PDA

View Full Version : Kondicija

xXx83
03-24-2009, 19:37
Ima li ko ideju kako da se popravi kondicija igracima?
Ovo vec pocinje da smara.
Maksimalno ga stedim ali on ne moze da izdrzi vise od 65-70 min.

joco23
03-24-2009, 20:09
verovatno igras u napadu pa kada neko napada tvoj gol ti trcis bezveze belim drumovima bez smisla i cilja, stanes na centar ako si napadac jedino idi u napad normalno kada tim napada, u odbrani nema sta da trazis, akoigras u napadu verovatno je zbog toga, ja nikada nisam imao problema sa kondicijom

4evra
03-24-2009, 20:18
Ima li ko ideju kako da se popravi kondicija igracima?
Ovo vec pocinje da smara.
Maksimalno ga stedim ali on ne moze da izdrzi vise od 65-70 min.

Nemoj koristiti Q dugme(to je ono dugme da se igrac sam pomera,bez da ga ti kontrolises)
Ne leti pred protivnicki gol za svaku akciju,neke ostaj iza kao podrska...
ne vracaj se svaki put kad izgubite loptu na vasu polovinu da branis,ako si CF slobodno ostani u offsajdu pa se lagano vrati(bez E)do centra.
Brzo trcanje samo za napad koristis,i to kad mislis da ce biti nesto od napada
Ja sa svojim likom,stamina 80-85,igram sve utakmice i uvek mi ostane na kraju utakmice po minimalno 1/4(toliko sam sebi odredio da cuvam,ako dodjem dotle onda skroz smanjim kretanje)

xXx83
03-24-2009, 20:33
AM - CM sam i znam o cemu pricate, ali sta da radim kad je saigracki AI toliko jadan da ja moram da prekidam bar 40% protivnickih napada,
Kad god se nisam vratio u odbranu ovi su napravili sansu ili dali gol.
R1(E) koristim samo kad utrcavam u prazno.

neka.bg
03-24-2009, 20:46
Nemoj da te to uopste brine ti dobijas ocene za ono za sta si zaduzen....:XD:

xXx83
03-24-2009, 23:04
sad sam radio tako i u tri utakmica nisam dobio vecu ocenu od 5.5
jbg ipak igram veznog igraca i ako nemam ucinka u odbrani ne mogu da dobijem dobru ocenu

4evra
03-24-2009, 23:19
Pazi,moras videti sta ti je glavni zadatak na toj poziciji,jer da radis i napad i odbranu to ne moze.Pretpostavljam da si klasicni veznjak>znaci kad oni napadaju vracas se,ali maximum do mozda 1/4 ukupnog terena(1/2 samo tvoje polovice) i tu cuvas,nije tvoje da ulazis u defanzivce i branis,takodje,posto si veznjak,nije ni tvoje da ides u napad,ni tu ne smes ulaziti skroz u napadacki deo(zadnja 1/4 terena do protivnickog gola) tako da je tvoje cisto da se otkrivas i primis loptu koju uspesno saljes dalje(dodajes) i tako vezes igru.
Dakle ne ucestvuj ni toliko ekstremno u napadu a ni u odbrani vec samo povezuj igru.
Za bolju ocenu moras imati bolji prosek uspesnih pasova,tako da igraj sigurne pasove i ne gubi puno loptu u solazama,takodje asistencije ti se mnogo vise broje nego direktni golovi

xXx83
03-25-2009, 00:06
Jbg, cinjenica je da pokrivam ceo teren, ali samo zato sto nemam poverenja u saigrace.
Ne znam da li si svestan koliko je tesko upisati asistenciju sa ovim retardima.
Pokusavam ali majmun uvek napravi bar potez vise i ako i da gol ne vazi mi se asistencija.
Primetio sam da mnogo vise boduje broj presecenih lopti nego tacnost pasova.
Nego da ne bude :offtopic: definitino je i je i problem losa stamina (75). Ali kako nju da budzim kad su mi gotovo sve ostale ocene manje od nje, a imam vec 19 god:(

4evra
03-25-2009, 06:36
nemoj sada na pocetku budziti nju,jer ti ona,mislim,samo 2 ocene povecava,stavljas sebi kicking i speed pa ce ostalo doci.
Inace,moja odbrana od tima cesce primi gol kad im se i ja prikljucim sa namjerom da pomognem,jer onda jedan od racunara se vrati na moje mesto da me zameni posto sam ja dosao dole.Tako da ti je najbolje da ih pustis pa sta bude,ti gledaj da dobijes visoku ocenu,rezultat nije toliko ni bitan pa ce te traziti jaci klubovi a tamo se rjedje golovi primaju

rockgituar
05-28-2009, 20:20
ja u prve 2 sezone sam staminu stavio na 6,power i kick na 3...ostale sam ocene povecao sa iskustvom(exp.points)sad igram osmu sezonu u chelsea a igram amf.to mi je prirodna pozicija,cmf i smf kao neke dodatne.....samo ako si veznjak staminu bubaj,veznjaci najvise rade na terenu....

blasterskv
05-31-2009, 13:25
moj savet: batali veznjaka i zapocni novu igru kao SS ili CF. na tim pozicijama imas posla samo na protivnikovoj strani terena, osim ako ti to neces. lepo se posadis na centru cekas i gledas kako se tvoji brane i kako iznose loptu is svog kaznenog prostora, prihvatis je na centru, zalomis jednom, drugi, teci put i onda ga metnes :clap:
barem ja tako igram...

a evo i vidi sam kako deljem boraniju hihihihi

http://www.pes-serbia.com/vb/f142-become-legend-~-put-do-zvezda/11278-become-legend-ima-li-ko-jaci.html

poz:

TrueBlue
06-18-2009, 19:26
Staminu napuni do kraja na strenghtenu meni bila na 92 stamina nisam se umorio ni do pola a zavrsis i extra time.