PDA

View Full Version : Srecna Nova Godina !!!

shoninho111
01-01-2009, 04:00
svim calnovima pes serbia zelim srecnu novu godinu, ovo se pogotovo odnosi na ekipicu sa turnira i mladje i starije i one koje znam i one koje ne znam :D ma sve najbolje bre :D:D:D

sve najbolje u 2009toj

PS modovi ostavite ovu temu za nas sa turnira da se iscestitamo pa cemo lako da je obrisemo za koji dan :D:D:D:D:

bakaja
01-01-2009, 05:36
Puno zdrawlja, srece i ljubawi zelim weseloj ekipa sa turnira, i da se iglamo i druzimo i u nowoj 2009-oj ;)

Kure
01-01-2009, 06:02
vrw nomci ja pisem sa zurkw usao malo na msn i na face da vidim sra stte pisali kad ono .... zelim vam sve najbolje da ste mi zivi i zdravi i da se deruzinmio jos dugo gfugo dugo dugo ... SRECNA NOVA GODINA ZIVELIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Milos
01-01-2009, 11:28
Srecna Nova godina puno srece,zdravlja i para,a sve ostalo ima po nabavnim cenama kod Kineza.
Ova 2008 nije bial losa goidna eo jedan mali presek situacija :)
2008 godina za nama da se prisetimo najboljih momenata sa turnira iz protekle godine
2na2
Playboy : Ja sam sam :( nemam "partnera"....Pa ovim putem trazim osobu sirokih svhatanja,komunikativnu,prijatnog izgleda radi druzenja ili po mogucstvu za nesto vise....
P.S. Visok desko,smeker, napucanog izgleda
Vukodlak:Ja sam vec rekao da bi igrao samo nemam sa kim, rekao sam i play-u ali mi jos nije odgovorio.
Deki:Znas da play trazi napucanog lepog momka a ti nisi u toj konkurenciji.Zvacemo Vuka Bojovica da nadje nekog :taz:
Kazuki Ito - (Kazuki Ito prvi put medju Srbima)
http://farm3.static.flickr.com/2125/2228302896_a2c840437a.jpg?v=0
PBkiFsDR3r8
(Duel Leskovcana VS Cacani ulazi u kulminaciju,odogovor Stamenog Vucku koji je najavio povlacenje iz igranja na PS2)
Stameni : ne razumem tu foru... oprastam se od ps2... mislim, svi bi mi voleli da organizujemo turnire na PC ili PS3 ali trenutno je takva situacija kakva je... stvarno ne razumem... kao ne odgovara mi fizika igre... mislim gluposti... kao, da je sony3 ili PC e onda bi harali i niko ne bi mogao da vas skine... a mi smo svi glupi i ne umemo da igramo na PC-u... ma vazi...
ja onde dolazim pre svega zbog standardne ekipice koja raste iz nedelje u nedelju... i dobro je zezanje... ma kako hocete... ne znam... vukodlaka i razumem... smucili mu se leskovcani... izbacuju ga dva turnira za redom u 1/8 finala... vezbaj sinak, vezbaj...
poz svima!
(Bakaia ima viziju)
Bakaja:Upravo tako Stameni, pa ne dajem ja 300 dinara svake nedelje zbog turnira, nego *****ancije, totalno extra ekipa i iako na 80% turnira ispadam u grupnoj fazi ostajem do kraja bas zbog tog zezanja (ovaj sada nisam zbog nekih obaveza, pa nisam bio u mogucnosti)...
Igracemo uskoro sigurno i na PC i na PS3 dotle se mucimo sa PS2 i neka ide zivot...
Inace veciti favorit iz senke obecava da sledeci turnir osvaja
PEHAR CE BITI MOJ
Stameni:Post godine 2008.
vukodlak kvota za osvajanje 1.03

iako ce se vecina sloziti da je vukodlak bez konkurencije... onako iz senke moze da zapreti bakaic milosh aka bakaja sa kvotom 1.10... kao i vladica sa laziom - kvota 1.15...

specijalna ponuda u kladionici:

prvi urlik na turniru - vukodlak kvota 1.05
prvi lomi dzojped - deki kvota 1.05
prvi lomi dzojped - shone kvota 1.10
bakaja i sale u grupi - kvota 1.10
tata i sin u grupi - kvota 1.10
vladica ulazi u edit i ubacuje aimara u lazio - kvota 1.15
mishkin moli maju i natashu da se uloguje na travian.com - kvota 1.01
stameni ce se obrijati do turnira - 1.20
djuka ce pomenuti poker - 1.03
sale dolazi pijan - 1.05
kurotresina nece verovati kako je glupo ispao - 1.05
bakaja je savrshen - 1.01
play dolazi 100% - 55.00
Sale:Udjes, izadjes i gotovohttp://www.pes-serbia.com/vb/images/smilies/biggrin23.gif
Vise srece drugi puthttp://www.pes-serbia.com/vb/images/smilies/arabia.gif

Po zavrsetku letnje polusezone svetski priznat igrac je izdao knjigu

http://img227.imageshack.us/img227/9626/99328680fb5.jpg

1/4 finale
stameni vs vukodlak

vukodlak: "sta je ovo?!?! kao da igram sa Butcherom a ne sa stamenim"
djuka: "pa to ti je otprilike isti rang"

Sone : ovo je SPAMMMMMMMMMMMMM !!!!
Vladica:Оћемо тур! Оћемо тур! :devil:
..леле колко дуго нисам био на форуму... ал сте га променили, баш је безвезе... :kiss: ПЕС 09 је, кажу, много добар, звали ме јуче из конамија... Кажу сви ће га играти, јер немају шта друго... 06 застарео, нема више сони2... 08 њесра... 09 је права ствар! Почнемо лепо од почетка, натенане, од нуле, па да видимо ко може да победи олмајти Лацио хахахаха ..Лацио други на табели па ви видите...
п.с. Лацио-Фиорентина 3:0 (Маури 51', Пандев 55', Сивиља 59') :clap: :ban: :pesoholichari: :ziveli: ;)
Djuka:@neka slusaj ovamo, manje pisi a vise ukljuci mozak! za svaki turnir ima posebna tema, kada se otvori tema otvaraju se i prijave! nemoj da izigravas ovde ne znam sta vec sacekaj da se otvori tema, prijavi se, dodji i igraj
Vukodlak:Ma nemate vi pojma http://www.pes-serbia.com/vb/images/smilies/death.gif
Miskin:Mishkin se nije obrukao, samo je naisao na pobornika iste skole fudbala i zasluzeno izgubio iako su nijanse odlucivale! Npr, kad znamo da igrica nije dobro napravljena. Kad Dzerard iz penala ne sutira u okvir gola.Jedino sam prepeglao Djuku tako da ima nade za mene.
Djuka:Sve u svemu lepo smo se oprostili od ove godine i u novu ulazimo sa nekim novim favoritima i starim majstorima koji se ne snalaze najbolje u ovim next-gen Pes-ovima al uvek su tu da dodaju onu cuvenu: E DA JE OVO PES 6 DRUGACIJA BI PRICA BILA

P.S. Da ste mi zivi i zdravi je prvi put izgovorio Miskin a ne Stameni :)
P.P.S.i da se skupite za fudbal do kraja januara

Srna^
01-01-2009, 12:59
Srecna Nova godina svima puno zdravlja,srece,ljubavi,para,Djukinih turnira...i nek vam je lak zreb

neka.bg
01-01-2009, 13:03
Sve u svemu 2008 za sada po broju turnira najbolja god. a u 2009 ulazimo sa nadom za jos vise tur. kvALITET IPAK NE MOZE BOLJE...!!!!!:XD: sto se mene tice pocelo je bas tuzno,grupe sam na sony 2 slabo prolazio,a i kad prodjem bude bruka,npr. stameni-neka(16-4)u dva meca.....xexexe!!!SA izlaskom novog pesa polako pocinjem da napredujem u igrackom smislu,ali nazalost opadam u mentalnom(razlog:igra protiv igraca koji imaju isti problem).ZA sada u pes2009 nisam los i nadam se poboljsanju na svim poljima....!!!

ps.Sa srecom u 2009,puno ljubavi,srece,zdravlja i (turnira)druzenja pre svega...!!!!

ShevaSerbia
01-01-2009, 16:00
Srecna svima nova godina, puno zdravlja i srece i jos monogo turnira i druzenja...

Djuka
01-01-2009, 19:53
Uh ****te ja sad dosao kuci sa proslave :D::

jbg nije se spavalo nocas uopste zato sad kad zakucam budim se za Bozic da jedem prase...

