PDA

View Full Version : Kako postići približno željene početne oc

dimitrijus
02-16-2009, 11:47
Није ми јасно како да подесим физичке параметре да би мој играч имао јак шут. Или уопштено, како физички параметри карактера утичу на почетне оцене.

Ghost Rider
02-16-2009, 12:02
Zasta ti je owo pitanje,za Be A Legend?

dimitrijus
02-16-2009, 12:08
Па то је суштинско питање :)!
Ја како год подесим ноге, руке и торзо, са својих 181 и 79кг, добијем играча са брзином преко 75 (!?), а оценама за шут и снагу испод 70 (?). Не могу да почнем да играм ко човек док не погодим "снагу шута" и "боди баланс" бар нешто преко 70.

П.С. право питање је да ли је то уопште могуће. можда је то тако ради реалности игре, јер клинци са 17 година увек имају брзину а не снагу.

paokmania
02-19-2009, 01:41
Mozda malo kasnim ali imao sam problema sa kompom...

Dakle...
Neka ti igrac bude visok oko 187-191 cm, tezina ne vise od 73-74 kg...

arm mu namesti na +3
leg na +2
i ono odmah ispod toga (ne mogu da se setim kako se zove)na +2

Prvu utakmicu koju budes odigrao pre nego sto potpises ugovor samo trci po svojoj poziciji i ne pustaj brzinu osim u nekim situacijam to ces sam proceniti kad i sta (kad primis loptu i te stvari).... Brzina ce ti skociti gore i imaces brzog i izdrzljivog igraca, znaci nece riknuti posle 55 min. vec ce izdrzati najmanje 80... A naravno kad odigra 20 utakmica za redom umorice se...

Sto se tice snage suta i body balansa, to dobijas vremenom... Jedino sto mozes jeste da u strenght u igri raspodelis nesto za staminu nesto za balance, takodje i za speed i power... To ti je najvaznije..

Ja sam to uradio tako i igrac je ekstra!

p.c. Jedna zamerka, dobro namerna.... Pisi latinicom!

pozdrav

dimitrijus
02-20-2009, 22:40
хвала најлепше! пробаћу. и ја сам сумњао да чак и начин на који играш има везе са оценама.

п.с. добронамеран је једна реч :). пошто пишем на српском, пишем ћирилицом. рекох кад је већ пес-србија...

paokmania
03-04-2009, 16:07
Ma ok.. Meni to ne smeta srbin sam... Ali verujem da ima dosta ljudi koji su iz okolnih zemalja pa mozda nece razumeti! Dakle samo zbog toga.

A sto se ovog tice, pokusaj tako kako sam ti rekao i trebalo bi da uspe!

pozz

hytekk
03-10-2009, 15:29
Није ми јасно како да подесим физичке параметре да би мој играч имао јак шут. Или уопштено, како физички параметри карактера утичу на почетне оцене.

Cao.

Moje iskustvo nakon sto sam zavsrio 2 puta BAL:

1. Teraj mu u fokusu "Power"
Ps. Ja licno sam terao snagu tek pred kraj nakon sto sam napucao brzinu, dribling i techniku. To mi je bilo vaznije.

2. Vise od 80 snage u sutu i nije potrebno! Ja sam i sa 75tak snage davao golove sa 30tak metara.
Uslov: precizan sut i dobra sut tehnika.
Jos vazniji uslov: obrati paznju da pucas sa "jacom" nogom (desna ili leva)
Osim toga tu ima i srece gde golman stoji.

3. Za sutove iz 16-terca uopste nije potrebna snaga ;)

Kada zavrsim svoj film, tu ce biti da se vide i golovi i karakteristike moje legende ;)

Pozdrav

http://img-up.net/img/holyshidkhp4JG.jpg

uspela sezona

http://img-up.net/img/yeaaahRr9w7zQ.jpg

kra kariere

http://img-up.net/img/goldwgJYWt.jpg

ivkovic
05-02-2009, 16:35
jel imas di da se skine strenght???