PDA

View Full Version : Gaming Access upload problem

BugA
12-06-2008, 14:58
Ja il` sam uklet, ili me GA ne voli, ne mogu da postavim fajl... :cursing:

Probao sam do sad bar dvadeset-trideset puta, koristeci Opera-u, Internet Explorer, FireFox i Google Chrome, pokusavajuci od kuce i sa fakulteta, i UVEK ISTO - NECE!

Idem na sajt, kliknem na "Upload" (tamo gde pise "Upload files"), ili idem "Downloads -> Upload a file". Nakon toga mi se otvori strana za upload fajla. Izaberem PES09, izaberem kategoriju, popunim sve podatke, izaberem fajl koji zelim i screenshot, i kliknem na UPLOAD... Fajl pocne da se prebacuje, stigne do kraja, i pojavi mi se strana kao obavestenje da je fajl preuzet - vidim svoju slicicu (screenshot) i ispod nje zeleno dugme za download. I to je sve u redu...

ALI, kada kliknem na to dugme za download, ili na onaj link iznad sto kao sluzi da se proveri upravo upload-ovani fajl - otvori mi se neka prazna strana - tj. gamingaccess strana sa sve zaglavljem (ima gore baner, linkove, dole ono o autorskim pravima), ali u sredini nema nicega!

I vrhunac, ako malo sacekam pa probam ponovo da otvorim tu stranu na kojoj bi trebalo da se nalazi moj fajl, imam sta i da vidim - tu se sada nalazi neki drugi fajl, postavljen verovatno nakon mog... samo sto mog fajl nigde nema.

Ja vise ne znam sta da radim, ovo me mnogo nervira. Napominjem da nemam problema sa vezom, a isti fajl sam uspesno upload-ovao i na rapidshare, filefront... Poslao sam e-mail administratorima sajta, ali mi jos uvek niko nije odgovorio.

Da li je neko imao slicnih problema? :wall: