , CF,SMF (archieved)
Visina/tezina : 183/105
Godine : 25 (2.kolo sezone 9.sezone)

Klubovi : A.Vila , Totenham (oba u prvoj sezoni) , Ajax (druga sezona) , Fiorentina (3,4,5 sezona) , Totenham (6.sezona) , Chelsea (7.sezona) , A.Villa(8.sezona) , Chelsea (9.sezona)

Golovi - Klub : 346
- Repka: 35

Asistencije - Klub : 105
- Repka : 11

Br. utakmica - Klub : 409
- Repka : 37

Skils - Attack : 93
- Speed : 91
- Acceleration : 85
- Body balance : 85
- Shot power : 86
- Shot acc : 91
- Passing speed/acc , long , short : 86,90,91,91,91
- Free kick acc : 86
-Jump /Header :90/84
- Tehnique : 87. . . .
. . .

Specialities : Penalties , 1 on 1 shot, scoring , shot from distance ,
outside of the boot , dribling , tactical drible , side

Trofeji - INDIVIDUALNI: vise puta prvi strelac i asistent lige: A , B , C ( nisam igrao josh ligu D(francuzi) ) ,

Vishe puta prvi strelac : LS (1 x Asistent) , Master cup , D1 cup-a za A,B,C (vishe puta asistent D1 cup-a) .

Prvi strelac i asistent : World cup-a , Uefa euro cup-a.

World footballer of the year : 3 puta (Fiorentina , Totenham , Chelsea)

European footballer of the year : 4 puta (Fiorentina x 2 , Totenham , Chelsea)

Most valuable player vishe puta: Lige A,B,C, i prateca CUP takmicenja , LS , Masters cup , World cup , Uefa euro (2 puta)

UKUPNI PROSECNI REJTING za sve sezone (7.05)
Najbolji prosecni rejting po sezoni (7.44)

Moj bal save : http://www.mediafire.com/download.php?uwmoy3muz0o

blasterskv
05-19-2009, 13:20
:clap: i nista vise!

postavio si mi cilj! sledicu ka njemu :thumbup:

htcyber
05-19-2009, 13:37
:clap: i nista vise!

postavio si mi cilj! sledicu ka njemu :thumbup:

Ma opusteno , ja nemam pojma kako bih se snasao sa CF-om.
Ako nisi probao sa wing forwardom da igrash , probaj.

Istina je da se naj*****anije negde mozes uglaviti da igrash WF-a jer jako malo klubova za tvoj pocetak igra sa tim pozicijama ... al kad se uglavish ... milina.

Jedna velika prednost WF-a : dobar Agility se dobija , atribut koji je bruka bitan i ne menja se tokom igre.

Velika mana : bedan shut.

Ovo je meni najvishe koristilo kad sam poceo BAL da igram.

Detaljna objasnjenja , tachnije BAL manual :)
http://www.neoseeker.com/resourcelink.html?rlid=188381

blasterskv
05-19-2009, 13:55
ma nem' pojma... nekako mi je CF najbolja pozicija sto je i logicno jer samo su golovi ovde smisao, a "trener" me cesto stavi na LWF...
najvise volim da igram sam u napadu sa jakim igracima iza, specijalnost mi je dribling ili zalimoti igraca a takodje ni ubacivanje u prvi plan mi nije strano.
priznajem da sam sebican igrac, asistiram kad igram krilo i to ako vodimo. vise volim da sam resavam tekmu, valjda neki komplexi iz detinjstva... :rofl:

blasterskv
05-28-2009, 17:38
kraj sezone, i opet sam sve osvojio ovoga puta sa realom i imao sam nestvarnu sezonu!!!

- na 45 tekmi sam dao 73 gola!!

1. slika je iz revansa polufinala liga kupa protiv valensije koju smo dobili sa 9-0!!!!
a ja sam skromno doprineo tom trsenju :D

a za ostale i ne treba neki specijalan opis...

sad pocinje svetsko prvenstvo, u grupi sam sa italijom i nekim muslimanima.
verovatno cu preci iz spanske lige u italiju ako mi stigne neka ponuda od djenove ili juvea, spanska liga je kao holandska, suvise je lako davati golove, a ako sam dao valensiji 5 komaTa sta mislite kako je bilo sa almerijom, osasunom i slicnima...? :mrgreen:

blasterskv
05-31-2009, 13:42
na svim kioscima: SRBIJA JE PRVAK SVETA!!!!!:w00t:

hahah salim se... mislim, uzeo sam titulu prvaka sveta, ali ne pise u novinama :D

elem, bio sam u grupi sa zabarima, tunisom i s. arabijom. sve sam ih otrsio a ostale protivnike vidite i na slici.
najveci apsurd je taj da je onaj deda henri MVP prvenstva (videti sliku) a covek nije ni u idealnom timu prvenstva i nije ni dao 15 komaTa (kao ja) i nije francuska uzela titulu, cak nije ni igrala finale (opet, videti sliku)!! :wall:
verovatno se to i vama desavalo... ali, sta da se radi...

ostao sam u realu, nije bilo nekih zanimljivijih ponuda tipa man u ili milan... ostacu u realu jos koju godinu da popravim golgeterski saldo, cilj mi je da pouzimam sve individualne titule i klupske naravno. zasad sam uzeo englesku i spansku ligu, naj strelac i igrac istih itd.

:pesoholichari: