PDA

View Full Version : 5. Djukin turnir PES2009 PS 3 ~ Bez prve i druge klase timova !!!

Djuka
01-27-2009, 16:38
GRUPE ! ! ! (http://www.pes-serbia.com/vb/showthread.php?p=439061&posted=1#post439061)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kao sto sam obecao a verujem da su mnogi od vas i cekali na ovaj turnir...

Igramo BEZ sledeceih ekipa prve i druge klase:

1 klasa: Chelsea, Manchester Utd, Liverpool, Real, Barcelona, Juventus, Inter, Milan

2 klasa: Man.City, Arsenal, Newcastle, Tottenham, Lyon, Psg, Fiorentina, Roma, Valencia, Atl.Madrid, Sevilla

Sve ostale timove mozete slobodno da birate!!!

Turnir ogranicen na 32 igraca !!!

RASPOLOZENJE NORMAL ! ! !

Vreme: Nedelja 01.02.2009 u 13 casova ( OKUPLJANJE U 12:40 ZBOG ZREBA)

Igraonica: Grand Metroid (ispod Vukovog spomenika)

Igra: Pes 2009 PlayStation 3

Ucesce: 400 dinara (na dan turnira)

Prijave: Prijave u ovoj temi, ostaviti ime i prezime a mobilni na PM, ili mozete sms da posaljete na 065-8-307-697

Kazne: Ko se prijavi a ne dodje na turnir nece moci da ucestvuje vise na ovim turnirima, slobodno mozete otkazati ucesce ali najkasnije do subote do 20 sati!

~Ako neko bude kasnio oduzece mu se bodovi jer igramo na vreme a vreme je novac ! ! !

Bodovanje: Nastavljamo sa bodovanjem po starom sistemu ASPP liste, koju mozete videti OVDE (http://www.pes-serbia.com/vb/showthread.php?t=7725)

Sistem takmicenja:
S obzirom da idemo na 32 igraca igracemo klasican sistem Lige Sampiona... Znaci 8 grupa po 4 igraca...

ZAGARANOTVANO IMATE 6 UTAKMICA U GRUPI A AKO PRODJETE I DALJE SVAKO KOLO PO 2 UTAKMICE !

NAGRADE:
Posle placanja igraonice, ocekivani fond iznosice priblizno I mesto ~4.500din, II mesto ~1.500din

Dakle :

Pravila:

Grupa:

Trajanje: Dve utakmice svako sa svakim po 10 min
Raspolozenje: NORMAL
Tim: Samo klubovi (mozete menjati klubove)

Knockout:

Trajanje: Dve utakmice po 10 minuta
Tim: Samo klubovi ( NE mozete menjati svoj klub )
NE VAZI GOL U GOSTIMA
Ako bude nereseno igra se treca od 5 min samo sa penalima (bez Extra Time-a)

Finale:

Trajanje: Jedna utakmica od 10 minuta
Tim: Samo klubovi( NE mozete menjati svoj klub sa kojim ste igrali u knockout fazi)
Extra Time, Penalty: YES, YES
Djuka
Sale_7
Shoninho
Vladica
Stameni

Deki
Peca
Srna
sheva
neka
makka
bakaja
mili
waskez
Kurotresina
bjelja
Rastko

Konstantin
Somi
Ilke
Sesta
siri
andrija kocic
Ivan Potter
Sasa Vukic
Stariji buraz
Mladji buraz
Nisam ROdman
Djole
MIlos VUkovic
Stefan Hrkalovic
Night Caller
-------------------------------------------------------
Nikola Arsic
Petar Filipovic
Shalle
Laki
Milos MAximovic
Nikola Tatic
Gibanko

SVI KOJE SAM UBACIO NA SPISAK NEKA POTVRDE OVDE UCESCE TAKO STO CE LUPITI THANKS NA OVAJ POST !!!

Beta-House
01-27-2009, 16:43
Ubaci mene
Konstantin Stanisic

~Fuego~
01-27-2009, 16:46
Djuka standardno pisi mene i ilketa
p.s. necu moci da igram sa liverpoolom :crying:

sesta.bg
01-27-2009, 16:46
Djuka prijavljujem se- Marko Calovic!!!

siri-gerard
01-27-2009, 17:01
tu smo -siri i andrija kocic

Milos
01-27-2009, 17:33
stavi i mene pa cu ti najkasnije do cet uvece javiti.jako mi se igra ovako :)

bakaja
01-27-2009, 17:41
Jawljam ti owih dana da li potwrdjujem ZAoS... Owi imaju sada ispita pun ****, a ja mozda nisam tu za wikend... Do cetwrtka-petka ti jawljam, da znas za ewentualne ispod liste ;)

Djuka
01-27-2009, 18:12
jao jao cim nema jakih timova odmah bezite c c c c c c c :P

stariji_burazer
01-27-2009, 19:32
stariji i mladji burazer...prijavljujemo se!!!

