PDA

View Full Version : 7. Djukin turnir ~ Pes2009 ~ PS3 ~ 64 igraca

Djuka
02-09-2009, 16:53
NEDELJA 13:00 ~ 1 na 1
SVE GRUPE POCINJU U 13 CASOVA !

Ovako s obzirom da posle ovog turnira necu biti tu 2 nedelje pa je jedino moguce da napravim turnir tek 15.03. odlucio sam da otvrim temu ranije i da pocnemo sa prijavama da bi nakupili 64 coveka.

Turnir ce biti odrzan u nedelju 15.2. u 13h.

Igramo 1 na 1 sa klubovima (mozete da birate sve klubove)

Maximalni broj igraca 64

Vreme: Nedelja 15.02.2009 u 13 casova ( OKUPLJANJE U 12:40 )

Igraonica: Grand Metroid (ispod Vukovog spomenika)

Igra: Pes 2009 PlayStation 3

Ucesce: 500 dinara (na dan turnira)

Prijave: Prijave u ovoj temi, ostaviti ime i prezime a mobilni na PM, ili mozete sms da posaljete na 065-8-307-697

Kazne: Ko se prijavi a ne dodje na turnir nece moci da ucestvuje vise na ovim turnirima, slobodno mozete otkazati ucesce ali najkasnije do subote do 20 sati!

~Ako neko bude kasnio oduzece mu se bodovi jer igramo na vreme a vreme je novac ! ! !

Bodovanje: Nastavljamo sa bodovanjem po starom sistemu ASPP liste, koju mozete videti OVDE (http://www.pes-serbia.com/vb/showthread.php?t=7725)

Sistem takmicenja:
S obzirom da idemo na 64 igraca igracemo klasican sistem Lige Sampiona... Znaci 16 grupa po 4 igraca...

ZAGARANOTVANO IMATE 6 UTAKMICA U GRUPI A AKO PRODJETE I DALJE SVAKO KOLO PO 2 UTAKMICE !

NAGRADE:
Posle placanja igraonice, ocekivani fond iznosice priblizno 17.000 sto znaci:

I mesto ~ 10.000din
II mesto ~ 5.000din
III mesto ~ 2.000din

Dakle :

Pravila:

Grupa:

Trajanje: Dve utakmice svako sa svakim po 10 min
Raspolozenje: NORMAL
Tim: Samo klubovi (mozete menjati klubove)

Knockout:

Trajanje: Dve utakmice po 10 minuta
Tim: Samo klubovi ( NE mozete menjati svoj klub )
NE VAZI GOL U GOSTIMA
Ako bude nereseno igra se treca od 5 min samo sa penalima (bez Extra Time-a)

Finale:

Trajanje: Jedna utakmica od 10 minuta
Tim: Samo klubovi( NE mozete menjati svoj klub sa kojim ste igrali u knockout fazi)
Extra Time, Penalty: YES, YES
Djuka
Sale_7
STameni

Vladica
Deki
Peca
Srna
Ajkula

sheva
Milan

neka
Marko calovic
bakaja
waskez
Andrija Kocic
Siri
Zlaja
Kurotresina
milos bjelja
Aleksandar Novakovic
Marko Zvijer
Tesic Aleksandar
Denis Ivanish
Sasa Vukic
NightCaller T

Petar Filipovic
Laki

Stewan
Maxa
Shalle
Rastko T

Konstantin
Rakic
Radoja
Strippy
Sicpe
srdjan (shici)

milutin (shici) T
Zeljko Lazic
IvanPotter
Sakal
Cipi

Boki
Marko Simkovic
Zeljko Stefanovic
Nikola Arsic
Liverpoolovac
Djole
Stefan Hrkalovic
Goran Aleksic
Luka Gerzic
Oliver Rakic
Kostic Ivan
Molnar Janko
Mladen Ilic
Stariji Burazer
Mladji Burazer
Nikola Lakic
Dejan Lakic
Shkem Vlada
Zymbyl
Bratislav (lakic)
Nikola Aleksic (lakic)
Lazar Dragovic (djole)
------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Molio bih sve koji su prijavljeni pri otvaranju teme da potvrde ucesce ! ! !

FKMACVASABAC
02-09-2009, 17:04
prijavljujem se: Sasa Vukic

Srna^
02-09-2009, 17:07
Potvrdjujem ucesce i prijavljujem Ajkulu sa ljudskim likom

NightCaller3
02-09-2009, 17:21
Prijavljujem se.

pera1401
02-09-2009, 17:25
prijavljujem se i ja, petar filipovic

~Fuego~
02-09-2009, 17:27
Tu smo ja i ilke

Shalle_Nbg
02-09-2009, 17:42
Prijavljujem se :) Djuka, zar nisi rekao da me pises automatski od ovog turnira?

Djuka
02-09-2009, 17:51
ej ne mogu da se setim 30 ljudi koje trebam da stavim na spisak :sad:

bakaja
02-09-2009, 17:52
Pored wec napisane trojke, stawi i Rakica...

Potwrdjujem za Milija i mene, cim mi jawe Waskez i Rakic, jawicu ti da li da ih ostawis na spisku ili skidas...

Beta-House
02-09-2009, 17:54
Ubaci mene Konstantin

neka.bg
02-09-2009, 19:11
Prijavljuj sestu...!!!

Radoja
02-09-2009, 19:45
Prijavljujem za turnir dva clana ovog foruma:

Radoja

Strippy

sicpe
02-09-2009, 19:51
Prijavljujem se..

Shalle_Nbg
02-09-2009, 20:26
Prijavljujem i ortaka, Zeljko Lazic :)

Djuka
02-09-2009, 21:02
Prijavljuj sestu...!!!

prijavljen je kao marko calovic odmah ispod tebe!

verka_kurva
02-09-2009, 22:05
prijawljujem maksu!!!

ShevaSerbia
02-09-2009, 22:29
Potvrdjujem dolazak...i stavi Milana na spisak

Mili
02-09-2009, 23:12
Potvrdjujem Vaskeza i Rakica...
ZAoS u full sastavu + prinova ;)

mladji_burazer
02-10-2009, 01:24
prijavljujem mladjeg i starijeg burazera...

shoninho111
02-10-2009, 12:27
sto bi nasi stari rekli na ovom turniru ce se videti ko sece drva a kome piljevina ide u oci :)

Maka GUNNER
02-10-2009, 15:07
Prijavljujem se i ja naravno.

Boki0812
02-10-2009, 15:12
Djuka stavi i mene...a mob ti saljem na pm.

Boki0812
02-10-2009, 17:55
Djuka stavi i jednog mog ortaka.....Marko Simkovic...broj ti saljem opet na pm.
p.s.izvini za 2 posta za redom.

Liverpoolovac
02-10-2009, 19:30
Pisi i mene.

deki17
02-10-2009, 20:51
potvrda

Mishkin
02-11-2009, 13:35
Lep turnir ali nisam tu. Brisi mene. Vidimo se tamo sredinom marta kad budem ponovo u igri a do tada lepo se igrajte i pozelite mi srecu u Liverpulu ;) Krecem 20. februara!
Pozdrav!

Ivan-Zemun
02-11-2009, 14:19
Kostic Ivan
Molnar Janko
Mladen Ilic

stariji_burazer
02-11-2009, 20:01
djuka, nisi turio burazere na spisak! ili sam puko sa vidom skroz?

verka_kurva
02-12-2009, 14:02
Djuka Prijawljujem Djerowica!!!taman 64-ti Je!!!i Potwrdjujem Ucesce

shkem1
02-12-2009, 16:06
misic vladimir-shkem1 e ovo mi je prvi tur, ako bude imalo mesta, posto sam tek sad stigao sa kopa pa nisam se mogao prijaviti ranije.

~Fuego~
02-12-2009, 17:32
Djuka brate otkazujemo ucesce ja i ilke jbg.. imam tekmu, ae lepo se provedite,nek pobedi najbolji,pozz pa se vidimo na sledecem turu! p.s. nek neko igra sa liverpoolom da me opravda! ;)

Djuka
02-12-2009, 17:49
Djuka Prijawljujem Djerowica!!!taman 64-ti Je!!!i Potwrdjujem Ucesce

okej ubaceni

misic vladimir-shkem1 e ovo mi je prvi tur, ako bude imalo mesta, posto sam tek sad stigao sa kopa pa nisam se mogao prijaviti ranije.

Matori prvi si ispod crte pa prvi koji odustane ti upadas a velike su verovatnoce da ce neko otkazati pa cu ti javiti ja na mobilni

pozz

vukodlak1
02-13-2009, 13:48
E djuka jbg, izvini, necu moci da dodjem. Da se cimam samo zbog tura malo mi je mnogo, ocekivao sam da imam ispit ovaj vikend ali ipak je sledece nedelje, tako da se vidimo kad se vratis sa skijanja. Poz :taz:

Beta-House
02-13-2009, 14:56
Da li ce grupe biti izvucene na dan turnira ili pre?

shoninho111
02-13-2009, 15:42
ja predlazem da budu na dan turnira da ne otkazu neki zato sto su u pejakoj grupi i znaju da nece proci, tj neka ih djuka ako hoce i sada izvuce ali tek tamo da budu objavljene

Djuka
02-13-2009, 16:14
Ja cu napraviti grupe koje ce biti objavljene na dan turnira... Upravo zbog ovog razloga gore ! :D::

Boki0812
02-13-2009, 16:27
ajde djuka sredi nesto da upadnem u grupu sa ovim ortakom sto sam ga prijavio....igrali smo juce i dobio me bio 3:1 u partijama,jbg.podcenio sam ga bio....i sada hocu da mu se osvetim na turniru!:))
Ma samo ja da sutra popravim keca iz mate...pa u nedelju da igram turnir bez problema!:)

Djuka
02-13-2009, 16:36
Upravo zbog toga pravim grupe da ne bi igrali ljudi koji se poznaju u istoj grupi zbog namestanja !

Radoja
02-13-2009, 20:55
Upravo zbog toga pravim grupe da ne bi igrali ljudi koji se poznaju u istoj grupi zbog namestanja !

Sjajno!!!
Onog Strippy-ja gledam svaki dan, dobio dva poslednja medjusobna duela i sad digao nos..
Jos da ga u****, pa da, kojim slucajem, ne prodjem grupu bas zbog njega...
Morao bih hvalisavca da slusam - ne svaki dan, vec svakih sat vremena!;)

Vidimo se;):clap:

zymbyl
02-13-2009, 21:29
e prijavljujem se i ja na turnir :D nemojte da nema mesta....

verka_kurva
02-13-2009, 23:42
Djuka odjavljujem Djerowica jer mu je mama umrla pa nece moci da dodje!!!!

neka.bg
02-14-2009, 00:06
idi bre,pa nisi morao bas da nam pricas sta se desilo...!!!

ps.ne znam sta da kazem,ni kako da mu izjavimo saucesce...!!!

Djuka
02-14-2009, 02:00
e prijavljujem se i ja na turnir :D nemojte da nema mesta....

upao si na spisak, jel potvrdjujes ucesce?

Djuka
02-14-2009, 03:24
offtopic:

Ako neko ima novi FEAR 2, molim vas kontaktirajte me na PM da se dogovorimo da mi neko nareze i donese u nedelju i naravno platicu sve normalno ! Samo na PM !

Boki0812
02-14-2009, 08:55
Djuke je l' moze na soniju da se prikljuci logitech-ov joistick?? da ponesem od kuce?
jbg,navika je èudo!:)

neka.bg
02-14-2009, 10:34
@boki0812

Ne moze da se prikljuci lodzitekov djoj na sony....!!!!

ShevaSerbia
02-14-2009, 13:49
Djuke je l' moze na soniju da se prikljuci logitech-ov joistick?? da ponesem od kuce?
jbg,navika je èudo!:)

Imas par kompova u igraonici, pa ces moci na njima na logitech-u da igras...

Djuka
02-14-2009, 15:36
Ne moze da se ubaci u soni, a i da te stavim na komp opet ces morati da igras vise utakmica na sonijevom jer imaju igraci sa tastaturom...

tako da idi malo cepaj na sonijevom :krug:

Maka GUNNER
02-14-2009, 16:26
Djuka nazalost otkazujem ucesce.

siri-gerard
02-15-2009, 10:37
srecno pa se vidimo..........

Boki0812
02-15-2009, 16:22
e pa ovako,moji utisci o mom prvom turniru......odlicna organizacija,dobra konkurencija,a ja....pa mogao sam i bolje.Zao mi je samo sto sam se prerano predao(u 4.kolu),a na kraju se ispostavilo da sam mogao da se borim za prolaz....jbg!
Zao mi je sto nisam mogao da ostanem do kraja da odgledam turnir,ali nema veze...bice ih jos dosta!!
zZ do sledeceg turnira.......

p.s.Djuka baci posle grupe ovde,da barem znam sa kim sam igrao!:)

shkem1
02-15-2009, 18:08
turnir je super organizovan djuka ocena 5 8)...sto se tice same igre na PS3 treba je zabraniti zakonom 8)...prosao sam grupu nimalo lako konkurencija je bila jaka ali uspeo sam kao drugi u grupi da prodjem dalje...igrao sam sa celzijem i cim sam video da moj protivnik igra sa BARSOM nisam imao sta da trazim... uzmes ETOA i trci trci i trci odbijaju se moji lete glave ruke siluj me je bio svaki napad 8)... jednostavno AI odbrane na PS3 je nivo male bebe 8)...na PC sam pogledao mec i vidi se da ETO moze samo da gleda gde je gol jer je AI na PC-u na nivou mnogo vecem od PS3...MOJE MISLJENJE JE DA TREBA IGRATI NA PS3 IZ LJUBAVI A TURNIRI ISKLJUCIVO NA PC REALNIJE JE MNOGO OVDE SAM VIDEO NEVEROVATNE POSTAVKE EKIPA !!!

POZDRAV SVIMA I VIDIMO SE NA SLEDECEM ZEZANJU BILO BI DOBRO DA NE IGRAMO SA I i II KLASAMA BAR NA PS3!!!!:iran:

Srna^
02-15-2009, 19:51
E ovako Djuka super organizacija....ja sam igrao skroz solidno u grupi me pokrala igrica i budem drugi..zbog toga veoma rano se sudarim sa Saletom koji me je po igri razbio iako me je jako tesko dobio na produzetke...ali nista nisam mogao Saletu koji igra neverovatno dobro,a u napadu ima SUPERMENA tj. covekolikog majmuna,vec pomenutog Samjuela Etoa kome je nemoguce uzeti loptu...tako da od sad i ja biram supermena i drugove...Svaka cast pobedniku...

stameni
02-15-2009, 19:59
cestitke pobedniku... :)

bakaja
02-15-2009, 20:07
Cestitke nowom oswajacu, swaka cast, i Djuki na sjajnoj organizaciji kao i uwek ;)

Danas sam lepo prosao, izbacio do sada nepobediwog Rastka, i nasao para za 2 vs. 2 (Srna i ja na sledecem turniru swe rusimo :D Pali "Seljaci" 2:0 i 3:2 ;) )...

Cetwrtfinale 05, i 05 Djuka -_-

Ali nema weze, sledeci put cu sa njim kao sa Waskezom, petarda po poluwremenu :P

Poz do sledeceg turnira...

Djuka
02-15-2009, 20:59
1/16 finala

Sale - Srna
Siri - Kurotresina
Vaskez - Djole
Zlaja - Petar F.
Konstantin - Lazar
Stameni - Djuka
Bakaja - Alexandar Novakovic
Rastko - Neka

Bjelja - Peca
Sheva - Ajkula
Tesic - Novica
Sasa - Skemi
Andrija - Sakal
Stewan - Dusan
Stefan - Srdjan
Luka - Milan

1/8 finala

Sale - Kurotresina
Djole - Petar F
Konstantin - Djuka
Bakaja - Rastko

Bjelja - Sheva
Novica - Sasa
Sakal - Stewan
Stefan - Milan

1/4 finala

Sale - Djole
Djuka - Bakaja

Bjelja - Sasa
Stewan - Stefan Hrkalovic

1/2 finala

Sale - DJuka

Bjelja - Stewan

FINALE

Sale - STEWAN

----------------------------------------------------------------------

Svaka cast pobedniku za koga su svi rekli da odlicno igra sto je i pokazao... lista za koji minut !

shoninho111
02-15-2009, 21:07
GG svima, posebno PM zao mi sto je izgubio finale, cestitke za pobednika

zao mi je sto sam propustio tur, sledeci je za dosta vremena taman da se svi uzelimo turnira i da izvezbamo isti ;)

eh kako mi nedostaje da cujem kako kukaju ljudi na igrace igricu dzoje i kunu se da vise nece da igraju :D:D:D

novica87
02-15-2009, 21:11
Pih :) Ispadoh u Osmini :D Strashno koliko neki ljudi igraju ruzan fudbal... :P :D

Josh jedno samo.. Neki ljudi zaista,ali zaista imaju chudne taktike.... Jbt,nije odbrana sushtina :(

-------------------------------

Djuka: Imas opciju edit ako hoces da dodas nesto ;)

Djuka
02-15-2009, 21:14
Nema Joga BOnito kad je kes u pitanju :D::

Updateovana lista - Bodovanje i ASPP lista !!! (http://www.pes-serbia.com/vb/showthread.php?t=7725)

Strippy
02-15-2009, 21:26
Da, definitivno je na PS3 manje uzbudljivo igrati. Ista je to igrica u sustini, ali neki detalji cine da igra bude manje privlacna. Mislim da u velikoj meri igra i cinjenica sto nikakvog patcha nije bilo. Licence, dresovi, navijaci, stadioni..., to svaki PES ucini makar 30% boljom igrom, i lakse se predje preko nekih budalastina i nebuloza kojih uvek ima u svakoj verziji ove igre. Jos jedna stvar bi mogla da se dogovori. Naime, svako uzima timove iz tzv. 1. sesira (man jun. real, barsa, inter...) i to je skroz bezveze. Moglo bi recimo u buducnosti da se napravi varijanta, da od 6 tekmi 2 odigras sa 1.sesirom, 2 sa 2.sesirom i 2 sa ostalim slabijim timovima.
Sto se mog skora tice 1 dobijena, 2 neresene, ostalo pukao:) Jbg-a, bio sam u grupi sa organizatorom, a u takvim situacijama trema se pojacava i poseban respekt je prisutan prema organizatoru. Pa na sta bi to licilo da "domacin" ispadne jos u grupi:) A onaj drugi decko me posteno odrao. Nego, jel mogu saznati s kojim ljudima sam igrao, njihova imena ili nadimke. Ok, jedan je Djuka, ali ova dvojica drugih me zanimaju. Verovatno su clanovi ovog foruma. Ajd Djuka, ako nije problem samo mi napisi njihova imena (nadimke). Oce li skoro biti turnir na kompu?

siri-gerard
02-15-2009, 21:44
djuka zar nemam 800 bodova jer sam ipak prosao grupu pa ipak bi trebao da dobijem 50 bodova tako je bilo na proslom turniru...

