PDA

View Full Version : Nejasan bag

skobo90
11-27-2008, 14:53
nejasan bag

baguje mis e kad igram u dvoje, jer mi na tastaturi u fazonu igraci igraju sami stvarno neznam sta da radim, milion puta sam reinstalirao igru ali nista, i svaki taj put ubacivao razliciti patch ali opet baguje, molim vas pomozite ocu da prsnem..... u napred hvala...

BugA
11-27-2008, 15:09
baguje mis e kad igram u dvoje, jer mi na tastaturi u fazonu igraci igraju sami stvarno neznam sta da radim, milion puta sam reinstalirao igru ali nista, i svaki taj put ubacivao razliciti patch ali opet baguje, molim vas pomozite ocu da prsnem..... u napred hvala...

Ne mogu ovako napamet bas tacno da ti kazem, ali pogedaj kakva su ti podesavanja za kontroler (tj. tastaturu) na onom meniju gde biras ko za koju stranu igra, pre pocetka utakmice. U podesavanjima stavi "Change cursor" na "Assisted", a "Selected player" na "Off" (mozda sam malko omasio nazive, ali ovo je iz glave ;) ).

skobo90
11-29-2008, 15:50
e matori hvala ti puno stvarno si car....

ali nije to u pitanju nego mi se baguju idu sami, iako mi je ono vec bilo podeseno kao sto si mi rekao... sve u svemu hvala

BugA
11-29-2008, 16:15
ali nije to u pitanju nego mi se baguju idu sami, iako mi je ono vec bilo podeseno kao sto si mi rekao... sve u svemu hvala

Kako ti igraci igraju sami kad igras preko tastature, objasni jos malo. Ne reaguju na komande, ili reaguju pogresno, ili sta? Mozda bi trebalo da pogledas podesavanja za tastaturu unutar "settings.exe" fajla, ili da probas da promenis tastaturu ;)

4evra
11-29-2008, 16:16
Mozda su u cursor opcijama podesio da racunar kontrolise igrace bez obzira sto si ti selektovao stranu??

cdjole
11-29-2008, 20:14
nejasan bag

Kao sto rece BugA, objasni jos malo kako baguje. Jel mozes sam da igras na tastaturi ili ti baguje i kad igras sam i kad igras u dvoje? Jel mozes da se kreces normalno kroz menije sa tastaturom ili ti mozda kad pritisnes strelicu jednom nece da pomeri ili pomeri odjednom nekoliko mesta? Ako je ovo poslednje tacno, onda je verovatno do konfiguracije, tacnije do procesora. Kakva ti je konfiguracija? Ako je procesor slab onda ne moze igrica da reaguje na vreme na komande sa tastature dok igras na high detaljima. Ako je tako i ako igras na high probaj da smanjis na medium ili low, pa vidi kakva je situacija. Ako nije ovo sto sam pomenuo, ja ne znam sta bi moglo biti, nadam se da ce neko drugi moci da ti pomogne.

alex_bb
12-25-2008, 01:00
jel se nekom desava da posle 9 utakmica u nekom takmicenju igrica poludi i pusta neke nebuloze u formaciji timova?

Djuka
12-25-2008, 02:31
Meni se desava da igra ubrza do 5 puta kada se izvodi korner ili slobodan udarac :(

asafapauel
12-25-2008, 07:53
meni se tad uspori igra.

goxybg
01-03-2009, 13:29
nejasan bag

Mislim da je fora u tome sto tastatura UVEK mora da ti bude kontroler 1. Znaci, za kontroler 1 podesis da ti je tastatura a za ostale kontrolere posle namestas dzojstike...

mali_djogani
01-03-2009, 15:11
meni precesto igraci sami naprave penal i nekada sami sutaju odbijenu loptu...

_ILKE_
02-08-2009, 13:40
Menbi se desava da mi sam izvodi izmene,igram ja Barsavs Real,i u 25 mnutumi komp sam izmeni Anria.