PDA

View Full Version : Chelsea goals by Mladja

Mladja
02-04-2009, 17:51
Evo i jedne moje kompilacije od nekih 20-ak golova sa Èelzijem, pa pogledajte.

bIK4laltCXg

~Fuego~
02-04-2009, 18:09
Mladjo nisu ti losi golovi,samo mi reci na kom nivou igras ovde ti svaka ulazi sa pola?!:confused1:

Mladja
02-04-2009, 18:19
Na top player-u, naravno. Fora je što na tom nivou i pada najviše golova sa pola terena, jer na slabijim nivoima golman retko kad toliko izleče. Probaj pa češ videti. ;)

BugA
02-04-2009, 20:34
Straot`a kakvi golovi... :) Ovaj klip da posaljes KONAMI-ju, sa sve jedno konopce, da se odma` bese :D

... imas i plus za muziku :thumbup1:

Mladja
02-04-2009, 23:43
Straot`a kakvi golovi... :) Ovaj klip da posaljes KONAMI-ju, sa sve jedno konopce, da se odma` bese :D

... imas i plus za muziku :thumbup1:

Hvala, hvala! A pošto ti se sviđa muzika, u pitanju je bend Appearance Of Nothing, stvar se zove Into The Light, sa albuma Wasted Time iz 2008, pa ako te zanima eto par informacija pa skini na nekom od blogova ili potraži torrent.

FXGT
02-04-2009, 23:48
Svaka cast na golovima neverovatno

TrueBlue
02-05-2009, 00:04
Extra Klub i Extra golovi svaka cast

joco23
02-05-2009, 10:45
golovi :ave: a golmani ko da su drogirani prilikom primanja istih

Mladja
02-05-2009, 11:40
golovi :ave: a golmani ko da su drogirani prilikom primanja istih

To sa golmanima je jako čudno kako su napravili tako glupu grešku. Ovde ima tri gola (čini mi se) sa pola terena, a dao sam ih bar 50-ak, sve na istu foru. Ovi još i nekako mogu da prođu, golmani malo ulepšaju pogodak kakvim-takvim paradama, a one ostale da vidite umrli bi od smeha. Lopta im prolazi kroz ruke, skoče pa padnu nešto bezveze na dupe, ma skroz retardirano izgledaju, sramota da se sačuva takav gol. :) Najcrnje od svega je to što su ti golovi postignuti na exhibition mečevima u punoj formi igrača (oba tima naravno). Ovi ostali golovi su iz ligaškog dela kada je forma random. U ligaškim tekmama kad su golmani retko kad u top formi (bar moj, a pretpostavljam i protivnički) nisam ni jednom uspeo da dam gol sa pola terena. Probao sam da igram da na slabijim nivoima (težinama) i dodelim im slabiju formu, ma neče da izleti golman, nema šanse! Smešno skroz. Ovo je po meni najgluplji bug u ovom PES-u.

Turinski
02-05-2009, 13:30
nice goals you got there sherrif :cowboy:
svaka cast :ave:

FXGT
02-05-2009, 20:47
e jel tebi pes na high mnogo bre ti golmani prave greske ako je tako ko sto kazes nesto tu ne stima

Bob Marley
02-06-2009, 08:54
Mlađo a da probaš sa nekim klubovima iz 3 klase da daš taki gol iz wc-a pa onda da okačiš ovako sa ovim igračima i nije baš neki skill dat takav gol :thumbdown:

Mladja
02-06-2009, 10:09
e jel tebi pes na high mnogo bre ti golmani prave greske ako je tako ko sto kazes nesto tu ne stima

Objašnjeno u postovima 3 i 9.

Mlađo a da probaš sa nekim klubovima iz 3 klase da daš taki gol iz wc-a pa onda da okačiš ovako sa ovim igračima i nije baš neki skill dat takav gol :thumbdown:

Probaj, daj, sačuvaj, snimi pa okači i imaš pivo od mene.

FXGT
02-06-2009, 15:55
care mislio sam na podesavanja grafike

maremas
02-06-2009, 16:48
Kakve veze imaju nivoi detalja sa reakcijama golmana?

Pele74
02-06-2009, 17:06
golovi objasnjavaju stwari Drogba kakav gol:punk:

FXGT
02-06-2009, 17:50
pa poznato je da na low, medium i high se drugacije ponasaju :D

maremas
02-06-2009, 17:55
Pa nije ti ovo PES2008 ;)

joco23
02-06-2009, 18:04
ma nema sanse da na top dajes ove golove, ne zbog golova vec zbog tvojih protivnika koje prolazis kao da ih nema, ajde da si prosao jednog dva, nego ti svaki put sve, nemoj da se ljutis ali toliko gresaka igraca za 6 minuta malo je ne stvarno, plus sto si igrao protiv milana, intera, a i golmani izlecu non stop, jesi siguran da nisi igrao protiv nekog ovo?

Mladja
02-06-2009, 19:50
ma nema sanse da na top dajes ove golove, ne zbog golova vec zbog tvojih protivnika koje prolazis kao da ih nema, ajde da si prosao jednog dva, nego ti svaki put sve, nemoj da se ljutis ali toliko gresaka igraca za 6 minuta malo je ne stvarno, plus sto si igrao protiv milana, intera, a i golmani izlecu non stop, jesi siguran da nisi igrao protiv nekog ovo?

