PDA

View Full Version : zasto golman izlece?!

radebgd
03-22-2009, 01:33
Ljudi muci me nesto moj PES otkako sam ga reinstalirao!
golmani u svim ekipama izlecu stalno, kad god mi protivnik napada ovaj se zaleti na igraca daleko van sesnaesterca i onda lako primim gol!
to mi se ranije desavalo a instalirao sam ga sa istog cd-a kao i ranije!
U CEMU JE PROBLEM?!
HVALA UNAPRED

Dule 93
03-22-2009, 01:34
Zaglavljeno ti je dugme W na tastaturi ili trougao na dzoistiku.

goran_pesmaster
03-22-2009, 01:45
Zaglavljeno ti je dugme W na tastaturi ili trougao na dzoistiku.

LOL!!! :blink: :clap2:

Pele74
03-22-2009, 03:34
mozda su potplaceni da se zalecu :bounce:

radebgd
03-22-2009, 15:54
hvala, provericu, bice da je dzojstik zabagovan odavno, jer su kod mene sve komande bile kontra od normalnih! jedva sam to podesio, ali ocigledno je neki bag!
samo ajde recite mi koje je dugme trougao jer je kod mene obelezeno brojevima?!
koje od ova cetiri, gore, dole, levo ili desno?!

i sta drzite, koje komande kad igrate odbranu, jer svi imaju neke svoje sisteme, vecina kaze da treba trcanje i presing.... ako to negde ukrsta sa golmanom komande onda je jasno zasto izlece ;)

hvala jos jednom

Dule 93
03-22-2009, 16:03
Skroz gore 2 ja mislim

Konfucije
03-23-2009, 16:35
hvala, provericu, bice da je dzojstik zabagovan odavno, jer su kod mene sve komande bile kontra od normalnih! jedva sam to podesio, ali ocigledno je neki bag!
samo ajde recite mi koje je dugme trougao jer je kod mene obelezeno brojevima?!
koje od ova cetiri, gore, dole, levo ili desno?!

i sta drzite, koje komande kad igrate odbranu, jer svi imaju neke svoje sisteme, vecina kaze da treba trcanje i presing.... ako to negde ukrsta sa golmanom komande onda je jasno zasto izlece ;)

hvala jos jednom
Golman izleče na :1trougao:
A odbranu ti je najbolje da igraš po nekom osečaju, na :1r1: + :x: napadaš igrača sa loptom, ako pritisneš i :1kocka: onda pozivaš još jednog igrača da pomogne, ali to u ovom serijalu u večini slučajeva rezultuje glupim faulom, tako da je najbolje da kombinuješ i kao što sma naveo igraš po sopstvenom osečaju.

radebgd
03-23-2009, 19:06
eee hvala!
ali vidis tu je problem!
znao sam ja za te komande, ali mislim da sam ja jedini lik na svetu da su mu komande skroz izmesane, ne znam koji je mom dzojstiku!
pa tako u napadu na donje dugme mi jeste kratak pas, ali mi na to dugme i golman izlece, a koliko znam golman treba da izlece na gore gde je ubac!
takodje su mi zamenjeni i sut i dug pas!
ma uzas, ne znam zasto su mi komande slogirane, i kako to da podesim?!
kad bih ih podesio sve bi bilo u redu!

Dule 93
03-23-2009, 19:11
Kad igras utakmicu stavi pauzu oa udji u sistem setings pa u controler setings pa baton configuration i tu namestaj koliko ti je volja

Konfucije
03-23-2009, 19:15
eee hvala!
ali vidis tu je problem!
znao sam ja za te komande, ali mislim da sam ja jedini lik na svetu da su mu komande skroz izmesane, ne znam koji je mom dzojstiku!
pa tako u napadu na donje dugme mi jeste kratak pas, ali mi na to dugme i golman izlece, a koliko znam golman treba da izlece na gore gde je ubac!
takodje su mi zamenjeni i sut i dug pas!
ma uzas, ne znam zasto su mi komande slogirane, i kako to da podesim?!
kad bih ih podesio sve bi bilo u redu!
Tu gde ti je instaliran PES, imaš program "settings", uđi tu pa nađi podešavanje kontrolera i namesti kako ti odgovara.