PDA

View Full Version : PES 2009 turnir na PC?

MAN UTD FC
01-15-2009, 23:39
Unapred sorry ako sam mogao odgovor da nadjem na nekoj drugoj temi. Uglavnom, interesuje me da li ima sanse da u skorijoj buducnosti bude organizovan turnir u PES 2009 na PC-ju? Generalno, 85% igraca bolje igra PES na kompu zato sto retko ko ima Sony 3, a i slozicete se da su najbolja dva turnira u vasoj organizaciji bila u Forumu na PC-ju(Live turniri 1 i 2). Citam da su turniri kod Vukovog spomenika uglavnom uspesni, ali je veliko pitanje koliko su i merodavni s obzirom na kvalitet ucesnika, uz svo postovanje odredjenim igracima koji bi stigli daleko i na PC-ju. Bio sam licno u Forumu pre dve nedelje i mogu da kazem da dobar broj njihovih kompjutera mogu da podnesu PES 2009 bez problema, mozda nedovoljan broj za turnire sa 100+ igraca ali za neke 32-64 igraca turnire sigurno da.

Djuka
01-15-2009, 23:54
Evo druze ja kao glavni i odgovorni po pitanju turnira kod vuka mogu da ti kazem da ako dodjes na sledeci turnir ceo turnir ces igrati na PC-ju jer ima tamo par pc-ja

A za kvalitet ces morati sam da se uveris ;)

sesta.bg
01-16-2009, 04:54
Generalno ne verujem da 85% igraca igra na PC-u, a i ako je to istina onda po kvalitetu nisu dorasli nekom ko igra na Playstationu!

Zlaja87
01-16-2009, 05:42
Nikad slicniji fudbal nije bio na konzoli vs PC... Treba napraviti jedan turnir samo na PC, da ljudi vide da ce u end fazi biti isti kao na PS3...

jiggy
01-16-2009, 13:47
Ne bih da previse ulazim u polemiku PC vs konzola, ali podrzavam one koji smatraju da je PES na PC-ju neuporedivo bolji i lepsi, ali to je verovatno subjektivno misljenje i svako od nas ima razlicit utisak. Posto sam strastveni pristalica igranja na PC-ju, primetio sam da postoji ogromna razlika u igivosti. Verovatno je i stvar treninga na kojoj platformi je neko navikao da igra. Podrzavam ideju da se organizuje turniru u PES-u na PC-ju

vukodlak1
01-16-2009, 22:21
Sve sami igraci i jos bolji komentari, pc ili ne odracu ga zivog, samo nek mi padne pod sapu. Kada dodjes ispod vuka i okusas srecu onda i komentarisi, u suprotnom tisina misevi...:taz:

ShiciTas
01-16-2009, 22:28
Realno ljudi PES 2009 je potpuno isti i na PC-ju i na PS3.Jedina razlika je sto je na PS3 igra malo brza ali to je putpuno nebitno,neosetljivo i neprimetno.90% ljudi koji ucestvuju na turnirima ispod Vuka igraju kuci na kompu preko joysticka i dodju na turnir na PS3 i nista im ne smeta jer je igra ista.Pa ja igram gajbi pes na kompu na low settings igra mi svaki cas baguje i secka pa mi nista ne fali kad igram turnire cak sam i prvi na onoj listi.Jedino zbog cega neko hoce da se organizuju turnir na pc je zbog tastature,ako igra sa njom.Totalno je glupo pricati o tome kako je neko navikao da igra na kompjuteri ili na sony,pa sto Djuka kaze imate u ovoj igraonici nekoliko kompova mozete da na njima igrata,cak mozete i na tastaturi da igrate kao sto je moj ortak uradio.Potpuno je svejedno da li igrate na pc,ps3,monitoru,tv-u,sa oviim ili onim patchem,u ovoj ili onoj igraonici,na ovoj ili onoj stolici sve je to isto kao i vasem protivniku.
Zakljucak:SVE JE U VASOJ GLAVI

p.s Ala sam se is*****o

neka.bg
01-17-2009, 01:00
Unapred sorry ako sam mogao odgovor da nadjem na nekoj drugoj temi. Uglavnom, interesuje me da li ima sanse da u skorijoj buducnosti bude organizovan turnir u PES 2009 na PC-ju? Generalno, 85% igraca bolje igra PES na kompu zato sto retko ko ima Sony 3, a i slozicete se da su najbolja dva turnira u vasoj organizaciji bila u Forumu na PC-ju(Live turniri 1 i 2). Citam da su turniri kod Vukovog spomenika uglavnom uspesni, ali je veliko pitanje koliko su i merodavni s obzirom na kvalitet ucesnika, uz svo postovanje odredjenim igracima koji bi stigli daleko i na PC-ju. Bio sam licno u Forumu pre dve nedelje i mogu da kazem da dobar broj njihovih kompjutera mogu da podnesu PES 2009 bez problema, mozda nedovoljan broj za turnire sa 100+ igraca ali za neke 32-64 igraca turnire sigurno da.

ne necemo se sloziti...!!!!kao prvo da su samo bila dva najveca,a na njima se igrala pes 6,a ne 2009...!!!Ne mozes da kazes ako nisi bio ni kod djuke ni na live tur,velika je razlika,tamo ima vise cekanje,ne zbog lose organizacije nego broja ljudi,a kod djuke da ne pricam:ave:.....ti ako si igrac,igras na bilo cemu,pa i svaki fudbal,sto svedoci plasman Andrije(sirijevog ortaka)medju 16 na WCG u fifi.....!!!!

ps.Tako da ako hoces dodji pa se uveri...!!!!

siri-gerard
01-17-2009, 07:39
da on stvarno do jaja igra pes i fifu ali na ovim djukinim turnirima nema zavrsnicu ali jbg sigurno ce proraditi i bice veliki rival,sigurno....:yes:a sto se tice igre ,NEMA razlike!

Milos
01-17-2009, 18:05
Djukini Turniri su dobri jer nema kasnjenja,opustena atmosfera,organizacija je dobra,sama podela igraca je 10 minuta pred tur tako da nema mogucnosti za namestanje i tako to , ma ja idem vec godinu dana na te turnire , zelja mi samo onaj pehar da uzmem , nije mi stalo do para vec je pehar mnogo dobar.A nisam ga osvojio jer ima mnogo jakih igraca tako da,ako znas znas,ako ne zagarantovano ti je 6 meceva u grupi,pa nije da nemas sansu da prodjes dalje :)

P.S. Siri je mudro rekao -> Zakljucak:SVE JE U VASOJ GLAVI
Ja bih dodao samo Koncentracija je presudna

siri-gerard
01-17-2009, 20:37
izvini matori , nisam to ja rekao:D

Milos
01-17-2009, 20:39
Shici pardon :D

Djuka
01-17-2009, 22:46
ok ajmo sada lock ;)