PDA

View Full Version : Legenda~F.i.l.i.p.

F.i.l.i.p.
12-21-2008, 21:53
Ime i prezime:Filip Denda
Visina:175cm
Tezina53kg
Pozicija:SS

Jos kao mali imao sam talenta, ali sam igrao u juniorskom Zrenjaninskom timu "Banat". Ne jednom mecu zapazio me je Skaut jednog malog kluba Babilonija. Prihvatio sam njihovu ponudu. Nisam igrao celu sezonu, ni minut, ali u zadnjoj i odlucujucoj utakmici sam dobio priliku od pocetka meca. Prvi mec za Babiloniju je dobro prosao, nisam dao gol, ali sam imao asistenciju za odlucujuci gol u 26. minutu, a odma zatim u 28. i 30. minutu zaredom sam pogodio 2 precke, a u 89. jos jednu. Ipak na kraju smo ipak pobedili. Posle meca, trener mi je rekao da imam ponude od 3 kluba:West Midlands Vilage, Wearside i East London. Prihvatio sam ponudu East Londona, i nadao se vecoj minutazi u novoj sezoni.
Posle fantasticnog prvog treninga i tri gola na treningu u 10. 42. i 79. minutu dobijam status igraca u markerima (u ovom klubu jaci tim , to jest prva postava nosi markere na treninzima). Inace moj broj je 10.
Na drugom treningu mi dobro oci nisu ispale kad sam video. Ljunberg u ovom bednom timu!!!! Pobedili smo sa 4:2 na tom treningu sa moja 2 gola u 3. i 89. minutu.
Posle 3. treninga i pobede od 6:2 sa moja 3 gola u 24. 46. i 82. minutu, i 2 asistencije u 15. i 62. minutu dobijam status igraca na klupi.
Ne kaze se dzabe treca sreca!!! Treca utakmica prvenstva. North London-East London. Dobijam priliku na poluvremenu i igram svoj prvenac u dresu East Londona. Utakmica se zavrsila 0:0. Bilo je dosta sansi, ali samo jedna za mene. Golman je istrcao izvan negde do penal tacke, ja pritiskam lob, Taman pomisljam gol, ali ipak samo precka.
Èetvrta utakmica prvenstva, ponovo ulazim od poluvremena, ali ovoga puta dajem dva gola 1. u 63. minutu, a drugi u 77. minutu. Pobedjujemo Teesside sa 3:0 i proglasen sam za igraca utakmice iako sam igrao samo jedno poluvreme.

mudrac_bl
12-25-2008, 13:24
na kojoj razini igras?????? ja igram na regular, isto tako na treninzima uvaljujem golove, promjenio 2 kluba i nikako da udjem u igru....

F.i.l.i.p.
01-02-2009, 12:37
Igram na regular
Da sad ne duzim... otprilike isto kao do sada, samo što ulazim u prvu postavu i proglašen sam 2, 3 ili možda èak 5 puta za igraèa utakmice. Dostižemo treæe mesto sa Èelzijem na prvom i Manèesterom na drugom mestu ispred nas