PDA

View Full Version : AI saigraca

xXx83
03-25-2009, 00:22
Ja sam vise onemeo drajuci se na jadni racunar zbog retardiranih saigraca.
Ne znam odakle da pocnem:
-Golmani su mozda i najbolji deo ekipe (zalosno)
-Odbrana ... uzas boziji!!! Bekovi ko move bez glave. Svaki put je prazna strana, dok halfove nadskaca igraci koji im dodju do pupka. Znaci svaki protivnicki prodor sa strane je gol. O izbacivanju lopte u aut ne zelim vise da komentarisem.
-Veznjaci tek degenerici. Mogu se drati i vikati koliko hocu u trenutku kad se ubacujem u prazan prostor oni ce nonsalantno loptu prebaciti na drugu stranu terena a ti se j..i, a dobacice mi je kad se oko mene nalaze 3 protivnicka igraca. Kad krenu u prodor po boku, tad uhvate pravac i trk dok im ne uzmu loptu. O pasu ne razmisljaju, a i ako nekim cudom centriraju, lopta jedva da odleti 2-3m od njih, odnosno ne stigne ni do prve stativa.
-Napad je i boze pomozi. imaju solidnu realizaciju a i malo su kreativniji kad imaju loptu od veznjaka.

Otvorio sam ovu temu iz ciste frustracije. Slobodno pljujte po saigracima ovde.
Verujte mi, mnogo je bezbolnije nego da se dernjate u sobi.
Mogu tata i mama da pozaovu cike u belom:crazy:

stefanACM
03-25-2009, 01:11
Druže nije samo AI u BAL modu sjeban, več generalno u igri. Krenem u kontru sa nekim igračemi on dobije loptu desno a nije mu to prirodna pozicija i trčim napred i igrač kome je to prirodna pozicija naleti na njega i izbije mu loptu (znači dva igrača iz istog tima). Pa onda koliko puta niko ni da mrdne kada je neka kontra(krene kontra 3 na 2 ili 4 na 2 i igrač čim doda loptu drugom on se ukopa u mestu i misli da je svoj posao uradio). Zato se moraš oslanjati na neke driblinge i brze igrače a ne na igru sa pasovima od noge do noge (tehnički i precizno- što obožavam).
Generalno ovaj PES je možda čak lošiji i od PES 2008, žali bože para i propale licnse na godinu dana za Ligu Ĺ*ampiNJona.
A za čike u belom imaju šansu da dođu kad god uključim PES 2009 jer volim da komentarišem XD

xXx83
03-25-2009, 01:30
Sto se tice AI mislim da su ga generalno od PES5 sjebali totalno.
Jbg, tako je kako je. Nema druge nego se navici.
Dok u BAL modu to ipak najvise dolazi do izrazaja. Nija mi jasno zasto jednostavno ne igraju kao i protivnicki igraci. Ni bolje ni gore. I sa jednima i sa drugima upravlja racunar majku mu staru

xXx83
03-25-2009, 23:38
Jos malo sam igrao Bal mod i jos malo se iznervirao.
Znaci odbrana ne bi mogla ni nacrtanu ovcu da sacuva a kamoli sopstveni gol.
E da, povlacim i sve ono sto sam rekao za golmane. Oni su mozda i najveci debili. Ovaj moj je na poslednje 3 utakmice primio tri gola iz mrtvog ugla, tako sto je lopte sam skrenuo u svoju mrezu.

Grobar-do-smrti
05-05-2009, 23:40
Nema gorih igraca od veznjaka u BaL-u NEVEROVATNO KOLIKO SU GLUPAVI,igram jelen super ligu i svaka ekipa igra sa po jednim centarforom(tu je i moj lik) i veznjaci mi u 90 min dodaju najvise 6 puta loptu,ovo ostalo moram sam da jurim kradem lopte uklizavam i sta vec,bruka kako je lose odradjeno,ili je to samo u jsl?