bakaja
02-15-2009, 21:48
E da, dobro me podseti Siri za bodowe, NAPOKON SAM ISPRED WASKEZA!!! YEAH!!! Da se zna ko je najbolji u ZAoS-u xD

Decko U Usponu
02-15-2009, 22:12
Evo i ja da cestitam pobedniku...nadam se bakaja da ces jos jedanput osvetleti obraz Zemunaca i stici do novih magicnih 500 bodova, a o paricama da ne pricam:)

Djuka
02-15-2009, 22:18
Da, definitivno je na PS3 manje uzbudljivo igrati. Ista je to igrica u sustini, ali neki detalji cine da igra bude manje privlacna. Mislim da u velikoj meri igra i cinjenica sto nikakvog patcha nije bilo. Licence, dresovi, navijaci, stadioni..., to svaki PES ucini makar 30% boljom igrom, i lakse se predje preko nekih budalastina i nebuloza kojih uvek ima u svakoj verziji ove igre. Jos jedna stvar bi mogla da se dogovori. Naime, svako uzima timove iz tzv. 1. sesira (man jun. real, barsa, inter...) i to je skroz bezveze. Moglo bi recimo u buducnosti da se napravi varijanta, da od 6 tekmi 2 odigras sa 1.sesirom, 2 sa 2.sesirom i 2 sa ostalim slabijim timovima.
Sto se mog skora tice 1 dobijena, 2 neresene, ostalo pukao:) Jbg-a, bio sam u grupi sa organizatorom, a u takvim situacijama trema se pojacava i poseban respekt je prisutan prema organizatoru. Pa na sta bi to licilo da "domacin" ispadne jos u grupi:) A onaj drugi decko me posteno odrao. Nego, jel mogu saznati s kojim ljudima sam igrao, njihova imena ili nadimke. Ok, jedan je Djuka, ali ova dvojica drugih me zanimaju. Verovatno su clanovi ovog foruma. Ajd Djuka, ako nije problem samo mi napisi njihova imena (nadimke). Oce li skoro biti turnir na kompu?

Eh to sto se tice jakih timova to je stara boljka, igra se za kes i to lep kes tako da mora i to da se uzme u obzir a i ucesce nije bas jeftino pa mora da se udovolji vecini takmicara.

Igrao si sa mojom malenkoscu, sa Alexandrom Tesicem (inter) i sa Mladenom Ilicem, mislim da nisu registrovani na forumu oni !

Turnir na kompu nece biti u skorije vreme jer nema gde da se organizuje a ispod vuka ima sasvim dovoljno sonija za velike turnire pa cemo samim tim tamo se druziti !

djuka zar nemam 800 bodova jer sam ipak prosao grupu pa ipak bi trebao da dobijem 50 bodova tako je bilo na proslom turniru...

To je bio kazuki i tu sam delio bodove ali aspp lista kaze da se boduje sve od 1/8 finala pa do pobednika... Tako da osim kazukija ovako ostaje a i nije poenta da bude milion ljudi na listi vec samo oni najbolji !

Boki0812
02-15-2009, 22:43
ee hitman...:) ajde mi napisi sa kime sam ja bio u grupi...samo da znam!
hvala!

Djuka
02-15-2009, 22:49
Konstantin (Beta_House)
Ivan_Potter
Shkemi

V.Kostic
02-16-2009, 12:11
dosta dobar turnir, izuzetno neizvestan i vrlo bolan za mene... stameni-djuka, sale-kure, djuka-bakaja, sale-djuka :slap: strasno, ne zna covek za koga da navija :censored:
u zdravlje da trosis Stevane :)

ShiciTas
02-16-2009, 12:40
Dobar turnir,cestitke pobedniku od koga sam ispao u polufinalu,ali mi je za utehu trece mesto,pobeda nad djukom i 2000.
Realno ljudi dosta vise tih prica eto ovo eto ono.uzmite vi njega pa radite sa njim sta hocete kad je tolko dobar,nije poenta u njemu ili mesiju,ronaldu vec u onome ko ih kontrolise.a tek te gluposti sa sesirima imate turnire sa slabijim timovima pa opet do kraja dodju isti ljudi kao i obicno.i sta ima neko da prica kako protivnik igra da li lepo ili ruzno,svako igra onako kako mu najvise odgovara, sa 8 u odbrani ili u napadu.igrica je takva da svaka budala moze da da go pa je mnogo teze braniti se nego napadati.sad neko misli da ako postigne 3 gola treba da pobedi.igrica je takva kakva je puna bagova ili ne i mi ne mozemo nista da promenimo.kao sto je stameni rekao ovo je simulacija fudbala a ne pravi fudbal tako da nema sta da se prica sta je realno a sta nije.ako vam se ne svidja nemojte da igrate.a to za pc,ps3 nema nikakve razlike.i nemojte da trazite neke turnire na pc-iju ili sa pes 6-icom,jer situacija je takva i u celom gradu nema dovoljno opremljene igraonice sem ove za turnire niti negde ima pes na pc niti pes 6.
P.s. Stameni hvala na podrsci a ti djuka za sledeci turnir da strpas stamenog sa mnom u grupu kad je toliko zeljan da igra protiv mene

kgb.sakal
02-16-2009, 15:08
Svaka cast pobedniku ( kidali smo se u 1/8 ) , svaka cast i meni ( moram da pohvalim sam sebe ) jer sam dogurao dokle sam dogura :D
Dobra organizacija ^^

Vidimo se na sledecem turu :P

p.s. Mrtva barselona ...i mrtvi ETO . treba ih zabraniti .. i BUG taktiku sa 10 igraca u odbrani ^^

vukodlak1
02-16-2009, 15:47
Izvuce me ovaj shicitas ma necu mnogo trositi vremena na kucanje, u potpunosti se slazem sa onim sto je izjavio.
Ono sto mi se ne svidja je sto ce i ova tema postati kao i svi ostali forum, da se pojavljuju neki novi koji imaju"ideje" i stalno nesto smaraju, umesto malo da procesljaju forum i informisu se.
:taz:

Ivan-Zemun
02-16-2009, 23:56
turnir je super organizovan djuka ocena 5 8)...sto se tice same igre na PS3 treba je zabraniti zakonom 8)...prosao sam grupu nimalo lako konkurencija je bila jaka ali uspeo sam kao drugi u grupi da prodjem dalje...igrao sam sa celzijem i cim sam video da moj protivnik igra sa BARSOM nisam imao sta da trazim... uzmes ETOA i trci trci i trci odbijaju se moji lete glave ruke siluj me je bio svaki napad 8)... jednostavno AI odbrane na PS3 je nivo male bebe 8)...na PC sam pogledao mec i vidi se da ETO moze samo da gleda gde je gol jer je AI na PC-u na nivou mnogo vecem od PS3...MOJE MISLJENJE JE DA TREBA IGRATI NA PS3 IZ LJUBAVI A TURNIRI ISKLJUCIVO NA PC REALNIJE JE MNOGO OVDE SAM VIDEO NEVEROVATNE POSTAVKE EKIPA !!!

POZDRAV SVIMA I VIDIMO SE NA SLEDECEM ZEZANJU BILO BI DOBRO DA NE IGRAMO SA I i II KLASAMA BAR NA PS3!!!!:iran:

Potpuno se slazem s tobom!TURNIR U PES 2009 NA PS 3 TREBA ZABRANITI ZAKONOM,JER JE RAVAN KATASTROFI U ODNOSU NA PES 2009 NA PC-u!!!

bakaja
02-17-2009, 00:08
Treba zabraniti zakonom biciklizam, bocanje i pikado!!! (ako se setim jos neke igre ili sporta u kojem sam los, jawicu wam)

Djuka
02-17-2009, 00:54
Treba zabraniti nastavak diskusije

lock