PDA

View Full Version : Partizan FOREVER - Become a Legend

Partizan FOREVER
12-04-2008, 19:32
Kako sportska centrala saznaje, mladi nepoznati Srbin iz nepoznatog mesta koje se nalazi na jugo-istoku Srbije, potpisao je za Aston-Vilu!!!
izvor: sportska centrala

Srbin u Aston-Vili!
Kako nezvanicno saznajemo, za engleskog Premijerligasa potpisao je mlad igrac naseg porekla, iz nepouzdanih izvora nasa redakcija saznaje da je rec o mladom Ilicu...
izvor: B92
-------------------

Svanulo je novo jutro, svanuli i novi naslovi po novinama:

``Srbin u Aston Vili, fudbalsko podzemlje...``
``Bratanac Sase Ilica u Aston Vili...``
``Srpski vunderkid kidnapovan i prodat Aston-Vili!``

....

Cekalo se svega 24 casa da saznamo o kom igracu je to rec...

Naime, decko, 15god. iz mesta Vladicin Han, na jugo-istoku Srbije, koje se nalazi kod Vranja, potpisao je profesionalni ugovor sa Aston-Vilom. Koji povod je bio da ovaj engleski premijerligas angazuje ovog decaka, pitali smo njihovog trenera - Martina O'Neilla i evo sta nam je on rekao:

``Uocio sam ovog klinca jos letos, kada sam bio u Budvi na koncertu Madone. Decko je igrao basket sa svojim vrsnjacima, i video sam da ima sjajan odraz, to je glavni povod.``
Zaista neuobicajeno da fudbalski klub, veliki kao sto je Aston-Vila angazuje nekog klinca koji ima ``sjajan odraz``.

Dakle, Ilic Nikola, Vladicin Han, '93 god...
A evo sta o svemu tome za B92 kaze glavni akter ove price - Ilic:

``Ja ne mogu da verujem, ne znam kako ja odjednom u Aston-Vili, tim koji sam gledao na RTS 2 uz komentare Gojka Andrijasevica, i divio se njihovoj igri. Igrao sam ispred zgrade sa drugovima kosarku, jos ranije sam uocio coveka u crnom kaputu koji nas gleda kako igramo, ali onda sam saznao da on ustvari mene posmatra. To je skaut Aston-Vile, koji mi je prisao i rekao nesto na engleskom, ja sam mu samo rekao ``Good morning`` jer drugo nista nisam znao... Insistirao je da dodje kod mene kuci, to mi je preveo drug. Kod mene smo seli, ko ljudi zamezili, ali on nije hteo rakiju. Da ne detaljisem previse, posle konsultacija sa mojim caletom, samo sam spakovao kofere i otiso za Englesku. Tamo me je docekao sef, Martin O'Neill, brbljao nesto na engleskom, drug je posao samnom kao prevodilac, ali ga nisam slusao sta je prevodio, posto su prolazile oko nas engleskinje sa dobrim (.)(.) i dobrom zad***om. :w00t:
Stigli smo na stadion, prvi put sam video sta je ustvari pravi stadion, jer nisam mrdn'o na neki veci stadion od Caira. Na moje zaprepascenje, svi su mi u klubu pruzali ruku i dobrodusno me pozdravljali, video sam i Harewooda, hteo sam da mu trazim autogram, ali nisam mogo posto nisam imao papir a ni olovku. Ja ne mogu da verujem da sam igrac Aston-Vile, da igram u Premijer ligu... U zivotu sam igrao fudbal s drustvom, trenirao sam takodje ali samo jedan trening, pa sam nastavio sa kosarkom...
Malo sam se zaneo sa pricom, uglavnom, nova sredina je sjajna, ljudi u klubu fantasticni, trener ima razumevanja za mene... Videcemo kako ce biti...``

http://www.imagesforme.com/out.php/i250091_astonvila.JPG

Zaista neverovatna prica, ovo je vise za rubriku ``Da ne poverujete`` nego za sportske novine, ali sta je tu je...

4evra
12-04-2008, 19:52
hehe..bravo care...svidja mi se prica...

Shorty
12-04-2008, 20:01
hehe..bravo care...svidja mi se prica...Bravo care...:thumbup:

Александар
12-04-2008, 20:27
Bravo bate....

goran_pesmaster
12-04-2008, 21:58
napred RAPERUUUU!!!!

Partizan FOREVER
12-05-2008, 13:36
Ilic za sada sjajno napreduje u Aston-Vili, na treninzima pokazuje izrazit talenat, i odraz mu dolazi do izrazaja, dao je nekoliko golova na treningu glavom...
-------------------------

6 meseci kasnije, 1.1.'09.
Ilic u Newcastle-u!!!

Skauti ovog kluba zapazili su talenat ovog igraca, ali nas vunderkid prodat je Njukaslu za svega 150 000 evra! Cudno je zasto takav igrac kojeg su toliko hvalili, uprava Aston Vile prodala za ovu cifru...

sprotska centrala
--------------------------

2.1.'09
Sportski Zurnal

Ilic u Njukaslu za 150 000 evra!

Ilic je napredovao u Aston-Vili, trebao je da debituje protiv West Ham-a, ali evo sta se desilo u svlacionici pred mec:
O'Neill: -Ilicu, spremi se, igras za prvi tim!
Ilic je ovo prihvatio s odusevljenjem... Ali...
Ilic: -Spreman sam, samo mi dajte dres...
O'Neill: -Eno ti onaj vidis tamo sto visi.
Ilic: -Onaj sa brojem 23?
O'Neill: -Ne, nego sa 1003...
Ilic: -Boli me **** da nosim 23, rekli ste 11...
O'Neill: -Jel neces?
Ilic: -Jok, ti oces!
O'Neill: -Decko, drzak si, ajde kuci!
Ilic: -Ti ces da mi kazes, duvaj ga!
Ilic je zalupio vrata svlacionice, i uputio se kuci...
Nije ni odlazio na treninge, i evo ga u Newcastle-u...
Evo sta o tome kaze Ilic:
``O'Neill je reko da nosim 23, a kad sam potpisao u ugovoru je pisalo broj 11... Necu da nosim 23, jer je meni baksuzan 23... Nadam se da ce u Newcastleu imati razumevanja, i da cu tamo ostaviti trag!``
Kakav je neozbiljnjakovic ovaj Ilic... To nije pravi put, prilicno neprofesionalno ponasanje ovog decka... Ipak zelimo mu svu srecu u nastavku karijere!

Александар
12-05-2008, 14:47
Sa takvim ponasanjem neces daleko da doguras! :D

1D1UL1E1
01-13-2009, 18:51
LoL

"Ti češ da mi kažeš, duvaj ga" :P

Turinski
01-14-2009, 13:58
e lepo si mu reko.......:D

F.i.l.i.p.
01-14-2009, 15:09
E a koliko vremena vi provodite dnevno za kompjuterom igrajuči PES kad stignete tako daleko

Partizan FOREVER
01-14-2009, 17:47
99 sati dnevno

Dejo from Bosnia
01-15-2009, 03:17
Odlicna prica :D

gale91
01-15-2009, 05:39
Kakav si brat......

dacha92
01-16-2009, 20:30
hahaha, koji car! jel ima nastavka?

Partizan FOREVER
01-17-2009, 01:22
a mozda i pocnem da pisem nastavak, ne igram became a legend vise, a ako pocnem mozda i bude nastavak :D
msm ne znam sta vise da lupetam nemam inspiraciju xD

stele
01-17-2009, 18:28
do jaja prica.....::D: