PDA

View Full Version : Kako da se napravi dres...

sikamana
09-11-2006, 16:13
Posto mnogi imaju nedoumicu kako da naprave dres,grb,tim,reklamu,...zamolio bih da svako doda program ili sajt sa koga moze da se skine.

P.S.
Naravno iako imamo ovde programe,neka ko zna,da objasni kako se radi sa tim programima,....................................... ...... :life:

Darko101
09-11-2006, 20:22
Imas temu TUTORIJALI

sikamana
09-12-2006, 12:44
Pa nisam ja to mislio za mene nego za ostale koji ne razumeju tutoriale..............................

Darko101
09-12-2006, 14:00
za ostale koji ne razumeju tutoriale........

Ne bih da vredjam ali ko ne razume tutorijale neka i ne pokusava da edituje

Veliki_Brat
09-12-2006, 14:10
napravicu ja totorijal ovijeh dana :) samo da resim problem sa internetom pa cu ga okachiti

dodgeme
09-12-2006, 20:36
mene zanima kako da promenim himnu.Naprimer kako da napravim da na kraju KONAMI kupa svira himna lige sampiona.Jel bi mi mogo neko ovo pojasniti ili preuslediti ka nekom linku.

To i zanimame kako da zamenim pehare.Naprimer napravim pehar lige sampiona i napravim texture[ja koristim 2 texture ili vishe da bi izgledalo bolje] i onda imam masterleuage.3ds[model] i 1.png 2.png 3.png[texture] e sad me zanima kako da ubacim moj model sa sve texturama u igru.Hvala unapred

tarantula
09-12-2006, 20:54
mene zanima kako da promenim himnu.Naprimer kako da napravim da na kraju KONAMI kupa svira himna lige sampiona.Jel bi mi mogo neko ovo pojasniti ili preuslediti ka nekom linku.

To i zanimame kako da zamenim pehare.Naprimer napravim pehar lige sampiona i napravim texture[ja koristim 2 texture ili vishe da bi izgledalo bolje] i onda imam masterleuage.3ds[model] i 1.png 2.png 3.png[texture] e sad me zanima kako da ubacim moj model sa sve texturama u igru.Hvala unapred

Hajde pogledaj molim te ime ovog topika, pa razmisli da li je to trebalo da pitas ovde.
Otvorena je nova tema o pravljenju dresova:
http://pesoholichari.com/forums/index.php?topic=1284.0
Tako da za ovom vise nema potrebe.