PDA

View Full Version : pozz pes freaks

d^chosenone
11-28-2008, 21:16
dakle..igram BAL na ps2 pa ako ima neko da igra isto na ps2 nek se javi da razmenimo neka iskustva i nejasnoce i itd..
inace,trenutno sam u twenteu i standardan sam u ekipi,pozicija AMF 20 godina i skoro uvek sam mvp :thumbup:..sezonu pre sam odigrao za midlsbro i poludeo posto nisam bio ni na klupi a i kada bi usao nisam ostavljao bas neki utisak na terenu..ako se dobro secam dao sam svega 2 gola..moje misljenje je da kad se pocinje igra kad se bira liga u kojoj ces da pocnes pozeljnno je da se izabere neka laksa liga tipa holandska,francuska bar sezonu - dve da se mali iskali redovno..dok sam igrao u engleskoj,npr imao sam cast da igram protiv celzija i sta se desilo - moj tim vodi sa 2-0 na poluvremenu i ja udjem u igru izgubim sve duele na sredini terena od lamparda,balaka i deka i izgubimo sa 3-2 :wall: ..mislim da nemoram da napominjem da su bas njih trojica dali golove!?
provalio sam neke stvari oko dobijanja ocena koje su vam jako bitne, verujem ma gde tj na cemu god igrali ovaj mod! nije bitno da date go na utakmici da bi dobili visoku ocenu, bitno je da odigrate dobro utakmicu,da imate sto vise tacnih pasova,presecenih lopti,suteva na go i u okvir,jednom recju da se pokazete u sto boljem svetlu..a golovi ce doci sami..
moze neko da mi objasni sta znace one brojke i slova kad se pojave - A1, A3, itd...
da li i ja na ps2 mogu da treniram igraca kao sto moze na kompu,x-boxu i ps3 ili je ova verzija za ps2 bas toliko ocajno osakacena za sve moguce detalje???