ShiciTas
01-27-2009, 19:36
Djuka mogao bi vratis ucesce na 500 dinara da nagrade bude vece

Nisam Rodman
01-27-2009, 19:41
Upisi i mene ,kakvo crno vracanje na 500 dinara!!!!
Ja bi i Villareal izbacio :)))

razbijac89
01-27-2009, 19:46
WTF? nisam se prijavo ja? Djuka, sta ti je?i Hvala, dosao bi, ali nema se para....ozbiljno, za**** zebanciju....

DjoleDC
01-27-2009, 20:22
Prijavljujem se i ja! Djuka prijavi i Milosa Vukovica i jos jednog drugara Stefan Hrkalovic

Kure
01-27-2009, 20:24
vidi ovu legendu ... ti ako imas daj i 1000 ako oces ... dovoljno je i 400 din za ucesce ...

stameni
01-27-2009, 20:59
shici sponzor turnira... xexe... :D

neka.bg
01-27-2009, 21:19
Samo jeno pitanjce,jer se igra normalno,bez ikakvih transfera?

ShiciTas
01-27-2009, 21:39
Realno ljudi ako ste mogli da skupite za prosli turnir 500 mozete i sad.To je 100 dinara vise,manje a na kraju nagradni fond umesto 6000 bude 9000,a i sto kaze Djuka lepse je kad das 500 lakse se skupi :)

siri-gerard
01-27-2009, 21:43

tako bilo prosli put...trebalo bi...

Zlaja87
01-27-2009, 22:47
Djuka brisi mene, odoh da se bavim sportom ove nedelje ;)

pera1401
01-27-2009, 23:52
djuka prijavi mene petar filipovic

bakaja
01-27-2009, 23:55
Potwrdjujem ZAoS...

ShevaSerbia
01-28-2009, 02:33
Potvrdjujem dolazak i ja....

Shalle_Nbg
01-28-2009, 09:34
Prijavljujem see :)

Milos
01-28-2009, 10:49
Djuka brisi mene, odoh da se bavim sportom ove nedelje ;)

i ja bice dana za megdana

conte
01-28-2009, 14:46
E djuka stavi mene Milos Maksimovic

deki17
01-28-2009, 15:39
Djuka stavi RANDOM raspolozenje !
Nisu svi fudbaleri u istom raspolozenju na dan utakmice.
Moje misljenje je da ce biti daleko neizvesnije takmicenje ako bude RANDOM .
Jos jedan predlog ako se ostali slazu, da se napravi draft .
To je samo 5 minuta duze da se obavi zreb !
BAKAJO,cuvaj se !

Djuka
01-28-2009, 16:24
Djuka mogao bi vratis ucesce na 500 dinara da nagrade bude vece

Zalili su se neki ucesnici da je mnogo jer smo vec igrali prosle nedelje turnir pa sam vratio sada na 400 ali ovo je verovatno izuzetak!!! Svaki sledeci ce biti 500 jer ovo igramo cisto iz zezanja da vidimo kako ko igra bez "vanzemaljaca eto-a, ronalda ..."

Igramo isto kao i do sada !

Djuka stavi RANDOM raspolozenje !
Nisu svi fudbaleri u istom raspolozenju na dan utakmice.
Moje misljenje je da ce biti daleko neizvesnije takmicenje ako bude RANDOM .
Jos jedan predlog ako se ostali slazu, da se napravi draft .
To je samo 5 minuta duze da se obavi zreb !
BAKAJO,cuvaj se !

Raspolozenje je normal, jer i u ovim timovima ima polu-vanzemaljaca koji ako budu crveni igraju ko ludi... A i muka mi je vise da slusam kako je neko ispao od crvenog etoa itd pa da vidimo kad je normal kako ce da bude...

Vec sam ucinio dosta sa izbacivanjem jakih klubova a mislim da bi draft stvarno bio preterano da neko igra sa timom koji prvi put u zivotu vidi !

-----------------------------------------------------------------------

Ako se neko pita kako je ispod crte a prijavio se ovde ili na SMS, isao sam redom i gledao vreme prijave na sms i ovde na forumu pa sam ti redom i stavljao ispod crte !

ShevaSerbia
01-28-2009, 18:52
Stavi mog ortaka ispod crte, Milana, nece ispaliti ovaj put, ako uopste dodje na red...

sesta.bg
01-28-2009, 18:57
Djuka hoce li zreb biti obavljen na dan turnira ili dan dva pre? Predlazem da bude pre da bi se pripremili za protivnike?!:1r2::1kocka:

Djuka
01-28-2009, 20:10
najverovatnije pre ! jer pazim da kada pravim grupe ne ubacujem one koje se poznaju da ne bi bilo namestanja rezultata u toku grupe !

neka.bg
01-28-2009, 20:22
Prijavljejem Nikolu Tatica ispod crte...!!!!

conte
01-28-2009, 20:50
djuka ja mislim da pravis veliku gresku sto si ovaj turnir napravio sa 32 ucesnika. Mislim da je ovo najzanimljiviji turnir koji ce se odrzati za pes9.Trebao bi da prosiris ovaj turnir na 64 igraca i samim tim ce i nagrada biti malo veca. Ovakve turnire bi trebao mnogo cesce da pravis.

Djuka
01-28-2009, 21:16
da postoji mogucnosti, mesta, igraca i vremena za 64 ucesnika pravio bih svaki put za 64 ali je veliko cimanje oko svega navedenog a ako bude puno velikih turnira doci ce do zasicenja... sve u svoje vreme !

siri-gerard
01-28-2009, 22:46
ja sam da igraci imaju raspolozenje good jer bi se cinili agilniji i igra bi bila interesantnija....

Djuka
01-28-2009, 23:00
Ljudi ona pravila sa prve strane se ne menjaju osim eventualno broja ucesniika, sve ostalo ostaje kako jeste...

svaka rec tamo je napisana sa razlogom i sve razloge mogu da vam objasnim ovde ali to nece dovesti do menjanja pravila !

shoninho111
01-28-2009, 23:22
amin :D

verka_kurva
01-29-2009, 11:51
DJUKA MOLIM TE STAWI MAKAR 48 UCESNIKA KAO PROSLI TURNIR!!!!JEDWA SAM CEKAO OWAJ TURNIR I SAMO SAM 1 DAN ZAKASNIO SA PRIJAWOM ZBOG SKOLE I SADA NECU IGRATI???MISLIM TRULO JE !!!AJDE BAREM RAZMISLI DA PROSIRIS???plizzzzzzzz

shoninho111
01-29-2009, 12:36
DJUKA MOLIM TE STAWI MAKAR 48 UCESNIKA KAO PROSLI TURNIR!!!!JEDWA SAM CEKAO OWAJ TURNIR I SAMO SAM 1 DAN ZAKASNIO SA PRIJAWOM ZBOG SKOLE I SADA NECU IGRATI???MISLIM TRULO JE !!!AJDE BAREM RAZMISLI DA PROSIRIS???plizzzzzzzz

decko nauci se osnovnoj kulturi, pisanje velikim slovima je dranje u dopisivanju, sto ce reci ti se ovde deres na djuku !

vec je napisao gore , prekinite sa zeljama i izvoljavanjima, jako je nezgodno sve ovo organizovati na nacin na koji djuka to radi, kao sto je isto napisao da ce se mozda broj ucesnika promeniti ali budite strpljivi i sacekajte da javi sam da li ce to biti ...

stariji_burazer
01-29-2009, 12:42
ako poshtujemo ovaj spisak klubova jel to znaci da mozemo da biramo bajern, verder, seltik, psv, ajax, glazgov, hertu, udineze, dinamo kijev itd???

siri-gerard
01-29-2009, 12:53
DA!

shoninho111
01-29-2009, 13:03
nemce mislim da uopste nemas u pes-u po defoultu :D tako da neces moci nikoga od navedenih germana da biras :D

ali nisam siguran u to nek javi neko ko ima pes

mladji_burazer
01-29-2009, 14:27
ako poshtujemo ovaj spisak klubova jel to znaci da mozemo da biramo bajern, verder, seltik, psv, ajax, glazgov, hertu, udineze, dinamo kijev itd??? pa koliko mogu da vidim ovde niko ne spominje ciganski lazio... prema tome eto najbolje ekipe za sada koja nije na listi (doduse ne znam nisam bas igrao 2009)

verka_kurva
01-29-2009, 14:30
Shoninho Slobodan Si!!!nisam Te Nista Pitao!!!

shoninho111
01-29-2009, 14:51
nemoj mnogo da se mangupiras nego nauci neka pravila ponasanja

pa koliko mogu da vidim ovde niko ne spominje ciganski lazio... prema tome eto najbolje ekipe za sada koja nije na listi (doduse ne znam nisam bas igrao 2009)

Igra cuveni prevejani leskovcanin Vlaica Kostic aka Vlako sa laciom

vukodlak1
01-29-2009, 16:39
Mali pazi kako se izrazavas, kao sto si sam rekao idi u skolu...Otkazujem ucesce jer ne mogu da dodjem samo zbog tura u bg, ocekivao sam pauzu ove nedelje, ali sta ces. Da je iduce igrao bih sigurno. Poz:taz:

Djuka
01-29-2009, 16:50

1. Laki tesko da cu da prosirim za 48 ljudi jer viidis i sam da su prijave stale i da ljudi otkazuju !

2. Znate i sami da prijave se otvaraju svakog utorka posle 17 i tako vec godinu dana unazad.

3. Trulo jeste ali budi na stand by-u jer ljudi otkazuju dosta i velike su sanse da upadnes !

ako poshtujemo ovaj spisak klubova jel to znaci da mozemo da biramo bajern, verder, seltik, psv, ajax, glazgov, hertu, udineze, dinamo kijev itd???

Sve osim navedenih u prvom postu moze a neke koje si ti naveo nema u pesu uopste

nemce mislim da uopste nemas u pes-u po defoultu :D tako da neces moci nikoga od navedenih germana da biras :D

ali nisam siguran u to nek javi neko ko ima pes

Nemaca nema uopste !

pa koliko mogu da vidim ovde niko ne spominje ciganski lazio... prema tome eto najbolje ekipe za sada koja nije na listi (doduse ne znam nisam bas igrao 2009)

Lazio je po meni najjaci od preostalih ekipa ali ima i jos par koje mogu da zadaju glavobolju !

Najvise ocekujem da ljudi igraju sa timovima koje vole !

Sone je stariji od tebe dosta i u pravu je ovaj put , sacekaj dan-dva i upadas, smiri se malo :2guns:

--------------------------------------------------------------------------

Svaka sledeca prepirka na mojim temama i obracanje drugim clanovima u neljubaznom "tonu" necu tolerisati, sto znaci BAN sa tema i turnira !

Meni se obratite ako nesto nije jasno, svima izlazim u susret koliko mogu !

verka_kurva
01-29-2009, 19:38
Ok jawno se izwinjawam shoninju i djuki!!!Bio sam samo iznerwiran!!!Nadam se da se ne ljutite!!!Shoninho izwini ja stwarno nemam nista protiw tebe!!!

V.Kostic
01-29-2009, 21:02
ciganski lazio!? jao daj boze da naletim na tebe na turniru :devil:
da mi sad zlatna ribica ponudi tri zelja ova bi bila prva majke mi ;)

cicibane
01-29-2009, 21:41
ovaj put cu doci da gledam turnir, a od sledeceg nadam se i da igram.. djuka imas zivce svaka ti cast :clap2:

stariji_burazer
01-30-2009, 00:57
steta sto nema partizan na pesu, sve bih vas oprao sa cirkovicem, malbasom i becanovicem!!!

Srna^
01-30-2009, 09:27
Djuka,zaboravio si ono vece kad sam te zvao da ubacis Ajkulu i Luku na spisak...Tada je cini mi se bilo 29 prijavljenih,a jos neki su otkazali...

Shalle_Nbg
01-30-2009, 11:17
Prijavljivanje se vrsi postovanjem u temi a ne preko telefona. To nije korektno prema ljudima koji se prijavljuju regularno u temi i koji su ispod crte kao ja i cekaju da neko od ljudi odustane da bi upali medju prva 32.
Druga stvar, zaista je glupo da jedna osoba postuje i prijavi XY ljudi, pravilno bi bilo da se svaka osoba prijavljuje zasebno. Sad mi je jasno zbog cega jednu noc posle objavljivanja teme vise nema mesta, kad postuju trojica i prijavljuju komsije, prijatelje i rodjake koji nemaju veze sa ovim forumom. Onda se desi situacija da nekoliko ljudi fali kao sto je bio slucaj na proslom turniru.
Na organizaciju turnira nemam zamerki, Djuka to obavlja na visini zadatka, moje primedbe se odnose na prijavljivanje...

sesta.bg
01-30-2009, 12:28
Ne vidim nista lose u tome da neko prijavi X ljudi, prijavljivanje se vrsi postovanjem ILI slanjem SMS-a Djuki

Zlaja87
01-30-2009, 12:32
Prijavljivanje se vrsi postovanjem u temi a ne preko telefona. To nije korektno prema ljudima koji se prijavljuju regularno u temi i koji su ispod crte kao ja i cekaju da neko od ljudi odustane da bi upali medju prva 32.
Druga stvar, zaista je glupo da jedna osoba postuje i prijavi XY ljudi, pravilno bi bilo da se svaka osoba prijavljuje zasebno. Sad mi je jasno zbog cega jednu noc posle objavljivanja teme vise nema mesta, kad postuju trojica i prijavljuju komsije, prijatelje i rodjake koji nemaju veze sa ovim forumom. Onda se desi situacija da nekoliko ljudi fali kao sto je bio slucaj na proslom turniru.
Na organizaciju turnira nemam zamerki, Djuka to obavlja na visini zadatka, moje primedbe se odnose na prijavljivanje...

Aj pogledaj prvu stranu, pa vidi kako se vrse prijave...
I pa sta ako prijavis i pet ljudi? Turir je za svakog...

Shalle_Nbg
01-30-2009, 13:38
Sad pogledaj sta sam napisao gore pa probaj ponovo da odgovoris. Ako se javlja problem sa nedolaskom igraca na turnire i nepotpune grupe onda je logicno zapitati se zbog cega se to desava.
Mogu tako prvih petoro ljudi da prijave svoje prijatelje, babe, dede i da bude popunjena cela kvota od 32 mesta a pitanje je ko ce od tih ljudi biti na turniru. Ako uzmemo u obzir cinjenicu da se odrejdeni broj clanova prijavljuje po automatizmu, onda ovo jos vise dobija na znacaju.

stameni
01-30-2009, 14:05
Prijave: Prijave u ovoj temi, ostaviti ime i prezime a mobilni na PM, ili mozete sms da posaljete na 065-8-307-697

Kazne: Ko se prijavi a ne dodje na turnir nece moci da ucestvuje vise na ovim turnirima, slobodno mozete otkazati ucesce ali najkasnije do subote do 20 sati!

prosli turnir od 64 igracha 2 se nisu pojavila... jbg ispalili... nece igrati vishe ove turnire i to je... idemo dalje... igramo se...

a sto se tiche baba, deda, stricheva i ostalih... svi ravnopravno mogu da ucestvuju na turnir... :) nebitno da li je taj neko chlan ovog sajta ili ne...

Srna^
01-30-2009, 14:56
@Shalle_Nbg
Ne vidim u cemu je problem ako sam ja nekog prijavio telefonom posto mi taj dan nije radio internet...a i ta dva druga koje sam prijavio kao i ja smo standarni na ovim turnirima (ja uvek na vreme javim kada ne mogu da dodjem jer treniram fudbal)to zna Djuka...ali trudim se da uvek dodjem.Mozda ti ne verujes da sam ja zvao Djuku i njih prijavio pre nego sto si se ti prijavio,pa je u tome problem ?

markotor
01-30-2009, 15:44
ok je da ljudi koji se znaju sa ranijih turnira vise vole da igraju sa poznatim drustvom, ali ako se pravi otvoreni turnir za sve, bilo bi najbolje da svako ko hoce da igra napise post u toj temi da se prijavljuje, pa prvih 32 posta igraju

Gibanko kralj
01-30-2009, 16:01
u ****te mnogo dugo vas nisam vido..ako se oslobodi neko mesto dolazim da objasnim sa dijapazonom jadnih klubova koje cu birati..pocev od Aston Vile preko Porta pa tamo negde do Rome ako mi stane vladica na put da mu izbusim pandeva i zarateHa:)

poz

Djuka
01-30-2009, 16:02
Alo ljudi koji vam je k... bre ?

Ponasate se kao deca, ja imam razumevanja za sve ali da citam gluposti i da se bakcem oko gluposti nemam nameru.

1. Prijave: Svi znaju kada se otvara tema, svi znaju da se moze prijaviti ovde ili na sms... KO STVARNO ZELI DA IGRA U UTORAK CE SESTI ZA KOMP na 2 minuta i prijaviti se ! Svi ostali ce zakasniti i biti ispod crte...

2. Srna: matori izvini jos jednom jer njih dvojica treba da budu na spisku ali zato sto smo se culi ja sam ostavio to za kasnije i zaboravio skroz... izvini se ajkuli u moje ima jos jednom !

3.@markotor

ok je da ljudi koji se znaju sa ranijih turnira vise vole da igraju sa poznatim drustvom, ali ako se pravi otvoreni turnir za sve, bilo bi najbolje da svako ko hoce da igra napise post u toj temi da se prijavljuje, pa prvih 32 posta igraju

Tih ljudi ima desetak i igramo zajedno skoro 2 godine, imam odlicnu komunikaciju sa njima sto se tice turnira i sigurno necu da dovodim u pitanje da neko od njih ne dodje na turnir jer ja vodim racuna o onima koji stalno dolaze... treba da na primer ne prijavim shoneta a da se neko ko je na njegovom mestu ne pojavi na turnir i sta onda da radim?

Ljudi koje prijavljujem pri otvaranju teme su 1000% sigurni igraci i nece me *****ati i na vreme ce ustupiti mesto drugima kao sto su vec uradili mishkin i vukodlak!

------------------------------------------------------------------------

Odgovorio sam na sva pitanja koja su mogla da se odgovore a svako sledece pitanje i mesanje u organizaciju, prepirka, spam i te stvari - obrisacu !

------------------------------------------------

Grupe izlaze u roku od sat vremena !

Pravim ih sada jer ako bude zreb mogu da se zadese 2 drugara u grupi pa da dodje do namestanja rezultata... Ovako ce u grupi igrati uglavnom oni koji se ne znaju izmedju sebe !

Djuka
01-30-2009, 16:17
SVE GRUPE POCINJU U 13 SATI !

1
bjelja
Djole
Somi
Sesta

2
waskez
Kurotresina
Deki
Ilke

3
sheva
makka
Shoninho
Sasa Vukic

4
siri
mili
Peca
Night Caller

5
Rastko
Stariji buraz
Djuka
Stefan Hrkalovic

6
bakaja
neka
Vladica
Nisam ROdman

7
Sale_7
andrija kocic
Konstantin
MIlos VUkovic

8
Srna
Ivan Potter
Stameni
Mladji buraz

Ur0$I-I
01-30-2009, 16:24
ae ako bude neko otkazao zovi me na uki_munze@hotmail.com

bakaja
01-30-2009, 16:27
I Napokon Neka!!! Yeah!

Djuka
01-30-2009, 16:31
ae ako bude neko otkazao zovi me na uki_munze@hotmail.com

druze preko e maila ili msn-a ne radimo prijave, iskljucivo ovde u temi ili sms-om, a s obzirom da je ovaj turnir popunjen odavno prati od pocetka sledece nedelje kada ce biti naredni. pozz!

siri-gerard
01-30-2009, 16:52
u jbt nikad jaci turnir......:death:

Djuka
01-30-2009, 17:23
Mala bara puna krokodila !

V.Kostic
01-30-2009, 18:21
jao sto volim svoju grupu :clap:
pa tako bre djuka stavi me jednom da igram PES sa poznatim ljudima :D:: jao sad jedva cekam turnir!!!

neka.bg
01-30-2009, 19:06
6
bakaja
neka
Vladica
Nisam ROdman

Jao djuka,gori si od uefa,namestas ko lud....!!!:XD:

Bakaja,vladica,nisam rodman....kakve su mi sanse.....nikakve....!!!Samo bakaju da dobijem,pa ko da sam tur. osvojio...!!!!

bakaja
01-30-2009, 20:52
Nasao sam ekipu koja mi lezi, tako da Neka, jedwa cekam taj duel x)

Kako tebi, tako i meni, turnir nije bitan, taj duel je bitan... Naostren sam !:devil2:

Djuka
01-30-2009, 21:52
Obavezno pogledati :D::
BY MILOSH M.:

http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=d7536966656df25af79be4876cc03d51

Vaskez
01-30-2009, 22:00
hahahahhaha koji kralj Milicevic :D
Bakaja razbija sa Ortegom da znate, a Di Natale je keva :gunsmilie:

~Fuego~
01-30-2009, 22:04
Obavezno pogledati :D::
BY MILOSH M.:

http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=d7536966656df25af79be4876cc03d51

Surova istina :XD:

neka.bg
01-30-2009, 22:29
sta bira bakaja....?

ZeljkoPROACM
01-30-2009, 23:30
Bakaja je pod pritiskom da ne igra sa CZ... barem to kaze jedan od klipova ::lol:

bakaja
01-30-2009, 23:54
sta bira bakaja....?

River Plata... Pa rece ti Waskez, Ortega kida x)

Djuka
01-31-2009, 00:30
evo jos filmova skrivenih iza zatvroenih vrata koji nisu dosstupni javnosti

By Milsoh M:

Бакаић и Земунски Клан

http://www.grapheine.com/bombaytv/in...985f2a98383a8a (http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=2283bec393302720b4985f2a98383a8a)

Нека и Ћаловић

http://www.grapheine.com/bombaytv/in...e42a3dfd8ce8db (http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=3053fba9ee03096db9e42a3dfd8ce8db)

stameni
01-31-2009, 11:23
xaaxaxaxaaxaxxaxaxaxa kako je dobro ovo za neku i sestu... :D

V.Kostic
01-31-2009, 12:04
umro sam od smeha, milose imas pice od mene sutra :)

Ivan-Zemun
01-31-2009, 12:59
Ivan88

Djuka
01-31-2009, 13:09
kao sto vidis sve je popunjeno, pogledaj u utorak da li ce biti i sledece nedelje!

ShevaSerbia
01-31-2009, 14:11
Genijalni su snimci :D

Kure
01-31-2009, 14:40
milos objasnio xD ciganski lazio hahahahahha xD kakav majstor :))))

Vaskez
01-31-2009, 14:44
milos objasnio xD ciganski lazio hahahahahha xD kakav majstor :))))

Kure dzabe se cepis kad cu te nakantati ahahahahhaha

Kure
01-31-2009, 14:45
dobro ... :))) nemoj da prodjes kao neka :)))

vukodlak1
01-31-2009, 15:08
Vi niste normalni, klipovi su extra...nemam reci. To je ta duhovitos sa etf-a...:)
Imali koga da odbrani cast Pompy-a? Mnogo su dobri, imaju visok i brz napad, i veoma jaku odbranu...sredine nema. hehe :taz:

neka.bg
01-31-2009, 16:57
dobro ... :))) nemoj da prodjes kao neka :)))

kure,kako je neka proso?msm 3-0...!!!:XD:

Kure
01-31-2009, 17:38
pa mislim ... ispao si xD :)))))

neka.bg
01-31-2009, 17:41
jao dusmane...!!!:XD: kao nisam te pustio...???:angel:

Kure
01-31-2009, 18:34
HAHAHAHAHAHA kako zesla jaoo neka ae pricaj to nekom drugom :))) vidimo se sutra ljudi

neka.bg
01-31-2009, 18:38
:XD: vidjamo se...!!!

Djuka
01-31-2009, 19:37
Svako ko otkazuje ucesce neka mi napise sms jer necu biti pri internetu do turnira !

siri-gerard
01-31-2009, 19:40
Vi niste normalni, klipovi su extra...nemam reci. To je ta duhovitos sa etf-a...:)
Imali koga da odbrani cast Pompy-a? Mnogo su dobri, imaju visok i brz napad, i veoma jaku odbranu...sredine nema. hehe :taz:

ja cu probati:001_smile:imaju do jaja tim ali je turnir nikad jaci i na ovom turniru ce se pokazati prava snaga nekog igraca.......vidimo se...poz:

bakaja
01-31-2009, 22:18
Kada sam wideo Milijewu facu za grupu kakwa mu je, morao sam owo da naprawim :D

http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=50081c9e5b85af5f4c15356bfabe4130

Milos
01-31-2009, 22:41
i bakaja ima potencijal za rezisera,ali to je samo zbog imena :)

deki17
02-01-2009, 10:59
svaka casty za film :D:D

vukodlak1
02-01-2009, 16:42
Tako je za svaki tur nikad jaci nikad jaci...:taz:

bakaja
02-01-2009, 17:19
ZAoS je prosao solidno, uzeli smo bodowe :D Swi osim Milija, koga necu da komentarisem x)

River Plata je objasnila, zadowoljan sam ;)

Djuka rewans dobijam, na finalu Sajma owe godine ;) Upamti owe reci hehe

markotor
02-01-2009, 17:23
I ko je pobedio i sa kojim timom?

Djuka
02-01-2009, 18:12
Pobedio je Rastk opet sa aston vilom !

1/8 finala

Bjelja - Srna
Vaske - Konstantin
Maka - Bakaja
Night Caller - Djuka

Rastko - Siri
Vladica - Seva
Sale - Ilke
Stameni - Djole

1/4 finala

Bjelja - Kosta
Bakaja - Djuka

Rastko - Sheva
Sale - Djole

1/2 finala

Kosta - DJuka

Rastko - Sale

Finale

Rastko - Djuka

--------------------------------------------------------------------------

Po meni je bio super turnir sa totalnom dominacijom lacija :D::

Nije losa fora sa stavljanjem raspolozenja na normal videcu da to uvedemo za stalno !

Rastko opet osvaja potpuno zasluzeno ali sada sa Aston Villom, mislim da su nijanse bile u finalu jer smo u grupi igrali 2 puta 1-1 . . . Ali za sada niko jos nema leka za njegovu igru

Vidimo se na sledecem turniru ;)

Updateovana = Bodovanje i ASPP lista !!! (http://www.pes-serbia.com/vb/showthread.php?t=7725)

stameni
02-01-2009, 18:16
rastko je objasnio neke stvari ovim osvajanjem... :) sve cestitke pa se igramo... :D

Milos
02-01-2009, 18:20
fin turnir dosta napetih situacija,djuka kralj organizacije,cestitke pobedniku i drugom finalisti,i zal sto se lazio nije okitio zlatnim medaljama i klempavim peharom

siri-gerard
02-01-2009, 18:43
rastko svaka ti cast osvojio si turnir 2 puta za radom .po meni ima do jaja turnirsku taktiku igra dok te ne smori i da ti gol i izgubio si mec,ali je sigurno da bi ja tako igrao da znam da igram:D djuka svaka ti cast za organizaciju!

ShevaSerbia
02-01-2009, 19:19
Stvarno je Rastko objasnio neke stvari...svaka cast

NightCaller3
02-01-2009, 21:29
Prvo, svaka cast Djuki na organizaciji turnira.

Drugo, svaka cast svim igracima iz grupe 4, kao i Djuki. Nisam skoro igrao tako zanimljiv fudbal.

Ljunberg :ninja:

Djuka
02-01-2009, 22:46
zadnji sekund, 2-2, ljunberg :ohmy: :wall:

bakaja
02-01-2009, 23:27
Nije losa fora sa stavljanjem raspolozenja na normal videcu da to uvedemo za stalno !

Da li ti mene *****awas? :S

Daj to na vote, bas da widim koliko njih se slaze sa time...

Djuka
02-02-2009, 00:24
Sto sta fali?

stameni
02-02-2009, 00:40
nije losha ideja... bar vishe nece plakati ljudi da su ispali od crvenog ronalda, etoa ili ibrahimovica... :)

bakaja
02-02-2009, 07:25
Pa fali mi to, primer poslednjeg turnira, da mi je Rosales, Falcao ili najbolje od swega Ortega bio bar jednom crwen u dwomecu sa tobom, bila bi druga prica :D

Ako se masa slaze, ae swe zeleno, pikacemo, ali me zanimaju i misljenja ostalih...

Shalle_Nbg
02-02-2009, 08:26
Ja sam takodje za zeleno, nije stvar u tome sto sam dosada ispadao u grupi na oba turnira na koja sam ucestvovao nego jednostavno ako je Gerrard crven krenes prema golu pravolinijski i igraci se odbijaju od njega...A Cristianu i Mesiju ne mozes da uzmes loptu ni ako ih udvojis ili utrojis...Ovako ce biti dosta ujednacenije i ostalo je samo suvi kvalitet takmicara na turniru...Neko ga poseduje manje a neko vise :P

deki17
02-02-2009, 10:44
Ako je raspolozenje na zeleno ,onda treba da svi uzmu istu ekipu !
MISLITE O TOME !?
Aj uzdravlje i neka se glasa pa ko kome dodje glave .
Turnir je bio stvarno dobar i sto me najvse raduje, da Peca iz turnira u turnir
igra sve bolje i bolje !
P:clap2:ozdrav do sledeceg turnira

neka.bg
02-02-2009, 10:50
Peca:ave:

vukodlak1
02-02-2009, 11:16
Samo zeleno i vozi, pa ko zna zna...:taz:

DjoleDC
02-02-2009, 11:31
Samo zeleno i vozi, pa ko zna zna...:taz:

Realno.

razbijac89
02-02-2009, 12:58
Samo Zeleno! :d

shoninho111
02-02-2009, 13:29
ma sta bre zeleno svi ljubicasto ili sivo kako je vec, pa da se vidi ko je majstor retardiranih igraca :red_indian:

Djuka
02-02-2009, 13:35
Koliko vidim dosta se njih izjasnilo za normal.

A bakajo sam si se sebi sad israo u usta, znaci ti igras na to da zabodes jednog crvenog i da sa njim silujes...

****s ti to ako biras ekipu i strepis da kad udjes u formaciju i stisnes r2 da ne vidis crvenog igraca...

Vucko je u jednoj recenici lepo sve rekao!

bakaja
02-02-2009, 16:58
Dobro ae, widim da ste swi za zeleno -_-

Silowacu was i tako ;)

Do sledeceg turnira...

Djuka
02-02-2009, 17:19
Dobro ae, widim da ste swi za zeleno -_-

Silowacu was i tako ;)

Do sledeceg turnira...

To volim da cujem :D::

Lock