Nova godina je postala *****e tako da samo zelim da mi budete dobri zivi i zdravi i sto bi rekao srna DA VAM JE LAK ZREB ;)

V.Kostic
01-02-2009, 21:24
u 2009-oj
da shone nadje zenu :smartass:
da mishkin stalno dobija AA :D
da vukodlak nauci pes :taz:
da stameni jednom casti :innocent:
djuka da se ozeni :stuart:
sale da se zaljubi :001_cool:
da dekijeva zvezda ne osvoji nista :devil:
peci da poraste :D
milosm... da ucis :yes:
da se bakaja naravno osisa :tt2:
da vaskez skloni srce sa msna :slap:
kofucije da vrati pare :tt2:
da plejboj... a sto meni na solji pise 6 puta "language"...? i ima neki cvetici... koja glupost.
sebi zelim puno zdravlja, srece, ljubavi i para. :clap:
svima ostalima :banned: :ziveli: :devil:

edit: lele neka tebe zaboravih, nemoj da se ljutis. evo, da upises sledeci razred :tt2:
edit 2: au... kurotresina ima da me ubije... tebi bajo isto sto i meni :D

siri-gerard
01-02-2009, 21:42
sretna nova godina svimaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

razbijac89
01-03-2009, 00:38
Pridruzujem se cestitkama !!!

(Postujem ovo samo da bi znali da sam tu:tt2: )

Milos
01-03-2009, 10:55
ahahhahha citam ovu poruku sa akcenat i samo da kazem : Vladice care.Ako si u bg daj da okupljamo narod na fudbal :)

ShiciTas
01-03-2009, 11:00
Svima srecna nova godina,puno zdravlja,srece,uspeha,Djukinih turnira i naravno druzenja

Mishkin
01-08-2009, 09:33
Evo ja tek sad dosao sa Nove godine i Bozica :D Nek ste mi zivi i zdravi, a za pes, poker i lacio sta bude :) Jedino je sigurno da se titula vraca na Enfild :) Ono manje sigurno je da Shone kupi cokoladu za tu opkladu :P
Ajd uzdravlje! YNWA!

Milos
12-31-2009, 14:24
nastavak tradicije :) 2010 :)

Da Kure manje veruje kako je glupo ispao,a vise kako je ispao
Da se Shone ozeni
Da Sale proda PSP
Da Vladica zavrsi fakulet
Da Djuka pita manje pitanja na koja je odgovor osam
Da Miskin uzme Kazuki Ito u i vrati se na scenu
Da Stameni upozna neku Marinu
Da Deki uzme turnir
Da Peca uzme turnir
Da Bakaji poraste kosa
Da Vaskez i Mili uzmu 2na2 turnir
Da Neka proda Fifu
Da Calovic manje lomi ruke
Da Srna zatvori Grand Kazino
Da Gibanko ne gubi telefon
Da Nikic upozna programera PES
Da Janic proda felne
Da Shalle nauci PES
Da Panic upozna Sevcenka i postanu kucni prijatelji
Da Vukodlak i Novica zaigraju 2 na 2
Da Prastalo bude manja papuca
Da Shalle prodje grupe
Da Konfucije vrati pare
Da Plejboj poseti neki turnir

aj uzdravlje i da nam 2010 bude bolja od 2009 duplo :)

Djuka
12-31-2009, 14:33
Da Vukodlak i Novica zaigraju 2 na 2 :ave:

Milos
12-31-2009, 17:33
ovo je manje vise za nas sa turnira Raso zasto ne bi otvorio slicnu temu u Chill.Pozdrav i sve najbolje :)

MozzART
12-31-2009, 17:41
Izvinjavam se, uletio sam u pogresni podforum :D

Milos
12-31-2009, 17:48
oprosteno ti je :) al da dodjes na jedan turnir obavezno :)

Moca-Ac Milan
12-31-2009, 20:18
Srecna nova godina ljudi! i da se na jos vise turnira zezamo nego u 2009!

Naravno zelim povratak na vrh Neki, i da batali fifu, jer to igraju ljudi koji veze nemaju pes xD

neka.bg
01-01-2010, 17:35
Hvala moco... :D i tebi Milose, ali prodacu je tek pred izlazak 2011 :D Naravno srecna svima Nova Godina, puno srece, i zdravlja i naravno Pesa(Fife) :D

InoMessi
01-02-2010, 20:00
Svim clanovima pes-serbia zelim sretnu novu 2010 godinu !

ShevaSerbia
01-03-2010, 13:24
Srecna svima nova ! :D hvala Milosu na lepim zeljama ;)