PDA

View Full Version : Legenda ~ °Longi°

°Longi°
11-10-2008, 13:54
Sve je još počelo kada sam bia mlad! Svoj zvjezdani put započea sam u ne baš dobrom klubu U.S. Lecce-u i tu se nisam baš dobro proslavia a onda sam na polusezoni prešao u S.S.C Napoli i tu sam zabia 4 gola i ima jednu asistenciju :triprsta: . Zatim prelazak u Fulham i tu sam zabia 5 golova i jednu asistenciju!
Zbog neslaganja tijekom zadnjih pet kola na kraju sezone nisam bio treneru u planu pa sam novu sezonu započeo u nogmetnom klubu UD Almeria i to je bilo lipo razdoblje kada sam čak uspia zabiti 8 golova i imao čak 4 asistencije samo na polusezoni! Onda sam prešao u R.C.D. Espanyol i zabia 4 gola i imao 2 asistencije ali najvažnije je od svega to što sam uspia sa njima osvojiti Kup Uefa i u finalu sam postigao gol i tijekom cijelog kupa bia sam dobar igrač i naravno da sam i očekivao i dobio nagradu za najboljeg igrača i danas če se još dugo zapamtiti ime LONGI!
Naravno, igra sam ja i za Hrvatsku repku tu sam u u 10 utakmica zabia 4 gola i imap jednu asistenciju! A sada sve moje golove možete vidjeti u ovoj kompilaciji!

5Y9szMEFUcg&ap
http://www.youtube.com/watch?v=5Y9szMEFUcg

Sigurno se pitate zašto negativna strana e pa to je zbog toga što sam jako malo surađivao sa ekipom uglavnom je to bila SOLO igra koja mi se nije sviđala pa se nadam da če nakon ovoga "crnog razdoblja" doči i ono "bilo razdoblje".

Страле
11-11-2008, 09:29
Ala ti dajes golove!

°Longi°
11-11-2008, 13:29
NEznam šta bi ti to trebalo značiti ali svjedno fala!

Страле
11-11-2008, 21:03
Znaci da igras do jaja!

°Longi°
11-12-2008, 14:05
UUUu nisi ti još sve vidia!