Ma nema šta da se ljutim, opušteno bre. Svaka primedba je dobrodošla. Znam da izgleda smešno i veæ sam napomenuo zbog èega je to tako, ali ajde probaæu ponovo. E ovako, sve ja na top-u, veæina tekmi je iz ligaškog dela, sem golova protiv Liverpula kad sam igrao sa ortakom (top player, forma u full-u), gola protiv Zvezde (exhibition protiv kompa, top player, full forma) i ova tri gola sa pola terena (takoðe ehxibition protiv kompa, top player, full forma). Ligaški golovi su iz "fantasy" lige, gde sam mešao timove iz raznih liga pa pravio neku svoju. To su ovi golovi protiv Intera, Milana, Rendžersa, Verdera, Reala, Sevilje, Ajaksa, Liona...sem izuzetka Midlzbroa i Aston Vile, to je naravno kad sam igrao Premijer ligu. Jbg, normalno je da se dešava da igraèi i golman ne budu u top formi kad se igra liga. Ne mogu da vidim kakva je forma protivnika, ali pretpostavljam da se isto menja kao i kod mene. Pošto 99% utakmica igram sa Èelzijem, jbg znam taèno šta koji igraè može da uradi. Naravno da je trebalo milion puta da šutnem na gol iz daljine da bi se nakupilo bednih 20-ak golova. Uostalom, nisam ja ove golove dao u jednom danu, nego se pikao PES danima i noæima dok oèi ne ispadnu, pa ako me u****, usralo me je. ;)

pa poznato je da na low, medium i high se drugacije ponasaju :D

Izvini, pogrešno sam te razumeo, a i nisam imao pojma da to može da utièe na golmane. Nego, nije mi jasno kako je to uopšte moguæe?! Inaèe, igram na medium, zato što mi je grafièka GF 6500. Mogu i na high, ali secka pa me nervira. Npr. ortaku se isto dešavalo da golmani prave glupe greške, a on igra na high, ima GF 8600.

FXGT
02-06-2009, 23:35
ok nista jasno je da si odigrao preko sto utakmica za par golova sto je i normalno ali nemoj igrati na top formi pa da vis kako je zanimljivo :D

Klang
02-07-2009, 12:27
Kakve veze imaju nivoi detalja sa reakcijama golmana?
Apsolutno nikakve.

Golman izlazi cak do ivice sesnesterca sto ste blizi polovini terana. Cim predjete na svoju polovinu, eto golmana na ivici sesnesterca.

Mladjo - pokusavao sam i nije mi poslo za rukom da zavucem go. Interesuje me da li drzis R2 prilikom suta ili je cist sut u pitanju?

Turinski
02-07-2009, 13:05
mogutje je da drzi i RT je to je "controlled shot" koji ja koristim i pomazhe.....znachi kad napunite "power bar" za sut dokle ocete brzo drzite RT...ozbiljan sam..pise u kontrolama gauge shot+RT-coontrolled shot ;)

Mladja
02-08-2009, 05:45
Držim samo R1, mada ponekad nije ni to presudno ako imate igrača koji ima jak šut poput Ballack-a i sličnih. I da, veoma bitna stvar je da ne šutiram na :1kocka: nego na :1krug:. Dakle nije u pitanju uopšte šut, nego ubacivanje. Bitno je da napunite do kraja onaj bar za šut i da nemate svog igrača nešto mnogo ispred jer če tad njemu poslati loptu. Inače, ovu foru sam sasvim slučajno provalio još na prošlom PES-u kada sam vodio loptu uz levu aut liniju na svojoj polovini, video da se ubacuje jedan igrač u napad, hteo da ubacim ali ovaj nije bio dovoljno napred tako da je lopta otišla u pravcu gola i prošla pored golmana koji je pokušavao kao nešto da je stigne trčeči sa ivice šesnaesterca (mislim da je Reina bio u pitanju). Do tad uopšte nisam ni obračao pažnju na golmane, mislio sam da uopšte nije ni moguče postiči gol sa svoje polovine (kao npr. na 6-ici). Onda sam to isprobavao iz kruga na sredini terena, video sam da prolazi i kad je izašla 2009-ka samo sam usavršio ovu prevaru od šuta. :D E sad, postoje golmani koji izleču manje i kojima je dosta teže dati gol kao što su npr. Van der Sar ili Casillas. Moja preporuka su definitivno Reina i Almunia. ;) Npr. onaj Drogbin gol sa gornje aut linije je isto slučajnost. Tu sam hteo samo da se rešim lopte jer su me dvojica napadala, video sam da se Anelka ubacuje ali je lopta otišla ka golu i ušla.

avax_993
02-23-2009, 20:18
Maremas.....imaju velike veze....na 2008-ici hteo sam da posle gol-auta dodam loptu i golman je preskocio i onda se vratio da bi je dodao.....to isto mi se desilo i na 2009-ki....!ima velike veze,jer kad se taj bug dogodio grafika je bila na low!
a za golove sve pohvale....opak je onaj sa Lampardom od precke....samo jesu ove utakmice protiv PC-a?misim da bi teze malo tako lako pucali golovi da igras protiv covek!

avax_993
02-23-2009, 20:24
a jos nesto(nadam se da nisam "malo dosadan")?.....igrao sam sa burazerovim drugom,i decko mi je dao gol sa Parkom odmah po izvodjenju lopte sa centra!ne znam kako,zasto!ali puce u 90!samo mi je reko da je drzao trougao.....zato pitam da li moze i tako?

Dule 93
02-23-2009, 21:02
Niste vi culi to on ukljuci drugi dzoistik pa drzi trougao da golman izletihttp://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020069.gif

Mladja
02-23-2009, 22:12
Drago mi je što ima toliko komentara, kako pozitivnih tako i negativnih. Trenutno igram BAL na top player-u (bez "dopinga") i tamo sam dao par golova sa pola terena, jedan je čak bio na početku u trening utakmicama dok sam imao očajne ocene. Okačiču to ovih dana da vidite, kao dokaz da se ne služim nikakvim prevarama. ;)